צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
 > עוזרת בית
 

עוזרות בית

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג עוזרת בית כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 2568526  

אור הבית מציעה שירותי ניקיון למשק הבית באזור חיפה והמרכז. שירותי הניקיון לבית של החברה ניתנים על בסיס חד פעמי או קבוע. מתמחים בניקיון לפני ואחרי שיפוץ, אחזקת מבנים, פוליש ושירותי...
 0  
3


 
מחירון עוזרות בית

מידע מקיף על מחירי השוק של בעלי המקצוע השונים בנושא עוזרת בית. בעזרתו תוכלו להגיע להערכה הקרובה ביותר למחירו הסופי של השירות.

מחירון עוזרת בית מחירון עוזרת בית
מגזין עוזרות בית
מה עושים כשהעוזרת בחופשה?
הרגלים קשה לשנות, במיוחד אם הם חוסכים מכם שימוש בסמרטוט ומגב. אבל אם העוזרת בחופשה והבית שלכם כבר נראה כמו אזור מלחמה, כדאי שתתחילו להפשיל שרוולים ולמצוא פתרונות יצירתיים.   
עוזרת בית או חברת ניקיון?
מרגישים שאתם טובעים בעבודות הניקיון ומתלבטים אם להעסיק עוזרת בית או לשכור שירותי ניקיון? במדריך הבא תמצאו את המידע שיסייע לכם להחליט ואפילו שיעור קטן בהיסטוריה!  
כל המאמרים בעוזרת בית
אפליקציית המקצוענים אקספרס

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X