צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  הגודל לא קובע: כל הטיפים להובלה קטנה!
 

הגודל לא קובע: כל הטיפים להובלה קטנה!

הובלה קטנה היא אינה משימה פשוטה. אז אם כבר החלטתם לשכור חברת הובלות, קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לצלוח את המשימה בשלום!
מאת: אייל רונן    עודכן: 27/12/2017 13:50:52
עוד בכתבה:

החוזה בדירה שאתם שוכרים עומד לפוג ואתם כבר מסמנים את היעד הבא. אתם צריכים להתחיל להתארגן ליום המעבר וברשותכם תכולה מצומצמת שדורשת הובלה קטנה.


הובלה קטנה היא לא משימה פשוטה ואם כבר החלטתם לשכור חברת הובלות, סביר להניח שהטיפים הבאים יסייעו לכם לצלוח את המשימה בשלום.


מה נחשב להובלה קטנה?

באופן כללי, המושג "הובלה קטנה" הינו יחסי, שכן כל חברת הובלה מגדירה לעצמה את תנאי הסף להובלה קטנה. בדרך כלל, הובלה קטנה נחשבת לכזו המיועדת למספר בודד של פריטים, או להובלת דירה בת חדר או שניים. 
 

בדרך כלל, קהל היעד העיקרי הוא סטודנטים העוברים לדירות מרוהטות או מרוהטות חלקית, כך שברצונם להעביר מספר מצומצם מאד של פריטים. בנוסף לסטודנטים, ההובלות הקטנות מעניקות פתרון למי שהתחדש בפריט כזה או אחר שדורש הובלה, כמו מקרר, מזרון, מכונת כביסה ועוד.

 


הובלה קטנה: פינוק או צורך?

את ההתלבטות הזו חווה כמעט כל מי ששוכר דירה קטנה ובבעלותו פריטים בודדים. במידה והחלטתם לבצע את ההובלה בעצמיכם, תוכלו לשכור רכב מסחרי, לרתום את החברים או בני המשפחה ולחסוך בעלויות. אולם, קחו בחשבון שזמן זה כסף – סביר להניח שתצטרכו לפנות יום שלם, להפסיד לימודים או ימי עבודה יקרים, לגזול לחבריכם זמן יקר ולשלם את הוצאות הדלק.
 

במידה ובמדובר בתכולה שדורשת פירוק והרכבה כמו ארון, או תכולה כבדה שדורשת מאמץ פיזי יוצא דופן, יש לשקול להיעזר בשירותה של חברת הובלות. הרמה לא נכונה של חפץ כבד עלולה לגרום לנזק בנפש וברכוש.


כמה תעלה הובלה קטנה?

כאמור, עלות ההובלה עשויה להשתנות בהתאם לכמות התכולה וסוגה. בדרך כלל, הובלת קטנה של דירה בעלת 1-2 חדרים, תעלה לכם בין 700-1500 ₪ אולם היא עשויה להשתנות ויש להתעדכן במחירון המקצוענים על כך.  העלות מתייחסת להובלה בתוך העיר או מחוצה לה, עד 30 ק"מ.

 

סוג

מחיר

הובלת דירה קטנה 1-2 חדרים

700-1500

הובלת פריט בודד

300-500

 
 
 עוברים דירה? 5 טיפים לבחירת חברת הובלה
עוברים דירה? 5 טיפים לבחירת חברת הובלה
מותק המשאית נתקעה!
מותק המשאית נתקעה!
שאלות ותשובות בנושא מעבר דירה
שאלות ותשובות בנושא מעבר דירה
הובלה בחורף צריכה כיסוי
הובלה בחורף צריכה כיסוי


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X