צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
בעלי מקצוע   >  יצאת צדיק
 
יצאת צדיק   חזרה לעמוד הקודם
התוכנית ששינתה את ענף בעלי המקצוע

יצאת צדיק הוא שמה של תוכנית תחקירים בהנחיית חיים הכט,שבודקת את אמינותם ומקצועיותם של בעלי מקצוע מתחומים שונים - מכונאי רכב, חשמלאים, אינסטלטורים ועוד - באמצעות ביום תקלה פשוטה הזמנה פיקטיבית של עבודה, וצילום הביצוע שלה באמצעות מצלמה נסתרת. המעקב אחרי העבודה מתבצע בזמן אמת, כאשר את הכט מלווה באולפן בעל מקצוע רלוונטי כיועץ מומחה.
 
בעלי מקצוע שנמצאו הגונים ומקצועיים, זכו באופן טבעי בפרגון והמלצה חמה מהתוכנית וכפועל יוצא גם בזרם של לקוחות חדשים. בעלי מקצוע שנתפסו בקלקלתם ניזוקו בצורה קשה מהפרסום השלילי, מה שעורר בדיעבד גם את הביקורת העיקרית על התוכנית: שהנזק שנגרם לבעלי מקצוע שכשלו לא עומד בפרופורציה לעבירה האתית שביצעו. חלק מהנפגעים גם טענו שהתוכנית הציגה אותם באופן מגמתי כדי להפוך טעות תמימה לעוול מכוון

גם אם מסכימים עם הביקורת, אי אפשר לקחת מיצאת צדיק את הקרדיט על פיתוח המודעות לצורך בכלים להערכה של בעלי מקצוע, שתאפשר לצרכן להבטיח שהוא מקבל שירות טוב מבעלי מקצוע טובים.
 

 

איך עושים את זה המקצוענים?

חברת המקצוענים עושה זאת באמצעים מתקדמים יותר - לא על סמך בדיקה חד-פעמית אלא על בסיס סינון ראשוני וראיון אישי, חתימה על אמנת שירות ומעקב ארוך טווח שכולל משוב מצרכנים רבים, תגובות אמיתיות של צרכנים וועדת שירות חודשית המדיחה לאלתר מהאתר בעלי מקצוע שלא עמדו בסטנדרט המתבקש.
 
בנוסף אנחנו מספקים מחירון מומלץ לצרכן המבוסס על סקר שוק ומחירים מקובלים בענף, כך שעוד טרם הזמנת בעל המקצוע יכול הצרכן לקבל מושג על היקף ההוצאה הכספית הצפויה.
 
כמו כן יש באתר טיפים וכתבות רבות המסייעות לקורא לדעת כיצד ניתן לפתור חלק מהתקלות בעצמו, מה יש לבדוק ועל מה להקפיד טרם הגעת בעל המקצוע לדירה וכיצד לדאוג לתחזוקה נכונה כך שהתקלה לא תחזור על עצמה.
 
תוכלו ללמוד על כך עוד בדף המקצוענים: איך זה עובד ובדף המקצוענים: יש על מי לסמוך .

 
שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X