צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  הרחקת יונים כיצד
 

הרחקת יונים כיצד

יונים הן עוף עם דימוי מאד חיובי והשלכות מאד שליליות על איכות החיים. אם מצאתם את עצמכם במצב שדורש הזמנת שירותי הרחקת יונים מקצועיים, אל תדחו את הטיפול. המצב רק יחמיר
מאת:     עודכן: 22/05/2018 10:31:47
עוד בכתבה:
היונה, אותו עוף שמתקשר אצלנו בעיקר עם דברים חיוביים - בית, זוגיות, שלום - עלולה להתגלות כמטרד רציני. טכנית, הציפור שאנחנו נוהגים לכנות בשם יונה היא בדרך-כלל צוצלת, מין הידוע גם בשם 'תור העיר' שהגיע אלינו ממצרים. סוג נוסף של יונים הן מהמין ששמו 'יונת הבית', אותן ניתן לזהות על-פי מימדי גופן הגדולים.

המשותף לכל אלו הן הרגלי קינון שיוצרים מפגע שמעיב קשות על איכות החיים - רעש, לשלשת, זיהומים ומחלות שונות, כיני יונים ועוד כהנה וכהנה. זה לא בושה להודות בבעיה ואתם לא צריכים לחשוש שתחשבו "שונאי יונים". הרחקת יונים היא לעיתים קרובות הכרח.

 

עורבים הם יריבים טבעיים של היונים, נצלו זאת לטובתכם


כמה עקשנית יכולה יונה להיות

היונים נוהגות לקנן בכל פינה פנויה אליה הן מצליחות להיכנס - על גגות, מתחת לדודי שמש, בפתחי מרזבים, מרפסות, מסתורי כביסה וגם בין רעפים שבורים. לצורך בניית קן הן מביאות עלים, ענפים, זרדים וגבעולים ולעיתים גם חוטי ברזל. ומרגע שהתחילו לבנות את קיניהן, כמעט בלתי אפשרי לסלק אותן.
 
מה אפשר לעשות? אל תחפשו פתרונות פלא. תליית בקבוקי מים, עם או בלי ציפוי של נייר אלומיניום, תליית בדים בצבעים שונים, הנחת בובות ופוחלצים של עופות דורסים וכיוצא באלו רעיונות לפתרונות - לרוב לא יסייעו. הם אמנם לא מזיקים אבל בדרך-כלל גם לא מועילים (למרות שתמיד תמצאו אנשים שיאמרו לכם שלהם זה עזר).
 
על פיזור גרעינים מורעלים אל תחשבו אפילו. זה לא חוקי, לרוב גם ממילא לא יעיל, ובעיקר אכזרי. גם אל תנסו להבהיל את היונים - הן תמיד חוזרות, בעיקר אם החלו לבנות קן.

הרחקת יונים: איך זה עובד

איך בכל זאת מסלקים יונים? ראשית, לא כדאי לדחות את הטיפול בבעיה, אלא להפך - לטפל בה ברגע שהיא נוצרת. כי סילוק היונים רק יהפוך קשה יותר.
 
שנית, יש להזמין בעלי מקצוע מתאימים - לא מדובר בכל חברת הדברה אלא חברה שמעניקה באופן ספציפי שירותי הרחקת יונים. מומחה יידע לזהות את הציפור ולא לבלבל עם מין אחר ויכיר את השיטות היעילות ביותר לטפל בה.
 
הרחקת יונים צריכה להתבצע באופן המתאים גם לתנאי השטח, לפי האזור בארץ, סוג המבנה והתוואי. שני הפתרונות המקובלים היום הם שימוש ברשתות לחסימת הגישה לאזור או הצבת דוקרנים שמטרתם לא לפגוע או להרוג אלא פשוט להפריע. ישנם סוגים שונים של דוקרנים שמכונים בהתאם לצורתם, דוקרני W, דוקרני F וכו'.
 
 

ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 
עופי לשלום
עופי לשלום
שימו רשת: הרחקת יונים בדרך הקלה
שימו רשת: הרחקת יונים בדרך הקלה
הרחקת יונים אלקטרונית, הייתכן?
הרחקת יונים אלקטרונית, הייתכן?


זקוקים להרחקת יונים? הרחקת יונים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X