צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  מעוניינים בחלל רב שימושי? – עיצוב רב תכליתי!
 

מעוניינים בחלל רב שימושי? – עיצוב רב תכליתי!

ריהוט מודולרי, או ריהוט רב תכליתי, יוכל לחסוך לכם מקום יקר וכסף בכל חדר בבית. עם זאת, רהיטים שעוברים טרנספורמציה הם לא האפשרות היחידה להפיכת החלל לרב שימושי
מאת:     עודכן: 12/02/2018 16:18:13
עוד בכתבה:

ברחבי העולם תכנון הדירות ועיצוב הפנים עובר למגמה של חללים רב תכליתיים: חללים המשמשים גם לשינה, אירוח ועבודה, הודות לרהיטים ואביזרים מודולרים וחכמים אשר משנים את פני החדר באמצעות פעולת הזזה פשוטה.  


מודולריות היא תכונה של מערכת שיחידות המשנה שלה ניתנות לפירוק ולהרכבה מחדש וכך ליצור מראה שונה, לשנות את גודל המערכת וגם את תפקידה. 


מהו סלון רב תכליתי?

הסלון - החלל הרב תכליתי ביותר בבית מכיוון שהוא משמש לאירוח, כחדר אוכל ופעמים רבות גם כחדר עבודה. ניתן להשתמש במחיצות גבס או עץ שצידן האחד פונה לסלון ובו אפשר להניח את הטלוויזיה והצד השני פונה למטבח או למסדרון ובו ניתן להשתמש כנישה לאחסון.

 

מבחינת מקומות ישיבה, אם יש לכם חלון גדול בסלון (וגם אם לא), תוכלו להציב מתחתיו יחידות אחסון סגורות ועליהן משטח עליון מעץ, עליו תוכלו להניח כריות נוחות ולנצל אותו כמשטח ישיבה נעים או להרהורים נוגים מבעד לחלון. 


איך לנצל את המטבח / פינת אוכל?

ניתן להקים אי שיכול לשמש אותנו להכנת אוכל, בישול, פינת ישיבה וכמקום אחסון לכלי המטבח וההגשה ולספרי המתכונים. כך נחסך מקום יקר שיכול לאפשר למטבח להפוך גם לפינת אוכל (רק להיזהר לא להעמיס תוספות מיותרות מסיר הבישול שנמצא בהישג יד).


איך נשתמש ברהיט מודולרי?

ניתן להתקין רהיטים מודלוריים מיוחדים בהתאמה אישית. לדוגמא – מיטות מתקפלות לקיר אשר בסיסן משמש גם כשולחן מתקפל, שולחן אוכל מתקפל ההופך לספה מרווחת, שולחנות פטנט שבאמצעות כמה שינויים קלים יכולים להכפיל את גודלם ועוד. 

 

בנוסף, ניתן להשיג עכשיו ביותר ויותר חנויות רהיטים להרכבה עצמית רב תכליתית שמאפשרים לנו להגדיר בכל רגע נתון איך אנחנו רוצים שהבית שלנו ייראה. כוורת ספרים הנפתחת לשולחן ישיבה עם כסאות, ספות בעלות חלקים הניתנים לשליפה והרכבה מחדש היוצרים 2 כורסאות קטנות ועוד.

סוגי עץ לרהיטים: מה ההבדלים ביניהם?
סוגי עץ לרהיטים: מה ההבדלים ביניהם?
איזה מטבח מתאים לי?
איזה מטבח מתאים לי?
מגדילים את חדר השינה בלי לשבור קירות
מגדילים את חדר השינה בלי לשבור קירות
הדרך למטבח החלומות ב-5 צעדים
הדרך למטבח החלומות ב-5 צעדים


זקוקים לנגרים? נגרים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X