צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
 > שערים ומחסומים
 

שערים ומחסומים

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג שערים ומחסומים כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 2183166  

חברת "גולדן גייט" התקנה וייצור של שערים מכל הסוגים, מכירת אביזרים נלווים, קבלת ייעוץ מקצועי והצעות מחיר. אמצעי הפעלה חכמים: שלט, סלולרי ועוד. עבודה מקצועית עם דיוק בזמנים....
 8  
 
 

053 6855868  

אליעד שערים מספקים פתרונות כגון: תיקון שערים, מחסומי זרוע, עיניים רגילות ואלחוטיות, גלאי כביש, מערכות פלאפונים חכמות, פיקודים, שערי זרוע וכנף, עמודי חניה, תריסי גלילה, שכפול שלטים....
 0  
3
שערים כדי לשמור על עצמנו: שערים ומחסומים
ביטחון הוא אחד הצרכים הבסיסיים ביותר של כל אחד מאיתנו. מחסומים ושערים שמותקנים במקומות הנכונים בבית ובסביבתנו הקרובה עוזרים לנו להרגיש, וגם להיות, הרבה יותר בטוחים.

 

האמת הלא פשוטה היא שיש בחוץ הרבה אנשים עם כוונות לא טובות. רבים מהם חומדים את רכושינו ומאיימים על בטחוננו האישי. שערים ומחסומים לבית ולחניה הם אמצעי מיגון אפקטיביים שמסייעים להרחיק את האנשים האלו מאיתנו, ועוזרים לנו לחיות בסביבה יותר בטוחה.

 

שערים ומחסומים: שומרים עלינו בדיוק היכן שצריך
מומלץ להתקין שערים ומחסומים במספר מיקומים, הראשון שבהם הוא בחניית הבית או הבניין. רכב הוא אחד הנכסים החשובים ביותר בחייו של אדם. לא רק שמדובר בפריט ששוויו מגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים, בעזרת הרכב אנו יכולים להגיע למקום עבודתנו ולנהל את משק הבית ביעילות. גניבה או פגיעה ברכב יכולה לפגוע קשות בשגרת חיינו, ולכן מומלץ להתקין מחסום או שער בחניה. ישנם סוגים רבים של מחסומים או שערים לחניה – החל מעמודי חניה, דרך מחסומי זרוע או שרשרת ועד לשערים חשמליים מאסיביים שמונעים לחלוטין את הגישה לרכב לאלו שאינם מורשים להתקרב אליו. כל אחד מהם מסוגל להגן על הרכב באופן מוצלח.


מיקום מומלץ נוסף להתקנת שער הוא בכניסה לבית, בעיקר אם מדובר בבית עם חצר. השער מווסת את הכניסה למתחם החיצוני של הבית, כלומר לגינה או החצר, שמהם ניתן להגיע לבית עצמו. מקומות נוספים בהם נהוג להתקין מחסומים או שערים חשמליים הם בכניסות לישובים, לאתרי בנייה, למפעלים ועוד.


השערים והמחסומים הנפוצים בימינו חזקים ומרתיעים יותר מאי פעם. הם עשויים ממתכות או חומרים אחרים, עמידים בפני פגיעות או נזקים. הם גם עמידים במיוחד כנגד פריצות או כניסות לא מאושרות, שכן כיום הרבה מחסומים ושערים נפתחים בעזרת אמצעים מתקדמים כדוגמת שלט רחוק, קוד, אינטרקום, שיחה מטלפון סלולארי ואפילו טביעת אצבע. גם המנעולים שמותקנים בהם נחשבים כמילה האחרונה בתחום – מנעולים חזקים, מתוחכמים וחכמים שכמעט אי אפשר לפרוץ.

 

למצוא את האדם שיעזור לכם להיות בטוחים
התקנת שערים ומחסומים היא עבודה שדורשת את כישוריו של איש מקצוע מיומן ומנוסה במיוחד, בעל ידע והבנה באבטחה והגנה על מתחמים. עליו להיות מסוגל לעזור לכם לבחור באמצעי המיגון שמתאים לצרכיכם, להתקין אותו כראוי וכמובן גם להיות שירותי ואדיב. את האדם הזה תמצאו במהירות במקצוענים.


המקצוענים הוא אינדקס שאליו נכנסים רק בעלי מקצוע מצטיינים, כאלו אשר הוכיחו מעבר לכל ספק את מיומנותם המקצועית מחד ותודעת שירות גבוהה במיוחד מאידך. מתקיני השערים והמחסומים שבאתר יוכלו לעזור לכם להתקין שער או מחסום בכל מקום שתבחרו, במחיר הגיוני ובאדיבות. על בעלי המקצוע של המקצוענים תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. הם יעניקו לכם בית בטוח ומוגן יותר מאי פעם...!
  
מחירון המקצוענים
מידע מקיף על מחירי השוק של בעלי מקצוע שונים. בעזרתו תוכלו להגיע להערכה הקרובה ביותר למחירו הסופי של השירות.
מחירון איטום  
מחירון אינסטלציה  
מחירון דודי שמש  
מחירון הדברה  
מחירון טכנאי מזגנים  
מחירון טכנאי מחשבים  
מחירון ניקיון  
מחירון שיפוצים  
לרשימת השירותים המלאה
אפליקציית המקצוענים אקספרס

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X