איך אוטמים גג רעפים בצורה מקצועית?

אנו גרים בבית פרטי עם גג רעפים ובחורף האחרון התחילה נזילה מהגג. איך אוטמים גג רעפים בצורה מקצועית?

דליה 03.04.2017

תשובה

הדרך בה אוטמים את הגג תלויה בסוג גג הרעפים. יש המון סוגים של רעפים ולכן אנו ממליצים לך להזמין קבלן איטום מקצועי שיבחן את הדברים בשטח.

קיימות מספר שיטות לאיטום גג רעפים:

הראשונה, שימוש בדבקים אקריליים להדבקת הרעפים ותיקון סדקים. השנייה, שימוש בחומרי איטום פולימריים באמצעותם אוטמים ומצפים גגות רעפים (כמו גג טרה קוטה לשמשל). השלישית, שימוש ביריעות ביטומניות אותן מניחים מתחת לרעפים, בשילוב עם תיקוני איטום מקומיים. השיטה הרביעית היא הנחת מערכת בידוד לגג.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 03.04.2017

קבלני איטום
בתל אביב שנה עיר

גולדן הייס איטום קירות וגגות דורון גולדין
איטום טל
ללא גגות רעפים
4.74
star star star star star
100
חוות דעת
איטום טל אבי סבג
איטום בידוד וגימור הבית
ללא גגות רעפים
4.94
star star star star star
16
חוות דעת
איטום בידוד וגימור הבית אבנר חשאי
זיפות גגות: כל מה שחשוב לדעת

אם הגג שלכם ישן ועמוס בקולטי שמש, דודים וצנרות שונות, שיטת הזיפות עשויה להיות יעילה יותר עבורכם. מה עושים לפני שמזמינים קבלן זיפות ואיך מתנהלים מולו? כל התשובות.

סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

סתימה באסלה: כל מה שחשוב לדעת

אין ספק שסתימה באסלה היא לא תקלה נעימה, בלשון המעטה. קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לפתוח את הסתימה בעצמכם ולהתנהל נכון מול האינסטלטור שתזמינו.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא איטום

איטום גגות: הבדלי החומרים והתנהלות מול הקבלן

כמה יעלה לכם איטום הגג בבניין משותף, מה ההבדל בין איטום בזפת ליריעות ביטומניות, כמה שנות אחריות מגיע לכם עם כל סוג איטום ומתי מומלץ לבצע את העבודה? כל מה שחשוב לדעת על איטום וזיפות.

לאטום את הגג פעם אחת ולתמיד

מהי שיטת `גג הפוך` באיטום, לאיזה בניינים היא מתאימה ומה היתרונות והחסרונות של השיטה

איך למגן את הבית מפני נזקי גשמים?

הנזקים הנגרמים מסופות הגשמים רבים מספור – הצפות, רטיבות בקירות, קריסת גגות ועוד. למרות כל זאת ניתן להתגונן מפניהם ולהכין את הבית לקראתם, ואפילו בטווח זמן קצר יחסית.

איך מנקזים את המים מהגג?

מה עושים במקרה שהגג שלכם שטוח, נוצרות שלוליות והמים לא מתנקזים למרזב? הפתרון דווקא לא מסובך – שכבת בטון קלה שמיישמים לפני הנחת היריעות או הזיפות פותרת את הבעיה לתמיד. איך עושים את זה וכמה זה עולה?

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon