צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  עוברים דירה בקרוב? הזמינו הובלה מראש
 

עוברים דירה בקרוב? הזמינו הובלה מראש

מתכננים לעבור דירה בקרוב? אל תחכו לרגע האחרון: שריינו לעצמכם מובילים ברגע שתדעו את תאריך המעבר. זה יאפשר לכם יותר בחירה וגם תוציאו פחות כסף
מאת:     עודכן: 02/08/2017 10:14:46
עוד בכתבה:

ההובלה היא החלק הפחות מהנה במעברי הדירה, אולם סיכום העסקה מול בעל המקצוע מראש וסגירת הפרטים תקל על העניין ותבטיח לכם ראש שקט ביום המעבר.


מנתוני השיחות של המקצוענים עולה כי בחודשים יולי ואוגוסט מתרכז כשליש מהיקף הפעילות השנתי בתחום. כלומר, בעלי המקצוע מלאים בעבודה, היומנים מפוצצים והמשאיות עמוסות.


למה דווקא עכשיו?

ישנן סיבות מסורתיות לכך שמעברי הדירה מתרכזים בעונה הזו של השנה. לבעלי משפחות נוח יותר לעבור כשהילדים בחופשה, הסטודנטיםמתמקמים לקראת שנת הלימודים החדשה וגם עסקים מעדיפים להעביר משרדים בתקופה זו, שבה נפח הפעילות העסקית יורד משמעותית.

תכנון מראש יפתור לכם הרבה בעיות


עבודה תחת לחץ מחייבת פשרות

כשעוברים בקיץ ומזמינים הובלה קרוב לזמן המעבר, באופן טבעי זמני התגובה של חברות הובלות מתארכים, האפשרויות מצטמצמות וגם המחיר עולה. 

לפעמים אנשים מחכים לדקה ה-90 ומסתבכים. הם מתקשים למצוא חברה שתוכל לבצע את ההובלה כפי שהם רוצים ובתאריך שהם רוצים. בסופו של דבר, המשאבים של חברות הובלות קבועים בטווח הקצר ואם אין רכבי הובלה וסבלים פנויים נאלצים לפנות לחברה שלא מכירים. 

 

כשפועלים בלחץ זמן, יש פחות אפשרויות וההובלה מתייקרת. אם אין חברת הובלות פנויה באזורכם ותיאלצו לשכור חברה שפועלת באזור אחר של הארץ, זה כמובן ייקר את ההובלה שמרכיב עיקרי בתמחור הוא פשוט זמן העבודה ועלות הדלק.

הזמנה וביצוע בלחץ של זמן עלולים לעלות ביוקר, שכן פעמים רבות אין זמן להזמין את המוביל לבדיקת התכולה ולגבש הצעת מחיר מסודרת, כך מתפשרים ומעריכים את המחיר בעל פה, מה שמזמין מיקוחים ועליות מחירים. 

 

מי שמאחר להזמין, יצטרך לחכות הרבה זמן בתור, כמו שאר הדחיינים


הזמנה מראש מפחיתה סיכונים

בקיצור: את ההובלה כדאי להזמין, לתזמן ולתמחר ברגע שאתם יודעים מה לוח הזמנים שלכם לפינוי הדירה הקיימת ולכניסה לדירה החדשה.

יודעים שאתם הולכים לעבור באוגוסט? פנו לחברת הובלות כבר חודש מראש, ותוכלו לבחור בזמן הנוח לכם ולקבל מחיר טוב יותר. כך גם יהיה זמן לבדוק הכל ולא להיות מופתעים.

 


ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 
אז אצל מי הזמנתם הובלה?
אז אצל מי הזמנתם הובלה?
לאן תל-אביב מובילה אותנו?
לאן תל-אביב מובילה אותנו?
מובילים ללא זכויות
מובילים ללא זכויות
הובלה טובה: הסוד בהכנה
הובלה טובה: הסוד בהכנה


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X