צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  אינסטלטורים  >  מאמרים בנושא אינסטלטורים  >  מים בששון: איך מגבירים את לחץ המים בבית
 

מים בששון: איך מגבירים את לחץ המים בבית

אתם נכנסים להתקלח והזרם בקושי מרטיב את הגוף? לפעמים זרזיף המים כל כך עלוב שאפילו לשטוף ידיים או לצחצח שיניים לא ניתן. יש כמה סיבות אפשרויות שגורמות ללחץ מים חלש ואת רובן ניתן לתקן בקלות
מאת:     עודכן: 01/08/2017 17:16:57

בעיות לחץ מים נגרמות בדירות ישנות בעיקר בגלל סתימה בצנרת, ובבניינים מעט יותר חדשים ובקומות העליונות זה נובע פשוט מהגובה. במגדלים החדשים כבר מצאו לבעיה זו פתרון אבל יש לא מעט שעדיין סובלים מזה.


עוד בכתבה:

את רוב התיקונים ניתן לבצע לבד או בעזרת בעל מקצוע בעלות זניחה יחסית. אז מה הפסיק את הזרם?


פתחתם את המים?

הכוונה היא לא בברז בנקודת הקצה, אלא שיש לבדוק שהשיבר המרכזי פתוח היטב ועד הסוף. אם לחץ המים נמוך בכל הבית יכול להיות שבעבר סגרתם אותו זמנית לשם טיפול בתקלה ולא פתחתם אותו כמו שצריך. יתכן גם שהפילטר שמותקן על השיבר נסתם ואז הזרימה חלשה.  

 

ראש ברז אמבטיה


בעיה בברז ספציפי

אם לחץ המים תקין בכל הבית למעט ברז אחד, סבירות גבוהה היא שהתקלה היא בברז עצמו. נסו לפתוח את הברז בעזרת מפתח שבדי ולנקות או להחליף את המסנן (במחיר שקלים בודדים בכל חנות לכלי בית). פעמים רבות הפילטר סתום ולא מאפשר למים לזרום.


אם זה לא עזר ייתכן שישנה בעיה במנגנון הברז ויש להחליפו. אפשרות נוספת היא שישנו קטע סתום בצינור המוביל לאותה נקודת מים ולכן יש לפתוח את הסתימה או במקרה חמור יותר לבצע מעקף צנרת.


יש מים קרים, אין מים חמים

אתם מחכים מחוץ למקלחת, המים הקרים זורמים היטב אך כשמסובבים את הידית לאזור המים החמים הזרם נחלש משמעותית. לרוב זה קורה עקב בעיה בצנרת היוצאת מהדוד, יתכן שישנה סתימה באזור או דליפה. אינסטלטור או טכנאי דוודים יטפלו בבעיה במקרה הזה ותוך זמן לא רב תוכלו להתקלח.

 

ויכול היות גם המקרה הזה:


משאבות לחץ מים

אפשרות נוספת להגברת לחץ המים, המיועדת לשימוש בעיקר בקומות העליונות היא שימוש במשאבות. אם מדוברת בבעיה של הקומה כולה כדאי להתאגד ולרכוש משאבה משותפת אולם כמובן ניתן גם לרכוש משאבה ביתית. מומלץ להיעזר באינסטלאטור על מנת לבחור משאבה נכונה ומתאימה ללחץ המים הקיים והנדרש, למקם ולהתקין אותה היטב וכן לבחור בכזו שלא תרעיש.  

 


ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 

 


מה קורה שמשאירים דוד חשמלי פועל הרבה זמן?

פיצוצי צנרת: מניעה וטיפול

דוד שמש או חימום בגז? ☂

מה עושים כאשר דוד חשמלי נוזל?


זקוקים לאינסטלטורים? אינסטלטורים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X