צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
בעלי מקצוע   >  טכנאי מזגנים  >  טיפים בנושא טכנאי מזגנים
 
טיפים בנושא טכנאי מזגנים  
בתקלות שכרוכות בקצר מאד לא מומלץ לטפל לבד – פשוט כי זה מסוכן. מאד לא כדאי להתעלם מבעיה של נזילות וקצרים חוזרים, שעלולה להחמיר. הזמינו טכנאי.
פעולת התחזוקה החשובה ביותר למזגן היא כזו שאתם יכולים לבצע בעצמכם: הוציאו את פילטר האוויר, רחצו אותו מתחת למים זורמים והחזירו למקומו. במהלך הקיץ, באזור עם זיהום אוויר מורגש, מומלץ לבצע לפחות פעם-פעמיים. בשאר השנה פעם בכמה חודשים.
יש לשמור על מרווח גדול ככל האפשר בין יחידות מערכת המיזוג לחפצים אחרים. לא לחסום את פתחי כניסת האוויר, ובעיקר לא להניח חפצים קרוב מדי ליחידה החיצונית הפולטת חום רב.
עליכם להיות עירניים לשינויים בצלילים שמפיק המזגן. הם לעיתים קרובות אינדיקציה לכך שיש בעיה ומופיעים קצת לפני שאיכות הקירור מתחילה להיפגע.
מחפשים טכנאי מזגנים טובים? חפשו אותו בסיווג טכנאי מזגנים אצלנו באתר. בעלי מקצוע בסיווגי המדריך שלנו נבחרים בקפידה ונתונים לפיקוח.
תיקונים במדחס פגום לעיתים קרובות לא עוזרים והבעיה מתחדשת. לכו על פתרון כזה רק בלית ברירה. טכנאי שממליץ על מדחסים משופצים עלול להיות מישהו שגוזר עליהם קופון.
הרבה אנשים משתעשעים ברעיון לקנות מזגן נייד עבור דירה שכורה ולקחת אתם כשיעברו. האמת הפשוטה היא שמזגנים ניידים הם כל-כך יקרים שכבר יותר משתלם להתקין מזגן קטן חדש בכל דירה. אפשר גם לנסות להגיע לסיכום עם בעל הדירה ולהתחלק בהוצאה.
מזגנים רועשים הם גם מפגע וגם בדרך-כלל פוגעים בסביבה ומבזבזים יותר חשמל. מזגנים מסויימים מייצרים רעש בעוצמה שעלולה לגרום לכך שבעליהם יקבלו דו"ח עירוני.
לפני הזמנת טכנאי, וודאו שיש גישה למזגן שלכם. לדוגמא, שלא נדרש מפתח שאיננו בידכם.
תיקון של מזגן מטפטף אינו צריך להיות עסק מסובך מדי ובדרך-כלל הוא גם תיקון זול יחסית. אם תתמהמהו עם הזמנת טכנאי, עלול להיגרם למזגן נזק משמעותי יותר כתוצאה מהנזילה.
אם המזגן נוזל, כדאי לבדוק שהצינור או הפילטר שלו אינם סתומים. אם יש לכם ידיים טובות וקצת חוש טכני, לא תצטרכו להזמין טכנאי מזגנים כדי לפתור בעיה כזו.
בסיום העבודה הפנו אלינו את הערכותכם החיובית והשלילית על טיב השירות. כך נוכל להבטיח שרק בעלי מקצוע טובים באמת יופיעו במהדורות הבאות של המדריך.
בידוד תרמי לקוי של החדר או הבית (חלונות, דלתות וכו'), פוגע ביעילות העבודה של המזגן וגורם לבזבוז חשמל. את עונות המעבר כדאי לנצל לתיקון של בעיות כאלה, כדי שבשיא החורף או הקיץ תיהנו ממיזוג מושלם.
לפני רכישה של מזגן חדש, התייעצו עם בעל מקצוע בנוגע למיקום הנכון ביותר למזגן ולסוג המתאים המתאים לכם. לפרמטרים הללו עשויה להיות השפעה מרחיקת לכת על איכות המיזוג שתקבלו ועל ההוצאה.
מדחס לא תקין פוגע ביעילות העבודה של המזגן ומגדיל את צריכת החשמל. לעיתים התיקון יהיה פשוט. במקרים אחרים משתלם יותר להחליף מזגן. מזגנים חדשים לעיתים קרובות מצדיקים מהר מאד את ההשקעה בהם בזכות צמצום צריכת החשמל.
רוב האנשים מזמינים התקנה של מזגן בתחילת הקיץ. הזמנת מזגן שלא בעונת הקיץ תאפשר לכם ליהנות ממחירים נוחים יותר וגם לחכות פחות זמן להתקנה.
התקנת מזגנים עיליים קטנים בכל אחד מחדרי הבית בנפרד, תעלה קצת יותר מהתקנת מזגן מיני מרכזי. מצד שני: צריכת החשמל החודשית תהיה קטנה יותר.
להבטחת שירות ויחס מועדפים, אמרו בטלפון שאתם לקוחות של מדריך המקצוענים.
כאשר מזגן לא עובד כראוי, כדאי להתחיל בסדרה פשוטה של בדיקות כדי להבין מה לא תקין, עוד לפני שמזמינים טכנאי מזגנים. בשלב ראשון: תבדקו שהמזגן מחובר לחשמל ומכוון למצב העבודה הנכון - נשמע מצחיק אבל רוב ה"תקלות" שגורמות להזמנת טכנאים הן מהסוג הזה.
במזגנים ישנים, המתינו 3 דקות לפחות בין הכיבוי להפעלה מחדש. באופן כללי יותר, מומלץ להמתין בין הכיבוי והדלקה כדי לא לגרום לעומס יתר על מפסקי החשמל. לא המתנתם? לכו לבדוק שה"פקק" לא נפל.
המזגן התקלקל? לפני שתזמינו טכנאי מזגנים, כדאי לבדוק האם האחריות על המזגן עדיין בתוקף. תקופת האחריות המקובלת על תיקון מזגן היא 3 חודשים. האחריות המקובלת על מזגנים חדשים היא 5 שנים. ייתכן שהשירות מגיע לכם חינם.
צריכים טכנאי מזגנים? טכנאי מזגנים
 
