צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  ניהול ואחזקת מבנים: זה משתלם?
 
מאמר חברות ניהול ואחזקה  

ניהול ואחזקת מבנים: זה משתלם?

הרבה עסקים, ועדי בתים משותפים ומוסדות בוחרים היום להעסיק חברת ניהול ואחזקת מבנים כדי ליהנות מבניין נקי ומתוחזק כראוי במינימום מאמץ. ההוצאה קצת יותר גדולה, אבל אפשר בהחלט לראות בה השקעה
מאת: שירות המקצוענים

ניהול ואחזקת מבנים: זה משתלם?ניהול ואחזקת מבנים דומה קצת בתפיסה שמאחוריו לרפואה הסינית - העיקר היא המניעה. הרפואה הסינית מושתתת על טיפול מונע, כלומר, לאורך כל השנים ובהתאם לעונות השנה, כדאי לאדם לדאוג לעצמו לטיפול מונע כדי שלא יחלה ויישאר חזק ובריא גם בעונת החורף כשהשפעות מתחילות לחגוג.

 
גם כשמדברים על ניהול אחזקה, המטרה העיקרית היא בעצם למנוע נזקים עתידיים לבניין על ידי פעילות תחזוקה שוטפת. במקום להזניח ואז להיגרר להוצאות גדולות על שיפוץ, תיקון, חידוש ושיקום, מעניקים למבנה תחזוקה מונעת, מקפידים על נקיונו ומבצעים בקרה שוטפת. כך מצמצמים גם את תופעות הבלאי ומקבלים בניין שנראה טוב ונעים להיות בו ובקרבתו כל הזמן.
 

עוברים לחברות ניהול

ברבים מבנייני המגורים ישנו כיום שיעור גבוה של דירות שאנשים מתגוררים בהן בשכירות. ועדי בתים רבים מספרים על קושי רב בגביית מיסי בית מהדיירים. חברת ניהול ואחזקת מבנים פותרת את הדיירים גם מהצורך לתפקד כוועד בית ולנסות לגבות כל חודש או שלושה חודשים את תשלום ועד הבית.
 
חברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית תשמור על ערך הנכס באמצעות טיפול קבוע בבניין לרבות ניקיון, אחזקת חניון במידה ויש כזה, הענקת מראה אסתטי למבוא, חדר הכניסה, אחזקת מעלית וטיפוח הגינה וזאת בניגוד לוועד הבית שהרבה פעמים עסוק מכדי לדאוג לטיפול שוטף. בהרבה מקרים המפגעים והנזקים מתחילים להצטבר, או שהבית מקבל מראה מוזנח ודהוי עקב חוסר בתחזוקה ובטיפול קבוע.
 
באיזה מקום, ניהול אחזקה טוב הוא כמו ניהול השקעות. בטווח הקצר משקיעים יותר כסף אבל בסופו של דבר זה עוזר לשמור על ההשקעה לטווח ארוך.
 

העבודה עם חברת ניהול ואחזקה

אנשים רבים חוששים לפנות לחברות לניהול ואחזקת מבנים, כי הם טוענים שהם לא יודעים מי הם האנשים שבסופו של דבר יעשו את העבודה. אבל ישנן די והותר חברות ותיקות לניהול ואחזקת מבנים שמעסיקות אך ורק בעלי מקצוע מנוסים ומספקות את השירות הטוב ביותר בכל התחומים - כולל גינון, אינסטלציה, חשמלאות, ניקיון, סיוד, זיפות ועוד.
 
שלא כמו חברת בנייה, חברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית תקפיד לשמור על קשר ישיר ושוטף עם נציגות הבניין, לשמוע על הבעיות כשהן מתרחשות ולטפל בהן בזמן אמת או מכל מקום במהירות האפשרית, ובסופו של דבר גם לדווח על תיקון התקלה.
 
ההבדל במראה הבית ואחזקתו כאשר מעסיקים חברת ניהול, הינו ההבדל בין חברת ניהול ואחזקת מבנים טובה, מקצועית ומנוסה לבין חברה אחרת שאין לה מספיק ניסיון, ידע ואנשי מקצוע.
 
ואל תשכחו בבחירת חברת ניהול ואחזקת מבנים לא מדובר בחתונה קתולית. אם תפקוד החברה אינו מוצא חן בעינכם, אתם מוזמנים לנסות חברה אחרת שתתאים לדרישות שלכם.מאמרים נוספים בנושא חברות ניהול ואחזקה:

איך להתנהל מול חברת האחזקה?
עובדים בשבילכם או עליכם? חברות ניהול ואחזקה
חברת ניקיון או אחזקה?
חברת ניהול או אחזקת מבנים?
צריכים חברות ניהול ואחזקה? חברות ניהול ואחזקה

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X