הובלת פריט בודד: כל מה שחשוב לדעת

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הובלת פריט בודד?
איך מתנהלים מול חברת ההובלה?
כמה עולה הובלת פריט בודד?
שאלות ותשובות על הובלת פריט בודד

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הובלת פריט בודד?

ודאו שחברת ההובלה מעבירה פריטים בודדים

לא כל חברות ההובלה אוהבות להתעסק עם פריטים בודדים, מכיוון שזה לא משתלם להן. לכן, לפני שאתם ממהרים לסגור עם חברת ההובלה, ציינו ממש על ההתחלה שמדובר בפריט בודד ובדקו האם היא עושה סוג כזה של הובלה.

בדקו מראש את המחיר

כפי שתראו בהמשך, טווח המחירים של הובלת פריט בודד הוא די רחב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הפריט, הנגישות, האם יש מעלית, מרחק הנסיעה, האם צריך פירוק והרכבה, האם צריך מנוף ועוד.

השוו את המחיר שאתם מקבלים מהמוביל בטלפון למחירון שלנו שמופיע בהמשך.

ודאו שהמחיר כולל מע"מ

ודאו שהמחיר שהמוביל נותן לכם בטלפון כולל את המע"מ, אחרת תצטרכו לשלם את התוספת בתום ההובלה ואנחנו לא רוצים שתהיו מופתעים.

איך מתנהלים מול חברת ההובלה?

שלחו למוביל תמונה של הפריט

אמנם אנחנו מדברים פה על פריט בודד, אך יש הבדל במחיר של הובלת ספה להובלת מקרר או מכונת כביסה.

על מנת שלא יהיו אי הבנות, אנחנו ממליצים לכם לשלוח למוביל תמונה של הפריט הבודד לפני שאתם סוגרים איתו, כך הוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מבוססת ולא לשנות את המחיר בדירה.

דרשו הצעת מחיר כתובה

נכון, אנחנו בדרך כלל ממליצים שהמוביל יגיע אליכם כמה שבועות לפני ההובלה ויתן לכם הצעת מחיר מבוססת בבית. עם זאת, במקרים של הובלת פריט בודד אף מוביל לא יגיע אליכם לתת לכם הצעת מחיר, את המחיר אתם תקבלו ממנו בטלפון.

למרות שאתם מקבלים הצעת מחיר בטלפון, התעקשו לקבל אותה כתובה. זה לא משנה אם זה יהיה בוואטסאפ או על גבי מסמך רשמי במייל, דאגו שתהיה לכם אסמכתא שתכלול את כל פרטי ההובלה.

מה צריכה לכלול הצעת המחיר?

1. סוג הפריט - מיטה, ספה, ארון, מכונת כביסה, מקרר וכדומה.

2. מוצא ויעד - לדוגמא, מקומה 2 בתל אביב לקומה 3 בראשון לציון.

3. פירוק והרכבה - לציין האם ההובלה כוללת פירוק והרכבה.

4. כמות סבלים - כפי שאתם מבינים זה משפיע על המחיר

5. מחיר סופי לתשלום כולל מע"מ (לא כולל טיפ)

כמה עולה הובלת פריט בודד?

המחיר מתייחס להובלה עד 30 ק"מ, בבניינים עם מעלית וללא נגישות מורכבת. המחיר אינו כולל פירוק והרכבה, הובלה עם מנוף ואינו מתייחס להובלת פסנתר.
המחיר מתייחס להובלת פסנתר קיר ואינו כולל שימוש במנוף. הובלת פסנתר כנף תייקר את עלות העבודה בכ- 30% ואף יותר מזה.

אם אתם צריכים להוביל מכונת כביסה, מקרר, מייבש וכדומה, התייחסו לטווח הגבוה של המחיר. מדובר בפריטים כבדים וסביר להניח שהמוביל יצטרך להגיע עם שני סבלים ולכן ההובלה שלהם יקרה יותר.

במידה ואתם צריכים להוביל פסנתר, חשוב שתדעו שמדובר בהובלה מורכבת יותר שדורשת התייחסות אחרת מצד הסבלים. כאן תוכלו לקבל את כל המידע על הובלת פסנתר.

שאלות ותשובות על הובלת פריט בודד

עלות הובלת פריט בודד נעה ברוב המקרים בין 400-600 ש"ח. המחיר הזה מתייחס להובלה למרחק של עד 30 ק"מ. המחיר הזה מתייחס להובלה בגישה נוחה, בבניינים עם מעלית או קומת קרקע ואינו כולל פירוק והרכבה או הובלה עם מנוף. המחיר זה לא מתייחס להובלת פסנתר, שהוא כמובן פריט מאסיבי שההובלה שלו מורכב יותר.

פסנתר אמנם הוא פריט בודד, אך התמחור של ההובלה שלו יקר יותר מהובלה של פריט בודד סטנדרטי כמו ספה או ארון. הפסנתר הוא פריט כבד מאד שדורש התייחסות אחרת מצד הסבלים, במיוחד אם מדובר בפסנתר כסף שדורש פירוק לפני ההובלה. יש מקרים שבהם למוביל לא תהיה ברירה אלא להזמין מנוף להובלה, מה שגם מייקר כמובן את העלות הסופית.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon