צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  איזה סוג פרקט מתאים לכם?
 

איזה סוג פרקט מתאים לכם?

בחרו את עצמכם: האם אתם אנשים של פרקט מעץ מלא, למינציה או פולימרי? מה ההבדלים בין הסוגים השונים ומה הכי מתאים לאיזה חדר
מאת:     עודכן: 30/01/2018 15:52:33
עוד בכתבה:

הפרקט הוא שימושי - הוא מבודד חום וקור, ותמיד נעים לדרוך עליו, קל לנקות אותו ואפשר להגיד ביוש לשטיחים המיושנים.


לפרקט יש תדמית של יוקרה, לא לגמרי משוללת בסיס. עם זאת, כדאי לחשוב מאוד איזה סוג פרקט מתאים לכם, והאם אפשר לצמצם עלויות בבחירתו.


הבחירה הקלאסית - פרקט למינציה לחדר הילדים

פרקט הלמינציה זול יותר מפרקט העץ. לעיתים יותקן כשהלוחות מודבקים במלואם לרצפה, ולעיתים בהתקנה הקלה יותר של "הדבקה צפה", כאשר הלוחות רק מונחים על הרצפה ומצפים את כולה. חשוב לפרוש גם משטחי ספוג לבלימת זעזועים ורעש. השאפתנים יכולים לנסות להתקינו לבד אם כי בדרך כלל זו עבודה למקצוענים.


הנחת פרקט למינציה
הנחת פרקט למינציה

הבחירה הרומנטית - פרקט רב שכבתי לחדר ההורים

התקנת פרקט בחדר השינה של ההורים, יכול לשחרר את התקיעות הזו. הפרקט יקנה לחדר מיד מראה חמים, אינטימי, מיוחד ואפילו רומנטי, תחושה של צימר באמצע החיים הקדחתניים. גם האפשרות ללכת יחפים בחורף כשיורדים מהמיטה, ולא לחפש מיד את הגרביים, תורמת לאיכות החיים.

 

סוג הפרקט שיותקן בחדר ההורים, יהיה בדרך כלל פרקט רב שכבתי - השכבה העליונה שלו היא עץ מלא, ומתחתיה מונחות בשתי וערב שכבות של עץ פשוט יותר. זה יכול להיות שתיים, שלש או אפילו חמש שכבות, כאשר ככל שיש יותר שכבות, העלות נמוכה יותר.


הבחירה היוקרתית - פרקט עץ מלא לחדר האורחים

פרקט בחדר האורחים, נועד למטרה אחת מוצהרת - לגרום לבאי הבית להגיד "וואוו". הפרקט בחדר זה יתן את הטון לעיצוב הבית כולו, ולכן חשוב להתחייב על דוגמא וצבע שנוכל לחיות איתם שנים רבות. למרבה השמחה, בשוק יש דוגמאות רבות שגורמות לנו להתפעל מהיופי הטבעי של עצים אציליים, המאפשרים לנו להלך עליהם בנעימים.

 

פרקט העץ המלא יקר יותר מכל סוג אחר, משתי סיבות - העץ עצמו, וההתקנה. התקנת פרקט מעץ מצריכה הדבקתו אל הקרקע לאורך כל אורכו (או במסמור אם מתקינים מעל ריצוף קץ קיים), כדי שלא יתפרק במהלך השנים. יתרונו של פרקט העץ, מלבד יופיו המרהיב, הוא בעמידותו לאורך זמן, ומינימום בלאי. עם זאת, יש להקפיד לא לשרוט ולא להרטיב. 


הבחירה הנועזת - פרקט עמיד במים למטבח או לחדר האמבטיה

מי צריך פרקט באמבטיה או במטבח? מי שרוצה להרגיש בספא, במסעדה, או סתם חייב לחדש כל הזמן. שני החדרים הללו הדירו פרקטים במשך שנים רבות, עקב הרטיבות שהם מייצרים, אבל לאחרונה אפשר לעקוף את זה, עם פרקט פולימרי עמיד למים.

 

הפרקט הפולימרי דומה במחירו ללמינציה, ועומד בהבטחותיו. הוא מתנהג כמו רצפה - הוא לא משנה את תכונותיו ולא מתקלקל גם אם תשפכו עליו דליים של מים. זה אומר שמים שנזלו בעת הבישולים או שיצאו מהמקלחת, לא מפחידים אותו, ואפשר להלביש את החדרים הללו בלוק חדש. 

פרקטים: מה חשוב לדעת
פרקטים: מה חשוב לדעת
הכסף שלכם על הרצפה
הכסף שלכם על הרצפה
פרקט לבית: כל מה שחשוב לדעת!
פרקט לבית: כל מה שחשוב לדעת!
הייתכן? חימום תת רצפתי ופרקט
הייתכן? חימום תת רצפתי ופרקט


זקוקים לפרקטים? פרקטים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X