צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  מתי בפעם האחרונה ניקיתם את הספה?
 

מתי בפעם האחרונה ניקיתם את הספה?

אם הסלון שלכם הוא מרכז הבית, מרכז הסלון הוא הספות שבו. רק תחשבו כמה אתם והילדים עושים בהן שימוש. אז אם כבר "ניקיון פסח", תשקיעו גם בניקוי הספות, אתם לא תאמינו כמה זה יפתיע אתכם.
מאת:     עודכן: 22/05/2018 11:25:51
עוד בכתבה:

הסלון, מרכז הבית שלכם, המקום לקבץ בו את כל בני המשפחה, לארח או סתם ליהנות מול הטלוויזיה. והיכן הכי נוח "להעביר את הזמן"? נכון, לשבת ביחד על הספה. אם כך מדוע רבים מאתנו כלל לא מקדישים תשומת לב לניקיון שלהם?


עצרתם פעם לחשוב כמה זמן אתם מבלים שם על הספות, מה נצבר בתוכן או בכלל, מתי הייתה הפעם האחרונה שהעברתם עליהן  סמרטוט? רגע, אפשר בכלל להעביר עליהן סמרטוט? לכל ספה ולא משנה מה מחירה או גודלה וצורתה, יש את הנחיות הניקוי הספציפיות על פי סוג הבד (הריפוד) העוטף אותה.


כמה כבר היא יכולה להתלכלך?

גם אם אין שאריות מזון בסביבה הגורמות לכתמים ופירורים המסתתרים בריפוד, הספות שלנו מתלכלכות, אנו עולים עליהן עם רגליים יחפות, יושבים או נשכבים עליהן כשאנחנו מזיעים.

 

הזיעה שומנית ומכתימה ומן הסתם מרטיבה את הספה ויחד עם שאריות אבק בספה יוצרת כתמים שחורים בריפוד. מעבר ללכלוך, הספות הן מוקד משיכה ידוע לקרדית האבק, פשפשים ולעיתים אפילו פשפשי מיטה. אתם יכולים לשבת על ספה "נקייה" אבל רק כביכול מכיוון שקשה מאוד להבחין במזיקים הקטנים שמשתלטים בהמוניהם על הספה. 


מתי בפעם האחרונה ניקיתם את הספה?
מתי בפעם האחרונה ניקיתם את הספה?

האם לנקות לבד את הספות?

אל תשפשפו כתמים בספות בד בניסיון להוציא אותם, אתם פשוט תגרמו לכתם להתפשט, במקום לשפשף לחצו על אזור הכתם לאחר ניגוב קל עם מטלית מים חמים וסבון, זאת במטרה להוציא אותו מסיבי הבד. אם מדובר בריפוד אימפלה או מיקרופייבר, יש להשתמש במטלית עם מעט חומץ 5% מהול במים ולאחר מכן לנגב באחת יבשה.

 

מומלץ לעיין בהוראות השימוש. ספות עור יש לנקות בעזרת מטלית לחה בלבד, אם מדובר על ספת עור הפוך, ניתן להיעזר בנייר שיוף עדין עד להוצאת הכתם מן הסיבים. אם בחרתם לנקות את הספה באמצעות תכשירים יעודים יש לשים לב להוראות השימוש. 


מה כולל ניקיון ספות מקצועי?

ישנן חברות המתמחות בניקיון ספות מקצועי, הייחוד שלהם הוא בעצימות הניקוי והשימוש במכשור ייחודי כמו מכשיר אדים, שואב אבק עוצמתי וגרניק מים המשמש גם מכוני ניקוי מכוניות לדוגמה. ניקוי יסודי ומקצועי של הספות, ימנע ויחסל (אם קיימת ) את תופעת קרדית האבק הנצמדת למזרנים וספות וימנע היווצרות עובש וחיידקים.זקוקים לרפדים? רפדים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X