צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
בעלי מקצוע   >  תיקון-מוצרי-חשמל
 
תיקון מוצרי חשמל • המקצוענים  

בדף זה תמצאו רשימת הפניות לסיווגים שונים במדריך המקצוענים, הכוללים חברות, עסקים ובעלי מקצוע שמציעים שירותי תיקון למכשירי חשמל ביתיים.

 

תיקון מוצרי חשמל בדרך-כלל דורש התמחות ספציפית, ויכול להתבצע רק על-ידי חשמלאי מוסמך משרד התמ"ת עם הסמכת "שירות" (למשל, חשמלאי שירות-קירור 808-828), שמפרטת בדיוק באילו מכשירים מותר לו לטפל.

 

רוב הטכנאים הם בעלי מספר הסמכות כאלה, ומטפלים ברוב מוצרי החשמל הביתיים (למשל: מכונות כביסה, תנורים ומדיחים או מקררים, מקפיאים ומזגנים).

 

לאיזה תיקון אתם זקוקים? בחרו מהרשימה והקליקו. כל הקישורים מובילים לרשימות של בעלי מקצוע  מומלצים ממדריך המקצוענים.

 

 

 

תיקון מכונות כביסה  

תיקון מכונת כביסה

הקליקו כאן אם אתם מחפשים טכנאי שמתמחה בתיקון מכונות כביסה. אנו משתדלים לציין את שמות החברות שבמוצריהן   כל עסק ובעל מקצוע שמופיעים באתר מטפלים, כשזה רלוונטי, אבל בכל מקרה מומלץ להתקשר ולשאול.
 

 

 

 

 

 

תיקון מדיחי כלים

  

תיקון מדיח כלים

היכנסו לדף זה אם מדיח הכלים שלכם זקוק לתיקון, ניקוי או בדיקה. שימו לב שחלק מהעסקים ובעלי המקצוע שתמצאו   בו מעניקים שירותי תיקונים למגוון סוגים של מוצרי חשמל נוספים, ובכל מקרה כולם יוכלו לעזור לכם עם המדיח.
 

 

 

 

 

 

תיקון מייבשי כביסה

   

תיקון מייבשי כביסה

 הקליקו על הקישור הזה אם אתם מחפשים טכנאי שיוכל לתקן את מכונת הכביסה שלכם. ישנם מעט מאד טכנאים   שמטפלים אך ורק במייבשים, ולכן תמצאו בסיווג הזה בעלי מקצוע מומלצים שבשירותי הטכנאות שלהם תוכלו    להשתמש גם במקרים אחרים.
 

                                                   

 

 

   

 

תיקון טלוויזיות

  

תיקון טלוויזיה

בסיווג טכנאי טלוויזיות תמצאו פרטי התקשרות של בעלי מקצוע שמתמחים בתיקון מקלטי טלוויזיה מכל הסוגים   (שפופרת, LCD, פלזמה, LED). חלקם יתקנו עבורכם גם מסכי מחשב, מקרנים ומכשירי חשמל נוספים.
 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון מקררים

   

תיקון מקרר

בסיווג זה תמצאו טכנאי קירור שמתמחים בתיקוני מקררים ולעיתים גם מקפיאים ומערכות מיזוג. מומלץ להתקשר   למספר בעלי מקצוע ולבדוק שהם עובדים עם החברה שמייצרת את המכשיר הספציפי מסוגלים לטפל במקרר שלכם במסגרת הזמן הרצויה. 

 

 

 

 


 

תיקון מקפיאים

  

תיקון מקפיא

טכנאי קירור מסוימים וכמה חברות שמתמחות בטכנאות קירור, מתקנים רק או בעיקר מקפיאים, כשלחלקם התמחות   בסוגים ספציפיים כמו מקפיאים תעשייתיים, מקפיאים לעסקים, וכיוצא באלו מוצרי חשמל שלא מקובל למצוא בכל בית. 

