החלפת צירים

חלון אלומיניום מסוג קיפ או דריי קיפ הוא חלון גדול וכבד שנפתח ונסגר באמצעות שני צירים מרכזיים - ציר עליון וציר תחתון. משקל החלון ותוצאה של בלאי טבעי גורמים לצירים להתעקם או אפילו להישבר. את הצירים לא ניתן לתקן אלא להחליפם בצירים חדשים בלבד.

מחיר החלפת צירים המחירים כוללים מע”מ

המחיר כולל גם את ההתקנה ואת הצירים.

מחיר ממוצע ₪557
₪450 - ₪450 טווח המחירים של
80% מהעבודות
המחירון המומלץ מעודכן ל 01/12/2023

כמה עולה החלפה של צירים בחלון?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה החלפת צירים בחלון קיפ ודריי קיפ. המחיר מתייחס להחלפה של ציר אחד או שניים וכולל בתוכו את הצירים החדשים ואת העבודה. 

באילו מקרים נצטרך להחליף את הציר בחלון?

חלון הדריי קיפ, הוא חלון שנמצא לרוב בחדרי המקלחת והשירותים ובממ"ד. צירי החלון עלולים להישחק בעיקר בשל סגירה ופתיחה חוזרת. במקרה שמדובר על חלון הממ"ד שנפתח באמצעות שני צירים (ציר עליון וציר תחתון) הצירים עלולים להישחק ולהישבר עם הזמן ממשקלו הכבד של החלון בעת פעולות הסגירה והפתיחה, מה שיוביל להחלפתם. 

זהראן שיפוצים
לא עושים תיקונים
4.61
star star star star star
18
חוות דעת
זהראן שיפוצים עלאא זהראן
אלום רני
4.93
star star star star star
333
חוות דעת
אלום רני רני לוי

התפלגות עבודות לפי מחיר המחירים כוללים מע”מ

25%
₪450-₪496
25%
₪497-₪542
0%
₪543-₪588
25%
₪589-₪634
25%
₪635-₪680

התפלגות עבודות לפי מחיר המחירים כוללים מע”מ

₪450-₪496
25%
₪497-₪542
25%
₪543-₪588
0%
₪589-₪634
25%
₪635-₪680
25%

התפלגות עבודות לפי עיר

25%
הרצליה
25%
חדרה
25%
ראשון לציון
25%
תל אביב

התפלגות עבודות לפי עיר

הרצליה
25%
חדרה
25%
ראשון לציון
25%
תל אביב
25%

התקנת חלון אלומיניום: כל המידע והשלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת חלון אלומיניום? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים קבלו אלומיניום, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת מסתור כביסה: כל מה שצריך לדעת

צריכים להתקין מסתור כביסה? המקצוענים ילוו אתכם שלב אחר שלב. מה חשוב לדעת על התקנת מסתור כביסה, איך מתנהלים מול קבלן האלומיניום וכמה עולה להתקין מסתור כביסה? כל התשובות בפנים.

התקנת שער כניסה: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין שער כניסה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך כל הדרך. איך בוחרים שער אלומיניום, איך מתנהלים מול קבלן האלומיניום וכמה עולה התקנת שער כניסה? כל התשובות לפניכם.

התקנת גדר אלומיניום: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים להתקין גדר מאלומיניום בגינה? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד בכל תהליך ההתקנה. איך מתנהלים מול מתקין הגדר, איך מתכננים נכון התקנה של גדר אלומיניום ומה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתקין? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא עבודות אלומיניום

חלון לים-התיכון: כל מה שחשוב על מיקום החלון במטבח וסוג ההתקנה שלו

לא תמיד יש לכם אפשרות בחירה לגבי מיקום החלון, אך לגבי חלוקת המטבח בהחלט יש לכם השפעה. מה כדאי לדעת בשלבי התכנון, מהן הטעויות הקריטיות שבהחלט כדאי להימנע מהן ועל מה תצטרכו להתפשר אם לא תיישמו את כללי המדריך הזה? כל התשובות בפנים

אלומיניום לבית ולעסק - המדריך המקיף לבחירת המוצרים

אלומיניום כבר זמן רב אינו חומר יקר ובלעדי רק עבור מבנים מסחריים. הודות ליתרונות הרבים שהוא מציע כמו עיצוב מודרני, עמידות גבוהה, קלות תחזוקה ומחירים סבירים, מוצרי אלומיניום כבשו שטח נרחב בבתים פרטיים, עסקים קטנים, משרדים ועוד.

אותה הדלת בשינוי אדרת: המדריך המלא על התקנת דלת רשת

דלת רשת היא בעצם דלת נוספת שמותקנת צמוד לדלת הכניסה ותפקידה העיקרי הוא למנוע כניסה של יתושים הביתה. יתרון נוסף שלה הוא כניסת האוויר בימים הנעימים מבלי לחשוש ממזיקים.

שקוף ובטוח: כל מה שצריך לדעת על התקנת מעקה אלומיניום במרפסת

האלומיניום הוא חומר גלם שכיח, הנפוץ כמעט בכל בית בשימושים משתנים. החל מגדר אלומיניום ועד המעקה במרפסת. עלותו של החומר נמוכה ביחס לחומרים אחרים ורמת הבטיחות שלו גבוהה. כל מה שחשוב לדעת על מעקה אלומיניום במרפסת, במדריך הבא.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל