צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  הובלות סטודנטים: איך מצמצמים עלויות?
 
מאמר הובלות  

הובלות סטודנטים: איך מצמצמים עלויות?

לקראת שנת הלימודים האקדמית החדשה שתתחיל בקרוב, זו הזדמנות טובה למצוא לעצמכם חברת הובלות טובה, זולה ובעיקר – מתאימה. כמה טיפים שיעזרו
מאת:

הובלות סטודנטים: איך מצמצמים עלויות?כתבה שפורסמה היום בנענע ("סטודנט: כך תחסוך בהובלת דירה"), מסבירה בסיוע מומחה מחברת הובלות כיצד סטודנטים שעוברים דירה בימים האלה יכולים לצמצם את עלויות ההובלה. 

כדאי לקרוא את הכתבה שכוללת כמה פריטי אינפורמציה שימושיים מאד. אנחנו בחרנו, לא רק להפנות אלא להביא כאן תמצית של עיקרי הדברים ולהוסיף כמה הערות, השגות וטיפים משנו.

סטודנטים? לא כסף 

נקודה מעניינת שמעלה הכתבה, היא שסטודנטים נתפסים כ"עבודה קטנה" – מעט חפצים בדרך-כלל, שום דבר כבד מדי, לא ממש עבודה ששווה להילחם בשבילה.

ריאלית, שירותי הובלות יקרים יותר לסטודנטים ולקוחות אחרים עם כוח קנייה גולמי נמוך, בעיקר בעונה החמה – הקיץ, שבו מתרכזים רוב מעברי הדירות.

הכתבה ממליצה את כל ההמלצות הרגילות: לעשות סקר שוק, לבקש המלצות, לבדוק שלמוביל יש ביטוח מתאים, לא לוותר על הצעת מחיר וחוזה וכו'. מעבר לזה נענע מספק כמה טיפים ואחרי שנביא אותם נוסיף כמה משלנו.

איך מוזילים את ההובלה

אלו עיקרי ההצעות הכלולות בכתבה בנענע: 

  • לקבוע תאריך מוקדם ככל האפשר מראש. גם כדי להיות פחות סחיטים וגם כי הסבירות שתמצאו זמן פנוי ותקבלו מחיר טוב תגדל. 
  • לנסות לתזמן את מעבר הדירה לאמצע החודש. הזמן שנוטה להיות פחות עמוס, כי כולם עוברים בתחילת חודש או בסיומו. זו עצה לא כל-כך פרקטית אם אתם לא יכולים לפנות את הדירה הקיימת באמצע החודש ולקזז את השכירות העודפת.
  • לעבור דירה בחורף – כי המחירים זולים בהשוואה לקיץ. גם, לא כל-כך פרקטי למי שצריך לעבור בקרוב.
  • לנסות להצטרף למישהו אחר שעושה הובלה ליעד קרוב. טיפ מצויין לתושבי פריפרייה שמתכננים לנחות במרכז. שימו לב שאם אתם מובילים מתל-אביב לחיפה, למשל, רק מחיר הנסיעה מגיע ל-600 ש"ח.
  • לפרק ולהרכיב לבד ארונות ורהיטים. רעיון טוב באופן כללי למי שיש לו ידיים טובות.

עוד כמה טיפים להוזלת הובלות 

ראשית, אם אתם סטודנטים עניים עם מעט מאד חפצים אתם לא אמורים להשתמש בשירותים של חברת הובלות. אתם זקוקים לבעל מקצוע שמתמחה בהובלות קטנות. העלויות שלו יהיו נמוכות יותר וגם המחיר שתקבלו יהיה זול יותר.

שנית, בצעו רישום מדוקדק של החפצים שלכם – שלא יהיה שום דבר "בערך" בטלפון, כי אז קבלן ההובלות יגלם את חוסר הוודאות לתוך המחיר שייתן לכם.

שלישית, שימו לב שאתם מקבלים המלצות מאנשים במעמד סוציו-אקונומי דומה לשלכם. אם חבר או קרוב משפחה שיש לו דירה גדולה והרבה חפצים היה מרוצה ממוביל מסוים, זה כלל לא אומר שגם אתם תהיו מרוצים – במיוחד מהמחיר. 
מאמרים נוספים בנושא הובלות:

עוברים דירה בקרוב? הזמינו הובלה מראש
אז אצל מי הזמנתם הובלה?
לאן תל-אביב מובילה אותנו?
מובילים ללא זכויות
הובלה טובה: הסוד בהכנה
הובלה קלה: להוביל נכון
הובלות דירה ומחירן
צריכים הובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X