צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע > תיקון מקפיא
 

תיקון מקפיא

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג תיקון מקפיא כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 6855899  

תיקון מקפיאים, מקררים תעשיתיים וביתיים. מתן אחריות על כל עבודה. מענה מקצועי הגעה בזמן לבית הלקוח....
 28  
 
 

053 9601781  

שירותי תיקון למקפיאים מכל הסוגים, בעל מקצוע מיומן ואמין הנותן מענה ללקוחות פרטיים ועסקים....
 36  
 
 

053 9601163  

תיקון מקפיאים מכל הדגמים למגזר הפרטי והעסקי. שימוש בחלפים מקוריים פועל בשישי ובשבת. ...
 80  
 
 

053 2569182  

טכנאי מקפיאים ומקררים מעניק שירות תיקונים אדיב ומקצועי. שירות אישי ואמין, מתן אחריות מלאה על ...
 7  
 
 

053 2183910  

שירות ללקוחות פרטיים ועסקים למקררים מסחריים וביתיים, מקפידים על שימוש בחלקים מקוריים, עם אחריות מלאה על כל תיקון, תוך מתן שירות מקצועי, אמין, אדיב וענייני. החברה בראשות טכנאי מוותי...
 52  
 
 

053 2183170  

אריה ויחנסקי, העל העסק, מתמחה במקפיאים ומקררים מכל הסוגים, שירות אדיב ומקצועי עם יחס חם למגזר הפרטי והעסקי. ...
 41  
 
 

053 2569302  

תיקון מקפיאים, מקררים מכל הדגמים. בעל ידע וניסיון רב שנים....
 13  
 
 

053 2568235  

טכנו קור ישראל מתמחים בתיקון מקפיאים ומקררים מכל הסוגים שירות יעיל ומקצועי בעל וותק רב בתחום ומודעות שירות גבוהה, אחריות מלאה על כל עבודה, מחירים הוגנים ועבודה מקצועית ללא פשרות. ש...
 17  
 
 

053 9601423  

שירות למקפיאים, מקררים מכל הדגמים תוך שימת דגש על מקצועיות ואמינות לאורך כל תהליך העבודה. ...
 22  
1
מקפיא לא קר מספיק: טכנאי תיקון מקפיאים
המקפיא הוא אחד המכשירים השימושיים ביותר בבית, אך כמו כל מכשיר חשמלי לעיתים גם הוא מתקלקל. האם צריך טכנאי מקפיאים עם הסימן הראשון לבעיה או שאולי ניתן לפתור אותה לבד?

 

במשק הבית המודרני המקפיא הוא אחד המכשירים החשובים ביותר. בעזרתו ניתן לאחסן כמויות גדולות של מזון שיספיקו לכל המשפחה לזמן רב. לאור המקום הגדול שתופס המקפיא בחיי היום יום, כאשר הוא מתקלקל עשויה להיווצר בעיה. ניתן כמובן לקרוא לטכנאי מקפיאים מיד עם הסימן הראשון לתקלה במקפיא, אך לעיתים קרובות אין צורך בכך ואפשר לפתור את הבעיה לבד.


כשהמקפיא לא מקפיא: בעיות מקפיאים נפוצות
ישנן שלוש סוגי בעיות מרכזיות במקפיאים:


המקפיא לא מקרר: הטמפרטורה הסטנדרטית במקפיא היא מינוס 18 מעלות. אם המזון לא קר מספיק או אם קיימות עדויות אחרות לכך שהמקפיא לא מקרר מספיק (המזון רך, שלוליות במקפיא ועוד) קיימת בעיה שיש לתקן.
הצטברות קרח בתא האחסון: ככל הנראה מדובר בתקלה השכיחה ביותר במקפיאים, בעיקר אלו הישנים. הקרח תופס מקום רב בתא האחסון ומקשה על השימוש התקין במקפיא.
המקפיא מרעיש יותר או פחות מדי: בכל מקרר ומקפיא קיים מנוע שמהווה חלק מתהליך הקירור. רעש המנוע כבר הפך לרחש רקע טבעי לאוזן בכל בית עם מקרר או מקפיא, ולכן ניתן להבחין בשינויים בו בנקל.


כל אחת מהתקלות הללו עשויה לנבוע ממספר גורמים שונים. לעיתים קרובות אין צורך להזמין טכנאי מקפיאים וניתן לפתור את הבעיה לבד. כך למשל לעיתים המקפיא לא יקרר היטב פשוט מאחר שהתרמוסטאט לא כוון על הטמפרטורה הנכונה; המנוע הרעיש מאחר שתא האחסון היה עמוס מדי, והפשרה של מספר שעות תפתור את הצטברות הקרח.

 

תיקון מקפיאים: לקרוא לטכנאי או לא?
למרות שלעיתים קרובות ניתן לפתור בעיות במקפיא לבד, לעיתים הבעיות הללו הן רק הסימפטום של תקלות חמורות בהרבה. כך למשל טמפרטורה גבוהה מדי יכולה להעיד על דליפת גז, רעשים חריגים על תקלה מכאנית במנגנון המנוע והצטברות קרח בתא האחסון תעיד על פגיעה באיטום תא האחסון.


מה עושים, אם כן? איך ניתן לדעת אם מדובר בתקלה שאפשר לפתור לבד או שצריך לקרוא לטכנאי? בחינה מדוקדקת של המקפיא עשויה לספק את המידע הדרוש לשם קבלת החלטה. בדקו היטב את המקפיא, געו בו, האזינו לרעשים שהוא משמיע. לעיתים קרובות מקור הבעיה יתגלה לכם בצורה כזו ותוכלו להחליט מה לעשות בצורה השקולה ביותר. אם לא הצלחתם למצוא משהו בולט שכזה – זה הזמן לקרוא לטכנאי מקפיאים.


המקום הטוב ביותר למצוא בו טכנאי תיקון מקפיאים הוא באתר המקצוענים. הטכנאים שמופיעים באתר מיומנים, מנוסים והגונים. כולם עברו סינון מיוחד וכולם עוברים בקרות איכות שירות תקופתיות. הזמנת טכנאי מקפיאים מהמקצוענים הינה ערובה לשירות יוצא מן הכלל והבטחה למקפיא שיתוקן בתוך זמן קצר.
 
שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X