צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע > דודי חשמל > דודי חשמל - חיפה
 

דודי חשמל בחיפה

  
למדו עוד

 

מחפשים טכנאי שמעניק שירות לדודי חשמל באזור חיפה? בדף זה תמצאו רשימה של בעלי מקצוע מתאימים. בדפים אחרים באתר תמצאו בעלי מקצוע מומלצים בתחום זה ובעשרות סיווגים אחרים.
 
בעלי המקצוע במדריך המקצוענים נבדקים עם הצטרפותם ובמהלך הפעילות השוטפת, ומחויבים לאמנת השירות שלנו. איננו מצרפים מפרסם חדש לפני שפגשנו אותו ובדקנו שהוא פועל על-פי החוקים והתקנות הרלוונטיות, מצויד ברשיונות, הסמכות ואישורים כנדרש.
 
מוקד השירות הטלפוני שלנו ילווה אתכם בכל עת. אתם מוזמנים להתקשר כדי להתייעץ, להמליץ או לדווח על בעיה שדורשת גישור. מטרתנו היא שתהיו שבעי רצון, ובמקרה הצורך מוקד הגישור שלנו יעזור לכם להגיע עם בעלי המקצוע לפתרון הוגן לכל הצדדים.
 
אנחנו מאמינים בצרכנות נבונה ומציעים באתר מידע צרכני שימושי, מחירונים עדכניים, וכלים נוספים שיוכלו לעזור. אך מעל לכל, המשוב שלכם הוא זה שיעזור לנו לוודא שכל העסקים במדריך עומדים בציפיות.
 
כשאתם מתקשרים לבעל מקצוע ממדריך המקצוענים, אתם נהנים מנסיונם של אלפי אנשים אחרים. אנא: הצטרפו אליהם, וספרו לנו על השירות שקיבלתם, כדי שנוכל לשמור על הרמה ולהוסיף להשתפר.

למדו איך זה עובד

 
 
 

053 2183997  

מקור הדוד חברה המנוהלת ע"י ערן ששון. מתן שירותי התקנה ותיקון של דודי שמש וחשמל, עבודה מקצועית, אמינה ואיכותית, מתקנים רק שצריך! בעלי מקצוע עם ידע רב, מחירים שנוחים לכל כיס....
 49  
 
 

053 9601712  

תיקון ושירותי אחזקה לדודי שמש וחשמל, דיוק בזמנים מול הלקוח. מחירים הוגנים...
 27  
 
 

053 6856660  

התמחות בכל הקשור לדודי שמש וחשמל- מכירה, תיקון ושיווק. מתן פתרונות מגוונים לכל תקלה, תוך מתן יחס הגון אדיב ואישי כלפי כל לקוחותינו. ייעוץ וכוונה מקצועית לאורך כל תהליך העבודה...
 1  
 
 

053 2184958  

מכירה, תיקון ושיווק של דודי שמש וחשמל מכל הסוגים לפרטיים ועסקים. דיוק בזמנים ואחריות על כל עבודה....
 4  
1שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X