צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  מנוע התריס התקלקל, מה עושים?
 

מנוע התריס התקלקל, מה עושים?

מנוע לתריס חשמלי זה עסק לא זול בכלל. למי פונים במידה והמנוע התקלקל, איזה מנוע מומלץ להתקין ולמה חשוב לשים לב לפני ובמהלך העבודה? כל התשובות במדריך הבא.
מאת: אייל רונן    עודכן: 22/05/2018 11:47:24
עוד בכתבה:

תיקון מנוע חשמלי או החלפה שלו, עלולים לגרום לכם להוציא המון כסף מהכיס. זה נכון שהחברות היצרניות נותנות בדרך כלל 5 שנות אחריות, אך רוב הבעיות צצות לאחר תום תקופת האחריות.


למי פונים במקרה של תקלה, איזה מנוע מומלץ להתקין ולמה חשוב לשים לב לפני ובמהלך ההתקנה? כל התשובות במדריך הבא.


המנוע התקלקל, למי פונים?

ללא קשר לחמש שנות האחריות שהיצרן נותן בתעודה, המתקין אמור להיות אחראי על 12 החודשים הראשונים, לדאוג לכם למנוע חדש ולהתקינו ללא עלות נוספת. כשמתקין מתחמק מהאחריות הזו, זה אומר שהוא לא סומך על המלצתו. לכן, חשוב מאד לדרוש מהמתקין חשבונית כתובה, שעליה מצוין שהוא אחראי על 12 החודשים הראשונים.

במידה ועברו 12 חודשים מיום ההתקנה, תוכלו עדיין לפנות לבעל המקצוע על מנת שיחליף את המנוע, אך סביר להניח שהוא יגבה ממכם תשלום על הביקורים, ביקור אחד עבור בדיקת המנוע המקולקל וביקור נוסף עבור התקנת המנוע.

אל תשכחו, לבעל המקצוע אין מצבור של מנועים חשמליים ברכב, הוא צריך לפנות לחברה היצרנית על מנת שזו תקבע שהמנוע יצא מכלל עבודה ותספק לו מנוע חדש. לא תמיד מנוע כזה נמצא במלאי, כך שקחו בחשבון שתצטרכו להעביר ימים ארוכים מבלי להשתמש בתריס.


איזה מנוע חשמלי מומלץ להתקין?

אורך חיים ממוצע של מנוע סיני הוא 3 שנים, ואילו אורך חיים ממוצע של תריס תוצרת צרפת, איטליה או גרמניה הוא 10 שנים. על כן, הימנעו מהתקנת מנוע תוצרת סין ודרשו מנוע איכותי, לדוגמא של החברות סומפי וסימו הצרפתיות. גם אם זה יעלה לכם יותר, זה כמובן ישתלם לכם לאורך זמן.
למה כדאי לשים לב במהלך ההתקנה?

לפני שבעל המקצוע מתחיל בעבודה, דרשו לראות את תעודת האחריות הרשמית של המנוע וודאו שתוקף האחריות מצוין עליה. בנוסף, על גבי המנוע עצמו מופיעה מדבקת האחריות עם תאריך היצור, כך תוכלו לדעת אם קיבלתם מנוע חדש או משומש.
 

חשוב לציין – מתקין מקצועי ואמין שממליץ ללקוח שלו על מנוע, אמור להיות אחראי עליו באופן אישי. מתקין שממליץ על מנוע מסוים ולא נותן אחריות אישית, אינו מאמין בהמלצה שלו.

שלב אחר שלב: איך להחליף מחזיקי תריס (שלות)?
שלב אחר שלב: איך להחליף מחזיקי תריס (שלות)?
נשבר לו: החלפת שלבים שבורים בתריס גלילה
נשבר לו: החלפת שלבים שבורים בתריס גלילה
רצועת התריס נקרעה? כל מה שחשוב לדעת!
רצועת התריס נקרעה? כל מה שחשוב לדעת!
3 תקלות נפוצות בתריס גלילה חשמלי
3 תקלות נפוצות בתריס גלילה חשמלי


זקוקים לתיקון תריסים? תיקון תריסים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X