צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  עובדים בשבילכם או עליכם? חברות ניהול ואחזקה
 

עובדים בשבילכם או עליכם? חברות ניהול ואחזקה

לא פעם אנו נתקלים בסיפורים על חברות ניהול ואחזקה שהבטיחו הרים וגבעות ונעלמו כלא היו. אז איך בעצם יודעים איזו חברה לבחור?
מאת:     עודכן: 22/05/2018 10:35:30
עוד בכתבה:

עם הגידול בקצב הבנייה והביקוש לדירות במרכז, נוצר מצב בו קבלנים רבים חוסכים במקום ועקב כך בונים בניינים רבי קומות למגורים ועסקים.


סגנון הבנייה לגובה טומן בחובו התחייבויות כספיות גבוהות הנובעות משימור ותחזוקה של שלל המתקנים והאביזרים המצויים בבניין, חלקם הם חלק מהתחייבויות ודרישות בנייה כמו מתקני כיבוי אש ומשאבות מים אך רובם הגדול של המתקנים מצויים בו לרווחת התושבים. אלו תוספות המייקרות את העלות החודשית של התחזוקה.


עיקרי החוזה מול חברת האחזקה?

חברת הניהול והאחזקה תהה אחראית על שמירת מתקני הבניין וכלל השירותים הרלוונטיים בו כפי שהתקבלו על ידי היזם במפרט הבנייה, כמו כן תהה חברת האחזקה אחראית לתפעול ותחזוקה שוטפים של מתקני הבניין כמו חדרי אשפה, חניות, גינות הבניין וכדומה.

 

תמורת כל השירותים הללו מחויבים הדיירים להעביר סכום מוסכם אל וועד הבניין, זה  יעביר את הסכום כל חודש תמורת חשבונית מוכרת מצד חברת הניהול, אלו הם עיקרי כלל חוזי העבודה בין חברות האחזקה לדיירים. 


קראו גם את האותיות הקטנות
קראו גם את האותיות הקטנות

מהי חברת אחזקה טובה?

התשובה לשאלה הזו היא סובייקטיבית כמובן ומשתנה מבניין לבניין בהתאם לצרכיו, הרי יש בניינים המצריכים טיפול במעליות, משאבות מים, מתקני אש וגינות, ייתכן שגם בריכה וחדר כושר בעוד שישנם בניינים שאין בהם כלום מלבד חדר מדרגות לניקוי, לכן חברת אחזקה טובה היא חברה שיודעת לתת את השירות המתאים לכולם תוך שמירה על קשר עם וועד הבית וטיפול מהיר בפניות. 


כיצד נבטיח שחברת האחזקה עובדת בצורה מקצועי?

בדקו לפני באילו בניינים היא מטפלת/מועסקת ושאלו חלק מהדיירים אם הם מרוצים. האם החברה פועלת גם בבנייני יוקרה או בניינים רבי קומות? קבעו בחוזה כי התשלום לחברה יתבצע כל חודש ולא במתכונת של תשלום שנתי גדול ומתוכו ינוקו מחירי השירותים. בדקו את הפעילות השוטפת של חברת האחזקה ובחנו אם היא ממלאת את חלקה בחוזה העבודה.

 

בדקו האם החברה מעסיקה עובדים מקצועיים או עובדת מול חברות מקצועיות, כל תוכלו לדעת מול מי אתם עובדים, מהו טיב ואיכות השירות הניתן והאם חברת האחזקה "גוזרת עליכם קופון" כאשר היא מזמינה בעל מקצוע לתיקון. בדקו אם בפועל הוא עובד של החברה, גם נתון זה יכול להשפיע  על מחיר השירותים החודשי.

 

חברת ניקיון או אחזקה?
חברת ניקיון או אחזקה?
חברת ניהול או אחזקת מבנים?
חברת ניהול או אחזקת מבנים?
ניהול ואחזקת מבנים: זה משתלם?
ניהול ואחזקת מבנים: זה משתלם?
איך להתנהל מול חברת האחזקה?
איך להתנהל מול חברת האחזקה?


זקוקים לחברות ניהול ואחזקה? חברות ניהול ואחזקה

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X