שואלים את המקצוענים

קבלו עזרה והתייעצו עם מקצוענים ביותר מ-50 תחומים שונים

1161 שאלות
האם מחיר הדק משפיע על האיכות שלו?

אני רוצה להזמין דק לגינה ואני רואה שיש הבדלים רציניים במחיר בין דק מעץ אורן לדק מעץ איפאה. אין לי בעיה עם המראה של עץ אורן, אבל אני לא רוצה שיתקינו לי דק באיכות לא טובה, ושאחרי כמה שנים אני אצטרך להחליף אותו. אשמח לעזרכת.

לירוי 19.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
מה עדיף, מעקה ברזל או מעקה אלומיניום לדק?

הזמנתי דק ואני רוצה לבחור מעקה מתכת שישבור קצת את העיצוב של העץ ושייתן טוויסט. אני מתלבט בין מעקה ברזל למעקה אלומיניום. מה אתם ממליצים?

דוד 17.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
מה עושים כשאין מקום למזגן במסתור הכביסה?

עברנו לדירה חדשה, ואנחנו רוצים להתקין מספר מזגנים עיליים בחדרי השינה. מה קורה אם יש מסתור כביסה, אך אין בו מספיק מקום למזגנים?

ליאת 16.06.2021

לתשובה המלאה

arrow

שאלות בנושאים נוספים

המזגן של השכן מרעיש, כיצד לפעול?

השכן שלי התקין מזגן ליד החלון של חדר השינה לפני כשנה. עד עכשיו הרעש היה נסבל, אך לאחרונה ובייחוד בעונת הקיץ בשעות הלילה הרעש ממש חזק. מה ניתן לעשות? האם ועד-הבית יכול לכפות עליו להזיז את המזגן?

תומר 16.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
איך אני בוחר את הצבע המתאים לצביעת דק בגינה?

בעוד שלושה חודשים אני נכנס לבית חדש בעזרת השם, ואני עוד לא סגור על הצבע של הדק בגינה. יש משהו שחשוב שאני אדע לפני שאני בוחר צבע?

מה המצב החוקי בבניין ישן לגבי התקנת מזגן על קיר חיצוני?

אני שוכר דירה בבניין ישן יחסית, שנבנה בשנות ה-60'. אני מעוניין להתקין על חשבוני מזגן עילי בחדר השינה, ובעל הדירה שלי מסכים לי, אך מחייב אותי לקבל אישור מוועד-הבית. מה המצב החוקי? האם הם יכולים להגיד לי שאני לא רשאי להתקין?  

דביר 13.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
האם צריך אישור משאר הדיירים להתקנת מזגן בבניין?

האם הקיר החיצוני שצמוד לחדר השינה שלי נחשב לרכוש משותף? האם אני חייב אישור של ועד-הבית או רוב מסויים של כל הדיירים בשביל לתלות מזגן עילי בחזית הבניין בו אני מתגורר?  

שאולי 13.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
האם ועד הבית יכול להתנגד להתקנת מזגן?

אני גר בבניין ישן יחסית, שנבנה בתחילת שנות ה-70'. בזמן שהטכנאי להתקין את המזגן ליד חדר השינה שלי, פנו אלי מוועד-הבית ואמרו שלא ניתן לעשות זאת. האם מותר להם להתנגד לכך?

דניאל 13.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
מה משפיע על מחיר ההובלה?

אני לפני מעבר דירה ורוצה לוודא שלא יהיו לי הפתעות במחיר ביום ההובלה. איך נקבע מחיר ההובלה? ואיך אדע שהמחיר אכן יהיה תואם להצעה שקיבלתי מהמוביל?

רוני 06.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
איך לקבל הצעת מחיר להובלת דירה?

לפני שאני מתקשרת לקבל הצעות מחיר למובילים, איך אני יכולה לוודא שההצעה באמת תהיה המחיר הסופי שאשלם על ההובלה ולא יהיו לי הפתעות?   

שירה 06.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
loader
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon