איך חוסכים בצריכת החשמל של המייבש?

לאחרונה חשבון החשמל שלנו התייקר מאד ואנו מניחים שהגורם העיקרי לכך זה מיבש הכביסה שלא מפסיק לעבוד. איך משתמשים במייבש הכביסה בצורה חסכונית?

גדי 23.12.2017

תשובה

לפני שאתה מכניס את הבגדים למייבש הכביסה, יש לסחוט אותם על מנת שכל המים יצאו. כך, המייבש לא יצטרך לעבוד שעות נוספות על מנת לייבש את הבגדים. מומלץ אף להפעיל את מכונת הכביסה עצמה על עוצמת סחיטה מקסימלית.

בנוסף, יש להקפיד ולנקות את פילטר המייבש לאחר כל שימוש. פשוט לשלוף אותו ממקומו, לשטוף אותו במים ולהחזירו לאחר ייבוש.

מומלץ מאד לא להעמיס בגדים מעבר למשקל המוגדר בהוראות היצרן של מייבש הכביסה, על מנת שלא לגרום לגוף החימום להתאמץ יתר על המידה.

הסרטון הבא מסכם בקצרה את כל מה שחשוב לדעת בנושא:

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 23.12.2017

תיקון מייבש כביסה
בתל אביב שנה עיר

מיכאל וי. אי. פי שרותים מיכאל אידלברג
א.מ תיקון מוצרי חשמל ביתיים אלון קורמן

מדריכים בנושא תיקון מייבש כביסה

מייבש הכביסה לא מייבש: מה הגורמים ואיך מתקנים?

מייבש הכביסה שלכם לא מייבש את הבגדים? במדריך הבא נסביר מה הסיבות הנפוצות לתקלה ומה אתם יכולים לעשות לפני שאתם מזמינים טכנאי.

המדריך לתיקון תקלות במייבש הכביסה

הכביסה מצטברת אבל מייבש הכביסה שלכם מפקשש? במדריך הבא נסקור את התקלות הנפוצות במייבשי כביסה ונסביר איך טכנאי מייבשי כביסה מקצועי יתקן את המייבש.

מייבש הכביסה איטי? כך תפעלו

מייבש הכביסה שלכם מקרטע? הבגדים מתייבשים רק אחרי כמה שעות? לפני שאתם ממהרים להזמין טכנאי מייבשי כביסה, אנו ננסה לסייע לכם לפתור את התקלה בעצמכם. וגם, מתי תצטרכו טכנאי? כל התשובות.

קצר ולעניין: למה מייבש הכביסה מקצר?

מייבש הכביסה שלכם מקצר? אין ספק שזו תקלה מטרידה, בטח כשמדובר בימים גשומים. מה גורם למייבש הכביסה לקצר, מה תוכלו לעשות לפני שאתם מזמינים טכנאי ומה חשוב לדעת לפני שהוא מגיע? כל התשובות.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon