צור קשר
המקצוענים - בעלי מקצוע


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  יצאת צדיק
 
יצאת צדיק   חזרה לעמוד הקודם

התוכנית ששינתה את ענף בעלי המקצוע

יצאת צדיק הוא שמה של תוכנית תחקירים בהנחיית חיים הכט, הפקה של הזכיינית קשת, ששודרה במקור במשך שתי עונות (2004-2006) בערוץ 2 בשעות צפיית שיא וזכתה לפופולריות גדולה.   
 

בחודש יולי 2012 עלתה לשידור העונה השלישית של יצאת צדיק שהרחיבה את היריעה מבעלי מקצוע לבית בלבד לבעלי מקצוע בכלל, לרבות רופאי שיניים, טכנאי מחשבים ועוד (ראו ההמשך אחרי הקישורים).

לוגו יצאת צדיק

מקורות נוספים על התוכנית יצאת צדיק:


במסגרת התוכנית, בדק צוות התחקירים את אמינותם ומקצועיותם של
בעלי מקצוע מתחומים שונים - מכונאי רכב, חשמלאים, אינסטלטורים וכו' - באמצעות הזמנה פיקטיבית של עבודה וצילום הביצוע שלה באמצעות מצלמה נסתרת. המעקב אחרי העבודה התבצע בזמן אמת, כאשר את חיים הכט מלווה באולפן בעל מקצוע רלוונטי כיועץ מומחה.

בעלי מקצוע שנמצאו הגונים ומקצועיים, זכו באופן טבעי בפרגון והמלצה חמה מהתוכנית, בפרסום מוגדל במדריך דפי זהב, וכפי שהתברר בדיעבד - גם בזרם של לקוחות חדשים. בעלי מקצוע שנתפסו בקלקלתם ניזוקו בצורה קשה מהפרסום השלילי, מה שעורר בדיעבד גם את הביקורת העיקרית על התוכנית: שהנזק שנגרם לבעלי מקצוע שכשלו לא עומד בפרופורציה לעבירה האתית שביצעו. חלק מהנפגעים גם טענו שהתוכנית הציגה אותם באופן מגמתי כדי להפוך טעות תמימה לעוול מכוון.

באוקטובר 2007 דחה
בית-משפט השלום בתל-אביב תביעת לשון הרע בסך 350,000 ש"ח נגד הפקת התוכנית, מצד טכנאי שטען לחוסר תום לב והיעדר גילוי נאות מצד ההפקה. עם זאת, השופטת שושנה אלמגור מתחה ביקורת גם על ההפקה.

גם אם מסכימים עם הביקורת, אי אפשר לקחת מיצאת צדיק את הקרדיט על פיתוח המודעות לצורך בכלים להערכה של בעלי מקצוע, שתאפשר לצרכן להבטיח שהוא מקבל שירות טוב מבעלי מקצוע טובים.

 


חברת המקצוענים עושה זאת באמצעים אחרים - לא על סמך בדיקה חד-פעמית אלא על בסיס של מעקב ארוך טווח שכולל משוב מצרכנים רבים. תוכלו ללמוד על כך עוד בדף
המקצוענים: איך זה עובד ובדף המקצוענים: יש על מי לסמוך .

 

לבעלי המקצוע המומלצים של אתר המקצוענים > לחץ כאן

 

 

 
שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
  X