העברת מזגן עילי

צריכים להעביר מזגן עילי? כמה עולה העבודה ומה משפיע על המחיר? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר העברת מזגן עילי המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להעברת מזגן עילי וכולל את פירוק המזגן והתקנתו בחדר אחר באותה הדירה.

מחיר ממוצע ₪750
טווח תחתון ₪550
טווח עליון ₪950

כמה עולה העברת מזגן עילי?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה העברת מזגן עילי. המחיר מתייחס להעברה של מזגן עילי בתוך הדירה (מחדר לחדר) וכולל את הפירוק וההרכבה בלבד. כל עבודה נוספת תייקר את עלות העבודה הסופית. 

מה עלול לייקר את עלות העבודה?

במידה ובמסגרת העבודה יהיה צורך בקידוח על קיר בטון או החלפת צנרת (או חלקים ממנה), העבודה עשוייה להתייקר ב-15% לפחות. בנוסף, חשוב לשים לב שיהיו מקרים בהם העלות הסופית של העבודה תהיה יקרה יותר מהתקנה של מזגן חדש. 

ארבע עונות מיזוג אוויר יינגס יהואלה
א.א. מזגנים
4.84
star star star star star
314
חוות דעת
א.א. מזגנים אורן כהן
עידן החשמל ומיזוג אויר אליהו נתנוב

טיפים

1
במידה והעבודה כוללת בתוכה מזגן עילי שקיים אצלכם מעל 3 שנים, שקלו לרכוש מזגן חדש.
2
במסגרת העברת המזגן, יש לקחת בחשבון עבודות נוספות כמו: פירוק, תיקוני קיר והרכבה. אם אתם מעבירים מזגן קטן, ייתכן והעלות תהיה גבוהה יותר ממזגן חדש.
3
העברה של מספר מזגנים לדירה חדשה, תהיה פחות משתלמת.
התקנת מזגן עילי: כל מה שצריך לדעת

צריכים להתקין מזגן עילי? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים בתהליך ההתקנה. איך מתנהלים מול טכנאי המזגנים לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה התקנת מזגן עילי? כל התשובות בפנים.

התקנת מזגן מיני-מרכזי: כל מה שצריך לדעת

צריכים להתקין מזגן מיני-מרכזי? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד בכל תהליכי ההתקנה. איך מתנהלים מול טכנאי המזגנים לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה התקנת מזגן מיני-מרכזי? כל התשובות בפנים.

העברת מזגן עילי: כל השלבים בדרך לפתרון

צריכים להעביר מזגן עילי? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים בתהליך ההעברה. איך מתנהלים מול טכנאי המזגנים לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה להעביר מזגן עילי? כל התשובות.

נזילת מים מהמזגן: כך תפעלו

יש המון גורמים לנזילת מים מהמזגן, אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון התקלה. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מזגנים ואיך מתנהלים מולו? כל התשובות במקום אחד.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא התקנת מזגנים

נחבא אל הקירות: כל מה שצריך לדעת על התקנת מזגן נסתר

אתסטי יותר, שקט יותר ומאפשר פיזור אוויר טוב יותר: למרות העלויות הגבוהות, זהו אחד הפתרונות הנפוצים ביותר בבנייה החדשה. אמנם בחדרי שינה ניתן לוותר עליו, אם אתם במגבלת תקציב, אך בחלל הציבורי של הבית, הוא בהחלט מצדיק את ההשקעה. מה חשוב לדעת גם בצד הטכני? קחו אוויר, ותקראו את המדריך

להסתיר או לא להסתיר? זאת השאלה: כל מה שכדאי לדעת על תעלות מיזוג חשופות

לעיתים, תעלת מיזוג דקורטיבית אחת תקפיץ את כל העיצוב של הבית. תוסיפו לכך את העובדה שהיעילות האנרגטית של מערכת המיזוג גבוהה יותר, שהפתרון הזה ידידותי יותר לסביבה, קל וזול יותר לתחזוקה והרי לכם כל הסיבות לכך שהטרנד הזה הולך וצובר תאוצה גם בסביבה הביתית.

העברת מזגן: כך תעשו את זה נכון

המזגן הוא חלק חיוני ובלתי נפרד מחיינו, בכל דירה שנגור. יש את מי שירצו להתקין מזגנים חדשים בכל מעבר דירה וש מי שירצה לעדכן את מיקומי המזגנים בבית. כך או כך, כל המידע על העברת מזגנים, במדריך הבא.

התקנת מזגן: התוספות שצריך לקחת בחשבון

לפני שמזמינים מתקין מזגנים, יש כמה דברים שכדאי לבדוק מראש כמו תוספות ההתקנה שיגרמו להצעת המחיר הראשונית שקיבלתם, להיראות אחרת ביום ההתקנה. אילו תוספות מומלץ להכיר במסגרת התקנת מזגן?

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל