צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  הובלות  >  מאמרים בנושא הובלות  >  שירות פירוק והרכבה: 3 טיפים שיעשו לכם סדר!
 

שירות פירוק והרכבה: 3 טיפים שיעשו לכם סדר!

כמעט כל אחד שעובר דירה זקוק לשירות פירוק והרכבת רהיטים כחלק מתהליך העברת התכולה. כיצד נוכל לדעת איך להתנהל בצורה הטובה ביותר בעת הזמנת שירות זה? קבלו 3 טיפים שיעשו לכם סדר בנושא.
מאת: ליאור נפש    עודכן: 06/11/2017 15:49:37

רוני ושירן, זוג צעיר עם שתי ילדות המתגוררים בהרצליה, ביקשו להזמין שירות הובלות במעבר הדירה שלהם לראשל"צ. הם התלבטו לגבי שירות פירוק והובלה הניתן על ידי כמה מחברות ההובלה ששוחחו עמן.


עוד בכתבה:

לבסוף החליטו לבצע הובלה הכוללת שירות, פירוק והרכבה, אולם בדיעבד, התברר להם כי לא היה כל צורך בכך, לפחות ברוב הרהיטים שפורקו. אם מדובר היה במיטה או ספריה קטנה, יכלו להוציא אותם דרך דלת הכניסה לבית ולחסוך את העלות הנוספת על מחיר ההובלה הרגיל.


אילו רהיטים מצריכים פירוק והרכבה?

על מנת להימנע ממקרים מיותרים בהם אין צורך בפירוק והרכבה מיותרים, יש לדעת אלו רהיטים מצריכים פירוק והרכבה מחודשים?

 

כאשר אנו קובעים עם חברת הובלה באשר לעלויות, נמצא כי פירוק והובלת התכולה הם תוספת שירות שעלותה מתווספת לעלות הרגילה של ההובלה. אם נבחן אלו סוגי רהיטים מצריכים פירוק והרכבה בעת הובלה נגלה למעשה כי הרהיט השכיח ביותר המצריך עבודת פירוק והרכבה הוא למעשה ארון הבגדים.

 

במחירונים השונים של רבות מחברות ההובלה ניתן למצוא תמחור הכולל הובלה ו/או פירוק ו/או הרכבה של רהיטים כגון מדיח/מייבש, מקרר, פינת אוכל, מיטה או ספריה; אולם כאשר נבחן את הפריטים נגלה כי ברובם ניתן להימנע מפירוק והרכבה, למעט כל סוגי הארונות.

 

הרהיט הפופולרי ביותר בהזמנת פירוק והרכבה - ארון הבגדים                      הרהיט הפופולרי ביותר בהזמנת פירוק והרכבה - ארון הבגדים


טיפ מספר 1: היו ערים להשפעות על העלות

התמחור לפירוק והרכבת רהיט משתנה לפי שני פרמטרים. אם ניקח ארון בגדים בתור דוגמה נוכל לבחון זאת כך:

 

גודל הארון (מספר הדלתות): השינוי במחיר בא לידי ביטוי לפי כמות העבודה הנדרשת לפירוק והרכבת הארון. מסיבה זו התמחור לארון בן שתי דלתות, שמחיר תוספת שירות עבורו נע בטווח המחירים 200 – 300 שקלים, לא יהיה זהה לתמחור עבודה של ארון בן ארבע דלתות שיכול להגיע עד לתוספת מחיר של 550 שקלים. 

 

שירות מלא או חלקי: גם הבחירה בשירות מלא או חלקי משפיעה על המחיר. כך שאם תחליטו על הובלה הכוללת פינוי בלבד של ארון בן ארבע דלתות היא תהא שונה מפירוק ופינוי בלבד או מהובלה הכוללת פירוק והרכבה ביחד.

 

יש לשים לב ממה עשויה תכולת הדירה בעת העברתה. במקרים רבים, רהיטים, בעיקר ארונות זולים יותר, עלולים להיות עשויים מחומר סיבית ולא מעץ מלא. במקרה זה יש לקחת בחשבון את הסיכון שבפירוק והעברת הארון מכיוון שחומר הסיבית הוא חומר מתפורר וכאשר מדובר בארון יחסית ישן יתכן שפירוקו, העברתו והרכבתו מחדש יפגמו באיכותו ואף עלולים להרוס את הארון. קחו זאת בחשבון ובדקו האם הטרחה שבהעברת ארון מסוג זה כדאית לכם.


