איך מבודדים את הבית מרעשים? קבלו 4 דרכים זולות

התמודדות עם רעשי הרחוב והסביבה שמחוץ לבית או לבניין המגורים שלנו, יכולה להיות עסק יקר ואפילו מאוד. רוצים לפתור את הבעיה מבלי לקרוע את הכיס? קבלו 4 דרכים זולות.

עוד במדריך
אופציה ראשונה: וילון אקוסטי אופציה שנייה: בניית קיר גבס אופציה שלישית: בודדו את הארגז של התריס אופציה רביעית: אדניות במרפסת

ישנן דרכים זולות להפחתה של הרעש הנכנס מבחוץ אל הבית, הם אמנם לא יחסמו את הרעש בצורה מוחלטת אבל סביר להניח שתוכלו לישון בשקט בלילה.

יש לפעול על פי כלל אצבע חשוב בעולם האקוסטיקה: היכן שיש מעבר של אוויר, יש גם מעבר של רעש!

אופציה ראשונה: וילון אקוסטי

הוילון האקוסטי מדמה בעצם קיר והוא מותקן מתקרה ועד רצפה כדי לצמצם מעבר של אוויר ורעש. דרך זולה היא ייצור עצמי של וילון באמצעות קניית בד עבה וכבד. קיימות חברות ייצור למוצרים אקוסטיים המייצרות גם וילונות מעוצבים למניעת מעבר של רעש בנוסף למיגון החלון.

ואם אתם כבר מתקינים וילון, קחו בחשבון שמדובר בפריט עיצובי לכל דבר וכדי לבחור וילון שישדרג את העיצוב של החדר על הדרך.

אופציה שנייה: בניית קיר גבס

נכון, עלויות שיפוץ בניית קיר גבס נוסף על הקיר הקיים הן עלויות זניחות לעומת פתרונות אקוסטיים קלאסיים כמו חיפויי קיר, יציקות בטון או חלונות אקוסטיים.

קיר זה יצמצם מצבים בהם גלי הקול- הרעש עובר דרך הקירות ואיתו תחושה כאילו הקיר רועד. אם אתם גרים מעל כביש סואן אתם בוודאי מכירים את ההרגשה.

באופן כללי הגבס הוא חומר שמאוד נוח לעבוד איתו והוא יכול לעשות פלאים במינימום מאמץ. לכן אנחנו יכולים לומר שזו בהחלט אפשרות מעולה עבורכם.

אופציה שלישית: בודדו את הארגז של התריס

תריסי גלילה ידניים וגם כאלו אוטומטיים מן הדור הישן, בנויים כשהם נגללים לתוך חציבה בקיר המכוסה בארגז דיקט. הארגז הוא החוליה החלשה הן מבחינה תרמית והן מבחינה בידודית, איטומו באמצעות הדבקת יריעות אקוסטיות בחלקו הפנימי הוא פתרון יעיל לצמצום הבעיה.

תוכלו לרכוש יריעה ביטומנית בעצמכם ופשוט להדביק אותה, תוכלו כמובן ליצור קשר עם קבלן איטום מקצועי שיבצע את העבודה עבורכם.

אופציה רביעית: אדניות במרפסת

חול ים הוא חומר בעל דחיסות גבוהה וכאשר יוצקים אותו אל תבניות כמו אדניות נוי אתם תתפלאו לגלות שהואכבד מאוד. כמו כן, הוא בעל יתרונות אקוסטיים אם אתם מצליחים למקם את האדניות באופן שיחסום מעבר אוויר וכפי שציינו גם רעש אל הבית שלכם.

ובדומה לוילון האקוסטי, מדובר בפריט עיצובי לכל דבר ומומלץ לבחור אדניות שישדרגו את המראה של המרפסת, על הדרך תוכלו לעשות לכם גינת תבלינים קטנה משלכם.

מחירון שיפוצים

המחירים כוללים מע”מ

שיפוץ כולל של הבית: כל השלבים והמידע 

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ כללי של הבית? כל מה שחשוב לדעת.

שיפוץ חלקי בבית: כל השלבים והמידע בדרך לשיפוץ

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ חלקי בבית? כל מה שחשוב לדעת.

הדבקת ריצוף: כל מה שחשוב לדעת

זקוקים להדבקת ריצוף? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד בכל תהליכי ההתקנה. איך מתנהלים מול השיפוצניק לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה הדבקת ריצוף? כל התשובות בפנים.

צביעת דירה: כל מה שצריך לדעת

צריכים לצבוע את הדירה ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? אל תדאגו, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. איך מתנהלים מול הצבעי לפני העבודה ובמהלכה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow