צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
 > שמאי מקרקעין
 

שמאי מקרקעין

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג שמאי מקרקעין כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 8043238  

יניב רפאלי הינו שמאי מקרקעין מהמובילים בתחום במדינת ישראל. משרדו משרת מאות לקוחות בצורה מקצועית שהיא מופת ודוגמא לכל עסק במדינת ישראל. משרדנו נותן שירות לחברות וללקוחות פרטיים כאח...
 0  
 
 

053 8043209  

משרד העוסק במגוון רחב של נושאי שמאות מקרקעין ומספק שירותי שמאות ברמה המקצועית והגבוהה ביותר, במגוון רב של נושאים בתחום הנדל"ן. המשרד מתאפיין במתן שירות יעיל ומקצועי. ...
 0  
1


 
מחירון שמאי מקרקעין

מידע מקיף על מחירי השוק של בעלי המקצוע השונים בנושא שמאי מקרקעין. בעזרתו תוכלו להגיע להערכה הקרובה ביותר למחירו הסופי של השירות.

מחירון שמאי מקרקעין מחירון שמאי מקרקעין
אפליקציית המקצוענים אקספרס

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X