 

 

 

 


 

תיקון מזגנים

   

תיקון מזגן

 טכנאי קירור בחלק מהמקרים עוסקים בהתקנה ותיקון של מקררים ומקפיאים בלבד, או לחלופין – בהתקנה ותיקון   מזגנים. תחת סיווג טכנאי המזגנים תמצאו בעלי מקצוע מומלצים שמתמחים במתן שירותי מיזוג אוויר.
 

 

 

 

 

 

 

 

 תיקון מחשבים

 תיקון מחשבים

 גם מחשבים הם מוצרי חשמל, אם כי סוג הטכנאות שהם דורשים לעיתים קרובות שונה. שימו לב שאם אתם רוצים לתקן   צג מחשב, לעיתים קרובות עדיף לכם לפנות למעבדה או טכנאי שמתמחים בתיקון טלוויזיות, כי הטכנולוגיות די דומות. 
 

 

 

 

 

   

תיקון דודי חשמל

ההכשרה של בעלי מקצוע שמתקנים דוודים שונה מזו של חשמלאים וטכנאים, לכן אם הבעיה שלכם היא דוד חשמלי   מקולקל כדאי שתקליקו על הקישור הזה. לרוב, מתקני דוודים מטפלים גם בדודי שמש וגם בדודי חשמל. 

 

 

 

 

 


 

עבודות חשמל

   

חשמלאים

חשמלאי מוסמך שאיננו טכנאי עם התמחות במוצרי חשמל ביתיים, לא יוכל לבצע עבורכם משימות טכנאות אבל עשוי   בהחלט להיות נחוץ אם יש לכם בעיות עם מכשירי חשמל, שקשורות לרשת החשמל הביתית, או אם אתם זקוקים לעבודות חשמל אחרות. 
 

 

 

 

 

 

זקוקים לתיקונים נוספים? חיפשתם טכנאי ולא מצאתם? רוצים לתת לנו פידבק אחר? צרו קשר ונשמח להקשיב לכם.

 


תיקון מכשירי חשמל: הנחיות כלליות


לפני שיוצרים קשר עם חשמלאי או עם טכנאי, יש מספר פעולות בהן כדאי לנקוט. כמובן, בהנחה שאתם יודעים מה אתם עושים וכיצד לשמור על כללי הזהירות, ומה לעשות – על אחריותכם בלבד:

 

א. בידקו האם המכשיר "מקבל חשמל" – האם יש נורות דולקות, אם הוא משמיע צליל כלשהו, אם הוא מעלה עשן וכו'. אם הוא לא מגיב, כדאי לבדוק שהוא מחובר לחשמל ו/או שבשלט יש סוללות תקינות וכו'.

 

ב. נתקו בזהירות את המכשיר מהחשמל. הקפידו לנעול נעליים עם סוליית גומי ולא לגעת ביד גלויה בתקע ובשקע אם יש חשד כלשהו לקצר או סכנת התחשמלות.

 

ג. אם נראה קודם כאילו המכשיר אינו מקבל חשמל, בידקו בארון החשמל אם מתגים מסוימים מופנים כלפי מטה.

 

ד. אם מפסק הפחת ("מפסק המגן נגד התחשמלות") "נפל" זה עשוי לרמז על בעיה שגורמת לקצר, במכשיר שלא עובד או במוצר חשמל אחר. במקרה כזה, נתקו כל מה שלא חייב לפעול באותו רגע לפני שאתם מרימים את המתג. אחר-כך אפשר לחבר חזרה ולהבין מה גורם לבעיה, בדרך האלימינציה.

 

ה. אם "נפלו" מפסקים אחרים, ייתכן שמדובר בבעיית עומס מקומית או כללית על רשת החשמל הביתית שלכם. מומלץ להמתין, לנתק מכשירים מיותרים, ואז לחזור ולחבר בהדרגה. 

 

ו. אם בודדתם את הבעיה והיא אכן במכשיר החשמלי, והוא מנותק מהחשמל וכבוי, זה זמן טוב להתקשר לטכנאי שיבוא לבצע תיקון.

 


 
שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X