צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
 > תיקון מקפיא
 

תיקון מקפיא

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג תיקון מקפיא כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 2569302  

תיקון מקפיאים, מקררים מכל הדגמים. בעל ידע וניסיון רב שנים. ...
 13  
 
 

053 6855899  

תיקון מקפיאים, מקררים תעשיתיים וביתיים. מתן אחריות על כל עבודה. מענה מקצועי הגעה בזמן לבית הלקוח. אצלנו השירות מעל הכל מהלקוח האישי ועד למוסדי. שירות ואחריות על כל תיקון....
 28  
 
 

053 9601781  

יוסי סובול מספק פתרונות מלאים לשירותי תיקון למקפיאים מכל הסוגים ומכל החברות. בעל מקצוע מיומן ואמין הנותן מענה ללקוחות פרטיים ועסקים. אחריות מלאה על כל עבודה, מחירים הוגנים ועמידה ב...
 36  
 
 

053 9601163  

תיקון מקפיאים מכל הדגמים למגזר הפרטי והעסקי. שימוש בחלפים מקוריים פועל בשישי ובשבת. ...
 80  
 
 

053 9601423  

שירות למקפיאים, מקררים מכל הדגמים תוך שימת דגש על מקצועיות ואמינות לאורך כל תהליך העבודה. ...
 22  
 
 

053 2569427  

קירור לירן מתמחה בכל סוגי תיקון המקפיאים והמקררים בעל תעודה של טכנאי מוצרים לבנים ובוגר מכללת הטכני בראשון לציון. זמינות מיידית! ...
 0  
 
 

053 2183170  

אריה ויחנסקי, בעל העסק, מתמחה במקפיאים ומקררים מכל הסוגים, שירות אדיב ומקצועי עם יחס חם למגזר הפרטי והעסקי. ...
 41  
1
מקפיא לא קר מספיק: טכנאי תיקון מקפיאים
המקפיא הוא אחד המכשירים השימושיים ביותר בבית, אך כמו כל מכשיר חשמלי לעיתים גם הוא מתקלקל. האם צריך טכנאי מקפיאים עם הסימן הראשון לבעיה או שאולי ניתן לפתור אותה לבד?

 

במשק הבית המודרני המקפיא הוא אחד המכשירים החשובים ביותר. בעזרתו ניתן לאחסן כמויות גדולות של מזון שיספיקו לכל המשפחה לזמן רב. לאור המקום הגדול שתופס המקפיא בחיי היום יום, כאשר הוא מתקלקל עשויה להיווצר בעיה. ניתן כמובן לקרוא לטכנאי מקפיאים מיד עם הסימן הראשון לתקלה במקפיא, אך לעיתים קרובות אין צורך בכך ואפשר לפתור את הבעיה לבד.


כשהמקפיא לא מקפיא: בעיות מקפיאים נפוצות
ישנן שלוש סוגי בעיות מרכזיות במקפיאים:


המקפיא לא מקרר: הטמפרטורה הסטנדרטית במקפיא היא מינוס 18 מעלות. אם המזון לא קר מספיק או אם קיימות עדויות אחרות לכך שהמקפיא לא מקרר מספיק (המזון רך, שלוליות במקפיא ועוד) קיימת בעיה שיש לתקן.
הצטברות קרח בתא האחסון: ככל הנראה מדובר בתקלה השכיחה ביותר במקפיאים, בעיקר אלו הישנים. הקרח תופס מקום רב בתא האחסון ומקשה על השימוש התקין במקפיא.
המקפיא מרעיש יותר או פחות מדי: בכל מקרר ומקפיא קיים מנוע שמהווה חלק מתהליך הקירור. רעש המנוע כבר הפך לרחש רקע טבעי לאוזן בכל בית עם מקרר או מקפיא, ולכן ניתן להבחין בשינויים בו בנקל.


כל אחת מהתקלות הללו עשויה לנבוע ממספר גורמים שונים. לעיתים קרובות אין צורך להזמין טכנאי מקפיאים וניתן לפתור את הבעיה לבד. כך למשל לעיתים המקפיא לא יקרר היטב פשוט מאחר שהתרמוסטאט לא כוון על הטמפרטורה הנכונה; המנוע הרעיש מאחר שתא האחסון היה עמוס מדי, והפשרה של מספר שעות תפתור את הצטברות הקרח.

 

תיקון מקפיאים: לקרוא לטכנאי או לא?
למרות שלעיתים קרובות ניתן לפתור בעיות במקפיא לבד, לעיתים הבעיות הללו הן רק הסימפטום של תקלות חמורות בהרבה. כך למשל טמפרטורה גבוהה מדי יכולה להעיד על דליפת גז, רעשים חריגים על תקלה מכאנית במנגנון המנוע והצטברות קרח בתא האחסון תעיד על פגיעה באיטום תא האחסון.


מה עושים, אם כן? איך ניתן לדעת אם מדובר בתקלה שאפשר לפתור לבד או שצריך לקרוא לטכנאי? בחינה מדוקדקת של המקפיא עשויה לספק את המידע הדרוש לשם קבלת החלטה. בדקו היטב את המקפיא, געו בו, האזינו לרעשים שהוא משמיע. לעיתים קרובות מקור הבעיה יתגלה לכם בצורה כזו ותוכלו להחליט מה לעשות בצורה השקולה ביותר. אם לא הצלחתם למצוא משהו בולט שכזה – זה הזמן לקרוא לטכנאי מקפיאים.


המקום הטוב ביותר למצוא בו טכנאי תיקון מקפיאים הוא באתר המקצוענים. הטכנאים שמופיעים באתר מיומנים, מנוסים והגונים. כולם עברו סינון מיוחד וכולם עוברים בקרות איכות שירות תקופתיות. הזמנת טכנאי מקפיאים מהמקצוענים הינה ערובה לשירות יוצא מן הכלל והבטחה למקפיא שיתוקן בתוך זמן קצר.
  
מחירון תיקון מקפיא

מידע מקיף על מחירי השוק של בעלי המקצוע השונים בנושא תיקון מקפיא. בעזרתו תוכלו להגיע להערכה הקרובה ביותר למחירו הסופי של השירות.

מחירון תיקון מקפיא מחירון תיקון מקפיא
טיפים תיקון מקפיא

המלצות ועצות שיכולות לחסוך לכם הרבה זמן,כסף ודאגות בעבודה עם בעלי מקצוע בנושא תיקון מקפיא :

ברוב המקררים ישנם היום מקפיאים מובנים, בדרך-כלל בנפח של שליש לערך מהמקרר. בהרבה דגמים חדשים הוחלף המקפיא העליון במקפיא תחתון, ורבים מוצאים שהסידור הזה נוח יותר.
הטמפרטורה המקובלת של מקפיא אינטגרלי, שמשולב במקרר, היא מינוס 18 מעלות צלזיוס. כדי להגיע לטמפרטורה הזו על המקפיא בדרך-כלל לפעול במשך יממה שלמה, ורק אז מומלץ להכניס אליו מצרכים.
מקפיאים מהדגמים החדשים מציעים בחלק מהמקרים תכונות כמו הקפאה מהירה, מנגנוני פיזור קור, בקרת טמפרטורה אוטומטית ועוד. מקפיא עם תכונות כאלו יתאים לכם אם אתם צופים שימוש אינטנסיבי יחסית - הרבה מוצרי מזון שנכנסים ויוצאים.
יש עדיפות גדולה לרכישת מקפיא עם תכונת No Frost, שמבטיחה שלא תהיה הצטברות קרח בתוכו. במקפיאים שלא כוללים את התכונה יש לבצע הפשרה אחת לכמה חודשים, כמובן אחרי שחיסלתם את התכולה.
חשוב לא לדחוס יותר מדי את המקפיא, כי עודף של מצרכים בקלות גורם לכך שדלת המקפיא לא נסגרת, הטמפרטורה עולה ומוצרים מתקלקלים. הנזק, בעיקר כשמדובר בבשר, יכול להגיע למאות שקלים.
כל הטיפים בתיקון מקפיא
מגזין תיקון מקפיא
מקפיאים ביתיים: עוברים למיינסטרים
עד לפני כמה שנים המקפיא הביתי היה חיה נדירה, מין מוצר מותרות שאפשר היה למצוא רק אצל עשירי הארץ. היום מקפיאים הם מוצרים הרבה יותר עממיים ומצויים בהרבה בתים. וכמובן שזה משפיע גם על המקפיאים המובנים במקררים  
עד שתזמינו טכנאי מקררים: הצטברות קרח
המקום במקפיא נגמר לכם? ייתכן וקרח שהצטבר על הדפנות אשם בכך. הפשרת המקפיא היא חיונית לצורך שימוש אופטימלי והיא פשוטה מאוד לביצוע  
כל המאמרים בתיקון מקפיא
אפליקציית המקצוענים אקספרס

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X