צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  שירות פירוק והרכבה: 3 טיפים שיעשו לכם סדר!
 

שירות פירוק והרכבה: 3 טיפים שיעשו לכם סדר!

כמעט כל אחד שעובר דירה זקוק לשירות פירוק והרכבת רהיטים כחלק מתהליך העברת התכולה. כיצד נוכל לדעת איך להתנהל בצורה הטובה ביותר בעת הזמנת שירות זה? קבלו 3 טיפים שיעשו לכם סדר בנושא.
מאת: ליאור נפש    עודכן: 20/12/2017 09:22:40
עוד בכתבה:

רוני ושירן, זוג צעיר עם שתי ילדות המתגוררים בהרצליה, ביקשו להזמין שירות הובלות במעבר הדירה שלהם לראשל"צ. הם התלבטו לגבי שירות פירוק והובלה הניתן על ידי כמה מחברות ההובלה ששוחחו עמן.


לבסוף החליטו השניים לבצע הובלה הכוללת שירות, פירוק והרכבה. בדיעבד התברר כי לא היה כל צורך בכך, לפחות ברוב הרהיטים שפורקו. אם מדובר היה במיטה או ספריה קטנה, יכלו להוציא אותם דרך דלת הכניסה לבית ולחסוך את העלות הנוספת על מחיר ההובלה הרגיל.


אילו רהיטים מצריכים פירוק והרכבה?

כאשר אנו קובעים עם חברת הובלה באשר לעלויות, נמצא כי פירוק והובלת התכולה הם תוספת שירות שעלותה מתווספת לעלות הרגילה של ההובלה. אם נבחן אלו סוגי רהיטים מצריכים פירוק והרכבה בעת הובלה נגלה למעשה כי הרהיט השכיח ביותר המצריך עבודת פירוק והרכבה הוא למעשה ארון הבגדים.

 

במחירונים השונים של רבות מחברות ההובלה ניתן למצוא תמחור הכולל הובלה ו/או פירוק ו/או הרכבה של רהיטים כגון מדיח/מייבש, מקרר, פינת אוכל, מיטה או ספריה; אולם כאשר נבחן את הפריטים נגלה כי ברובם ניתן להימנע מפירוק והרכבה, למעט כל סוגי הארונות.                      


טיפ 1: היו ערים להשפעות על העלות

השינוי במחיר בא לידי ביטוי לפי כמות העבודה הנדרשת לפירוק והרכבת הארון. מסיבה זו התמחור לארון בן שתי דלתות, שמחיר תוספת שירות עבורו נע בטווח המחירים 200 – 300 שקלים, לא יהיה זהה לתמחור עבודה של ארון בן ארבע דלתות שיכול להגיע עד לתוספת מחיר של 550 שקלים. 

 

גם הבחירה בשירות מלא או חלקי משפיעה על המחיר. כך שאם תחליטו על הובלה הכוללת פינוי בלבד של ארון בן ארבע דלתות היא תהא שונה מפירוק ופינוי בלבד או מהובלה הכוללת פירוק והרכבה ביחד. במקרים רבים, רהיטים, בעיקר ארונות זולים יותר, עלולים להיות עשויים מחומר סיבית ולא מעץ מלא. קחו זאת בחשבון ובדקו האם הטרחה שבהעברת ארון מסוג זה כדאית לכם.


טיפ 2: חסכו בעלויות כמה שניתן

כל מי שמעוניין להוזיל את עלות השירות ראוי שיבחן אלו רהיטים ראויים להיבחר לצורך כך. עלות השירות נמדדת לפי כל ריהוט בנפרד, הבחירה בכמות הרהיטים יכולה להוזיל או לייקר עבורכם את תוספת השירות. בנוסף,

 

אם אתם בעלי כישרון טכני בסיסי תוכלו לבצע את פירוק הארון ולהשאיר את ההובלה וההרכבה (תהליך מסובך הרבה יותר) לבעלי המקצוע. יש לשים לב היטב לכל החלקים המפורקים הכוללים את הברגים השונים. טרם פירוק הארון סמנו על גבי החלקים השונים של הרהיט את מיקומם, שמרו את הברגים השונים השייכים לכל חלק וחלק ברהיט כך שבעת ההרכבה הדבר יקל על בעל המקצוע ויאפשר הרכבה קלה וללא תקלות.                        


מפרקים ארון לבד? הקפידו על סדר החלקים. 
מפרקים ארון לבד? הקפידו על סדר החלקים. 

טיפ 3: בחרו חברה מקצועית ואמינה

בדקו אם מדובר בחברה אמינה, בעלת וותק ומסוגלות בהעסקה של מובילים שלפחות אחד מהם הוא בעל כישורים בנגרות. מדוע הדבר נחוץ? משום שמבלעדי מוביל נגר בצוות המובילים, לא יוכלו להתבצע עבודות רבות המציעות שירות פירוק והרכבה כחלק מתהליך ההובלה.

 

לא רק זאת אלא שימוש במובילים נגרים מבטיח כי הרהיטים יפורקו ויורכבו בצורה מקצועית. שחלקים כגון ברגים חסרים או כלי עבודה תמיד ימצאו בהישג ידו של מוביל נגר. דבר זה יבטיח בעיקר חיסכון בזמן עבודה והעברת תכולת הבית במהירות רבה יותר ללקוח.                      

עושים סדר: שירות לסידור הבית לאחר מעבר
עושים סדר: שירות לסידור הבית לאחר מעבר
3 טיפים להוזלת עלות ההובלה
3 טיפים להוזלת עלות ההובלה
עוברים דירה: כך לא תעצבנו את השכנים החדשים
עוברים דירה: כך לא תעצבנו את השכנים החדשים
עוברים דירה? אל תפקירו את התכולה!
עוברים דירה? אל תפקירו את התכולה!


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X