מחירון טכנאי מזגנים

מידע מקיף על מחירי השוק של בעלי המקצוע השונים בנושא טכנאי מזגנים. בעזרתו תוכלו להגיע להערכה הקרובה ביותר למחירו הסופי של השירות.

מחירון טכנאי מזגנים מחירון טכנאי מזגנים
מגזין טכנאי מזגנים
תקלות נפוצות במזגן בחורף – המדריך המלא
מזגן שקירר את ביתכם בצורה יעילה בחודשי הקיץ, יכול בהחלט לזייף בחודשי החורף. מה גורם למזגן שלא לחמם, אילו תקלות תוכלו לתקן בעצמכם וכיצד טכנאי מזגנים מקצועי יתקן עבורכם את התקלה.  
המזגן לא מוציא אוויר? כך תתמודדו
להדליק את המזגן לאחר יום חם ומעייף רק גדי לגלות שהוא לא מוציא אוויר, אין מתסכל מזה. מה גורם למזגן שלכם לא להוציא אוויר, מה לעשות עד שטכנאי המזגנים מגיע, מה לא לעשות והאם משתלם בכלל לתקן? כל התשובות במדריך הבא.  
המדריך המלא להתמודדות עם רעש מהמזגן
רעש מהמזגן הוא לא התקלה, אלא הסימפטום לה. לרעש מהמזגן מגוון גורמים, חלקם נובעים מתחזוקה לא נכונה שלנו וחלקם מתקלות ברכיבים הפנימיים של המזגן. איך נדע מה גורם לרעש, איך מתמודדים איתו והאם כדאי לתקן? כל התשובות במדריך הבא.  
תיקון תקלות במזגן: המדריך המלא
התקלות במזגן הן רבות ומגוונות, אך בסופו של דבר כולם מתנקזות לאותו מצב של חוסר אונים בו הבית לא ממוזג בחום הכבד של הקיץ. כדי לדעת מה הן התקלות הנפוצות, איך תוכלו לזהות אותן, מה טכנאי מזגנים מקצועי יעשה, והאם כדאי לכם בכלל לתקן, כנסו למדריך הבא.  
הכל על גז מזגנים
גז המזגנים הוא החומר שעובר בצינורות המזגן, משנה צורה וטמפרטורה, ומקרר את החדר. אם אתם רוצים לדעת אילו סוגי גז קיימים, מה גורם לגז לדלוף, מתי כדאי למלא גז, ואיך לתקן דליפת גז, המדריך הבא הוא בשבילכם.  
כל המאמרים בטכנאי מזגנים
מונחי טכנאי מזגנים
מזגנים עיליים
מזגנים עיליים ממוקמים על הקיר ליד התקרה, והם זולים ויעילים יחסית בקירור. פחות בחימום.  
טיפול עונתי למזגן
טיפול תקופתי במסגרתו המזגן נבדק ונערכות פעולות תחזוקה ותיקון בסיסיות, כמו ניקוי מסננים, בדיקת כבילה וכו'.  
מזגן נייד
מזגן שאינו מחובר באופן קבוע לקיר או למבנה ואפשר לנייד אותו ממקום למקום ולחבר לשקע חשמל רגיל.   
מילוי גז
כאשר טכנאי מזגנים מתמודד עם בעיה בפעולת המיזוג, בשלב ראשון הוא יבדוק את לחץ הגז. אם הלחץ נמוך מהדרוש, הוא ימלא גז ויבדוק באמצעות האזנה אם ישנה   
מסנן (פילטר) מזגן
מסנן המזגן ("פילטר") הוא מתקן פשוט המשמש במזגנים כדי לסנן את האוויר לפני שהוא נשאב לתוך המזגן ועובר קירור.   
כל המונחים בטכנאי מזגנים
אפליקציית המקצוענים אקספרס

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X