טיפ מספר 2: חסכו בעלויות כמה שניתן

בחירה בכמות התכולה לפירוק והרכבה: כל מי שמעוניין להוזיל, עד כמה שניתן, את עלות השירות הניתן בפירוק והרכבה מחודשת של הריהוט, ראוי שיבחן בתחילה אלו רהיטים ראויים להיבחר לצורך כך. מכיוון שעלות שירות זה נמדדת לפי כל ריהוט בנפרד, הבחירה בכמות הרהיטים יכולה להוזיל או לייקר עבורכם את תוספת השירות.

 

עשו חצי עבודה: יכול להיות שאתם עצמכם מסוגלים לפרק ארון סטנדרטי. אחרי הכל מדובר כאן בכמות ברגים שמחברת לוחות עץ אחת לשנייה. אם אתם בעלי כישרון טכני בסיסי תוכלו לבצע את פירוק הארון ולהשאיר את ההובלה וההרכבה (תהליך מסובך הרבה יותר) לבעלי המקצוע. באופן זה התמחור יהיה רק על הובלה והרכבה ולא על פירוק הרהיט.

 

אם החלטתם לעשות זאת יש לשים לב היטב לכל החלקים המפורקים הכוללים את הברגים השונים. עוד לפני תהליך הפירוק סמנו על גבי החלקים השונים של הרהיט היכן מיקומם, שמרו את הברגים השונים השייכים לכל חלק וחלק ברהיט כך שבעת ההרכבה הדבר יקל על בעל המקצוע ויאפשר הרכבה קלה וללא תקלות.

 

בטוחים שאתם יודעים לפרק ארון לבד? אם כן הקפידו על סדר כל החלקים.                             בטוחים שאתם יודעים לפרק ארון לבד? אם כן הקפידו על סדר החלקים. 


טיפ מספר 3: בחרו חברה מקצועית ואמינה

התמקצעות בתחום פירוק והרכבת רהיטים: על מנת להימנע מטעויות בבחירת חברת ההובלה, שיתבטאו לאחר מכן בבעיות בעת פירוק והרכבת הרהיטים, רצוי לבדוק תחילה האם מדובר בחברה אמינה, בעלת וותק ומסוגלות בהעסקה של מובילים שלפחות אחד מהם הוא בעל כישורים בנגרות. מדוע הדבר נחוץ? משום שמבלעדי מוביל נגר בצוות המובילים לא יוכלו להתבצע עבודות רבות המציעות שירות פירוק והרכבה כחלק מתהליך ההובלה.

 

הימנעו מחסרי רקע בתחום הנגרות: מובילים רבים מבצעים פירוק והרכבת רהיטים כאשר אין להם כל רקע בנגרות והם לומדים כיצד לפרק ולהרכיב תוך תהיה וניסיון בעבודה, לעיתים על חשבון הלקוח, כאשר הם טועים ועלולים להרוס את הריהוט תוך כדי כך. משום כך הבחירה בחברה איכותית היא חשובה כיוון שהיא מעידה על איכות העבודה של העובדים בה.

 

חומרי גלם בהישג יד: לא רק זאת אלא שימוש במובילים נגרים מבטיחה כי הרהיטים יפורקו ויורכבו בצורה מקצועית. שחלקים כגון ברגים חסרים או כלי עבודה תמיד ימצאו בהישג ידו של מוביל נגר. דבר זה יבטיח בעיקר חיסכון בזמן עבודה והעברת תכולת הבית במהירות רבה יותר ללקוח.

 

חברת הובלה אמינה וידועה תציע בעלי מקצוע בעלי ידע מקצועי בנגרות                        חברת הובלה מקצועית תציע בעלי מקצוע בעלי ידע נרחב בנגרות


עושים סדר: שירות לסידור הבית לאחר מעבר

3 טיפים להוזלת עלות ההובלה

עוברים דירה: כך לא תעצבנו את השכנים החדשים

עוברים דירה? אל תפקירו את התכולה!


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X