צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  אינסטלטורים  >  מאמרים בנושא אינסטלטורים  >  על שרברבים ועבודות אינסטלציה
 

על שרברבים ועבודות אינסטלציה

ישנם אינסטלטורים טובים יותר ופחות, אך אין אינסטלטור אחד שיתאים לכולם תמיד. סוג עבודת האינסטלציה, בין השאר, הוא גורם שיכול להשפיע על הבחירה בבעל מקצוע ספציפי
מאת:     עודכן: 17/02/2015 12:34:39

בכל פעם שאנחנו מזמינים בעל מקצוע הביתה, ולא משנה מאיזה סוג, מה שאנחנו רוצים זה מחיר טוב, שירות טוב וביצוע טוב של העבודה. בזה אינסטלטורים אינם יוצאי דופן או מיוחדים. אבל אינסטלציה היא אחד ממספר תחומים בהם בנסיבות שונות אפשר לראות ולהבין מדוע השאלה איננה "מיהו בעל המקצוע הטוב ביותר" (או המשתלם ביותר וכו') אלא מיהו בעל המקצוע המתאים ביותר. 


עוד בכתבה:

לא זו בלבד שאנשים שונים יעדיפו לעבוד עם אינסטלטורים שונים בשיטות התקשרות ותמחור שונות, אלא שאותם אנשים יעדיפו לעבוד עם אינסטלטורים שונים גם בביצוע עבודות מסוגים שונים. לכל עבודה נדרש בעל מקצוע עם כישורים אחרים, הפעם נדבר על שלושה סוגים של עבודות אינסטלציה שאתם עשויים להזדקק להם.


עבודות אינסטלציה מזדמנות

 

אם אתם סובלים מסתימה, רוצים לתקן ברז דולף או להחליף ניאגרה, זה לא כל-כך חשוב לאיזה אינסטלטור או חברת אינסטלציה תתקשרו - כל אחד יכול לעשות את הדברים האלה וגם פערי המחירים בדרך-כלל לא מאד גדולים בשנים הראשונות למחזור החיים של דירה חדשה, למשל, בדרך-כלל אין צורך ביותר מזה. המקרים בהם תזדקקו לשירותי אינסטלטור יהיו כשלעצמם נדירים יחסית, כי מערכת האינסטלציה חדשה. בדירות שכורות לעיתים קרובות ממילא אין אפשרות לבחור באינסטלטור שאתם רוצים, אלא ישנו אינסטלטור שאיתו בעלי הדירה או הבניין עובדים ובשירותיו יהיה עליכם להעזר.


תחזוקה תקופתית

בבתים ישנים, במיוחד, ישנן פעולות תחזוקה שמומלץ לבצע למערכת האינסטלציה בקביעות. תחזוקה טובה, מהווה בעצם טיפול מונע לבעיות של סתימות, התפשטות ריח מהביוב, דליפת ביוב או קריסת קו.

 

לבתים כאלה עדיפה בדרך-כלל התקשרות קבועה עם חברה שמעניקה שירותי אינסטלציה בריטיינר, כלומר על בסיס מנוי או ביטוח. כמובן, לפני הבחירה בספק מתאים כדאי לעשות סקר שוק ולמצוא בעל מקצוע שגם יעניק לכם מחיר הוגן אבל גם יהיה זמין מספיק.


פרוייקטים חד-פעמיים

צילום: תאיר מיטרני-קסלר, שיפוץ מאסיבי כולל לעתים קרובות גם החלפת צנרת

 

ישנם אינסטלטורים שמתמחים בביצוע עבודות אינסטלציה גדולות או מורכבות במיוחד, החל מבעלי מקצוע שמתמחים בשיפוץ חדרי אמבטיה ועד אינסטלטורים וחברות שירותי ביוב שמתמחים בשאיבות ביובים, הזרמת מים בלחץ, פריסת צנרת ארוכה וכו'. המיוחד בכל אלה הוא שלא סביר שתזדקקו לשירותיהם בתדירות של יותר מאחת לכמה שנים - או אפילו הרבה שנים. לא כל יום אתם זקוקים לאמבטיה חדשה ולא בכל שבוע תרצו החלפה של כל צנרת הביוב של הבניין. לעבודות החד-פעמיות לעיתים עדיף לא לקבל את השירות מחברה או אינסטלטור שעובדים איתם בשוטף, אלא לקבל הצעות מחיר מכמה אינסטלטורים או חברות שמתמחות בתחום.

ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 

אינסטלטור DIY: כשהדברים משתבשים

אינסטלטורים שעובדים נקי

אינסטלטורים של פעם

לבחור אינסטלטור כלבבכם


זקוקים לאינסטלטורים? אינסטלטורים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X