צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
 > תיקון שואבי אבק
 

תיקון שואבי אבק

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג תיקון שואבי אבק כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 2183928  

שירות מקצועי ואמין לשואבי אבק קירבי-kirby, יבוא ושיווק שואבי אבק מהיבואן לצרכן, שירות מקצועי ואמין, בכל רחבי הארץ. ייעוץ והכוונה מקצועית לאורך כל תהליך העבודה. ...
 23  
3
תיקון שואבי אבק רגע לפני שקונים חדש: תיקון שואבי אבק
שואב אבק הוא אחד המכשירים השימושיים ביותר בבית, ולכן כאשר הוא מתקלקל רבים מאיתנו ממהרים לרכוש אחד חדש. אך רגע לפני שמוציאים את כרטיס האשראי מומלץ לקרוא לטכנאי שואבי אבק. החיסכון יכול להיות משמעותי...

 

שואב אבק נמנה על המכשירים החשמליים שרבים מאיתנו משתמשים בהם על בסיס כמעט יום-יומי. הסיבה לכך היא שקל לנקות אתו במהירות וללא מאמץ, והוא יעיל במיוחד בבתים שבהם ישנם שטיחים וחיות מחמד. כמו כל מכשיר חשמלי גם שואב האבק עשוי להתקלקל מסיבות שונות, אך עקב השימוש התכוף בו אפילו קלקול קטן יכול לשבש במידה רבה את שגרת החיים בבית. התגובה הראשונית של רבים מאיתנו עשויה להיות רצון לרכוש שואב אבק חדש. אולם קריאה לטכנאי תיקון שואבי אבק עשויה להתגלות כצעד נבון יותר...

 

שואבי אבק: אפשר לתקן!
אנו משתמשים בשואב האבק כל כך הרבה ובאופן כה אינטואיטיבי כך שלעיתים אנו עשויים לשכוח שמדובר במכשיר חשמלי מתוחכם שמורכב ממספר לא קטן של מנגנונים וחלקים נעים. מספיק שאחד החלקים הללו לא יפעל כשורה מסיבה כלשהי והתוצאה תהיה תקלה בשואב.

בין התקלות הנפוצות בשואבי אבק ניתן לציין:


• השואב לא נדלק: למרות שהשואב מחובר לחשמל ולמרות שלחצתם על מתג ההפעלה, השואב לא פועל.
• חום גבוה: השואב פועל, אך גופו מתחמם במידה יוצאת דופן או שהוא פולט אוויר חם.
• רעש חריג: בזמן שהשואב פועל הוא משמיע רעשים חזקים במיוחד. לחילופין, השואב עשוי להיות חרישי במיוחד. כך או כך, אין אלו הרעשים הרגילים והתקינים שלו.
• לא שואב או מותיר אחריו לכלוך: למרות שאתם עוברים מעל הלכלוך שוב ושוב השואב לא אוסף אותו, או שאולי אפילו מותיר אחריו שובל של אבק.
• לא נוסע או לא מתגלגל: קשה להעביר את שואב האבק ממקום למקום, נראה כי הגלגלים שבורים או שחלק מהם אפילו חסרים.


לעיתים אין צורך לקרוא לטכנאי וניתן לבצע לבד תיקון לשואב האבק. לדוגמא, פעמים רבות התיקון הנדרש הוא בסך הכל החלפת שקית הפסולת של השואב, פתיחת סתימה בצינור או הוצאת אבן שנתקעה בגלגלים. אולם פעמים רבות מדובר בבעיות חמורות יותר – המנוע התקלקל, הגלגלים נשברו, נוצרה בעיה במערכת החשמלית ועוד. כל אלו הינן בעיות אשר דורשות תיקון שואבי אבק מקצועי.

 

לתקן את שואב האבק וליהנות מבית נקי
קיבלתם את הרושם שבשואב האבק שלכם התפתחה תקלה חמורה אשר דורשת טכנאי? השלב הראשון הוא לבדוק את תעודת האחריות שקיבלתם יחד עם השואב. במידה והתעודה עדיין בתוקף יתכן ואתם זכאים לביקור של טכנאי שואבי אבק מטעם היצרן או היבואן. אולם גם אם התעודה לא בתוקף תוכלו למצוא טכנאי שואבי אבק אמין בקלות בעזרת המקצוענים.


באתר המקצוענים תוכלו למצוא במהירות טכנאי שואבי אבק מיומן ומקצועי. לאתר נכנסים רק בעלי מקצוע שעברו תהליך סינון מיוחד, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהטכנאי שתזמינו יהיה אמין ויעיל ומקצועי. בעזרת הטכנאי שתזמינו תוכלו לתקן במהירות את שואב האבק שלכם, ולשוב לשגרת החיים בתוך זמן קצר.
  
מחירון תיקון שואבי אבק

מידע מקיף על מחירי השוק של בעלי המקצוע השונים בנושא תיקון שואבי אבק. בעזרתו תוכלו להגיע להערכה הקרובה ביותר למחירו הסופי של השירות.

מחירון תיקון שואבי אבק מחירון תיקון שואבי אבק
אפליקציית המקצוענים אקספרס

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X