צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
בעלי מקצוע   >  בעלי-מקצוע
 
בעלי מקצוע • המקצוענים  

כמה מילים על ההבדל בין בעלי מקצוע ל"בעלי מקצוע מומלצים". נשמע לכם טריוויאלי? ובכן, כשיורדים לעומקן של ההגדרות היסודיות, מגלים דברים מעניינים. למשל, שקל מאד להיות "מומלץ" אבל פחות פשוט להיות מקצוען במובן הרחב והעמוק של המושג

קודם כל, למקרה שהחמצתם: אתר המקצוענים הוא מדריך מסווג המספק פרטי התקשרות של בעלי מקצוע מומלצים. זה תחום העיסוק שלנו ובאופן טבעי אנחנו שואפים בו למצויינות מתוך אמונה שאיכות השירות שניתן ללקוחות שלנו היא זו שתקבע את מידת הצלחנו. 

כדי להיות בעצמנו בעלי מקצוע טובים - כלומר, לבצע את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר - היה עלינו תחילה לענות לעצמנו על כמה שאלות. ראשית: מהם בעצם אותם בעלי מקצוע? ומה הופך בעל מקצוע זה או אחר למומלץ? אנחנו יכולים לדבר בשם עצמנו כמובן, אבל נדמה לנו שהתשובות משכנעות.


בעלי מקצוע: ההגדרות

בואו נתחיל את ההסבר שלנו בכמה הגדרות מתחייבות, בסיסיות ככל שיהיו, שיעזרו לנו להכיר ולהבין את הנפשות הפועלות:

  • מקצוע הוא כינוי לפעילות שאדם עוסק בה לפרנסתו, שדורשת התמחות ולרוב גם הכשרה מקצועית ייעודית, או לפחות ניסיון מעשי בן שנים. נאמר שאדם הוא בעל מקצוע כאשר הוא רכש הכשרה, התמחות או ניסיון כנ"ל. "עובדים לא מיומנים" הם עובדים חסרי מקצוע.
  • בעל מקצוע הוא אדם שרכש מיומנות וניסיון ו/או קיבל הכשרה מקצועית כנ"ל ומוסמך לעסוק בתחום מסויים או להעניק בו שירות. כמובן, לא בכל תחום יש צורך בתעודות, אבל מקובל שכדי להיקרא "בעל מקצוע" עליך להיות בעל מיומנויות מוכחות ורצוי גם תעודות שמעידות עליהן. 
  • בעלי מקצוע כמו בעל מקצוע רק ברבים. שמות נרדפים: אנשי מקצוע; בעלי מלאכה; אומנים; בעלי מקצוע לבית; מקצוענים. 
  • בעלי מקצוע מומלצים מילולית: בעלי מקצוע שקיבלתם עליהם המלצות, שנועדו להבטיח שהם מיומנים בתחומם, מקצועיים, הגונים, אמינים ומעניקים שירות טוב. בהשאלה: מטבע לשון שמתייחס לבעלי מקצוע שמופיעים תחת מדריכי בעלי מקצוע, לוחות בעלי מקצוע, אינדקסי עסקים או אינדקס בעלי מקצוע (זה אותו הדבר) כזה או אחר.  

לא משנה מהו התחום בו מדובר, אם אתם זקוקים לשירות הובלות לקראת מעבר דירה, עיצוב פנים, סיוד, עבודות צבע או גבס עבור דירה חדשה, תיקון מקרר או מזן או טלוויזיה - בעלי מקצוע מומלצים עד מאדבכל המקרים האלה ורבים אחרים, אתם תרצו לעבוד עם בעלי מקצוע "עם תעודות" או "עם קבלות", בכל המובנים.

אם זה טכנאי או חשמלאי אז שיהיה מוסמך ואם זה צבע או שיפוצניק אז שיהיה לא רק זול אלא גם הגון ומסודר ונקי. ההמלצות, פשוט יעזרו לכם "להתגלח על הזקן של מישהו אחר".

 

בעלי מקצוע טובים: איפה מוצאים?

איפה מוצאים בעלי מקצועות כאלה? ובכן, כן, אתם תמיד יכולים לחפש בשירות 144 של בזק או במדריך נייר מאובק, או לפשפש בכרטיסי הביקור או במגנטים שעל המקרר.

זה מה שמכונה "השיטה העיוורת" כי אתם פועלים כקהל שבוי ואי אפשר לדעת אם תהיו בעלי מזל או לא ובאילו בעלי מקצוע תפגשו בסופו של דבר.

בלי להעליב ולהטיל דופי באף אחד - כדאי לזכור שמדריך שכל אחד יכול להיכנס אליו לא יכול לתת לכם שום ערובה לכך שבעלי המקצוע שיישלחו אליכם יהיו אכן "מומלצים".

עוד מקורות אפשריים לאיתור בעלי מקצוע נבחרים:

  • המלצות של חברים ובני משפחה
  • המלצות של גופים צרכניים ומועדנים בהם אתם חברים
  • מדריכי בעלי מקצוע מודפסים ייעודיים
  • מדריך בעלי מקצוע מקוון.
     

כמובן, הכי טובה כשהיא רלוונטית ואפשרית, שיטת "פנקס הטלפונים של סבתא" - כשיש לכם ריכוז שמות של בעלי מקצוע עמם היה לכם (או למישהו שאתם מכירים) קשר קודם ושהעניקו לכם שירות משביע רצון.

זהו כלל ידוע - בעלי מקצוע טובים הם משהו שכדאי לשמור עליו מכל משמר, ואם לסבתא היה מקצוען מהסוג שאתם צריכים זו עוד סיבה לגנוב לה את הפנקס (ואם הצלחת, תשמע לעיתים קרובות תגובות בסגנון: "שמע, יצאת גדול, אחלה אינסטלטור שלחת לנו". רק חבל על סבתא).

אגב, לא רק לסבתא יש פנקס כזה אלא גם לארגונים, רשויות ומוסדות שונים. למשל, זה פנקס בעלי מקצוע של ארגון גני הילדים הפרטיים. וכאן יש דף בעלי מקצוע של משרד האוצר. פנקסי בעלי מקצוע הם חלק בלתי נפרד מהתרבות שלנו, לטוב ולרע. פעם דיברו כאן על "הפנקס הנכון" ועד היום ישנם רבים שנהנים ממוניטין או מ"לידים" שלא לגמרי מגיעים להם, בגלל קשרים ופרוטקציות. לכן, אפילו כשבוחרים בעלי מקצוע מתוך פנקס כזה כדי להיעזר בהמלצות נוספות.

 

בעלי המקצוע שלנו
 

בעלי מקצוע מיוחדבעל מקצוע נוסףבעל מקצועטוב כשיש המלצות ממישהו שמכירים. פרקטית, זה כמעט לעולם לא המצב. כאשר אתם מחפשים בעלי מקצוע לביצוע עבודה כלשהי בבית - טכנאות, תיקון, שיפוץ וכדומה - ייתכן שיהיה לכם מזל ואתם מכירים מישהו מתאים או שתוכלו להיעזר בהמלצות של חברים ובני משפחה.

אבל אם אין להם המלצות מתאימות, תזדקקו לשירותיו של מדריך בעלי מקצוע. כזה שיוכל להחליף חוות דעת של אדם שאתם מכירים אודות בעלי המקצוע שקיימים בתחום, וכמובן: לשלוח אתכם לבעלי המקצוע הטובים באמת.

לתפיסתנו, לוחות בעלי מקצוע אמורים "לשכלל" עבורכם את השוק. לאפשר לכם חיפוש, השוואה, דירוג בעלי מקצוע, לתת לכם מידע על מחירים, טיפים, מאמרים, מדריכים צרכניים, המלצות על עסקים ונותני שירות ספציפיים שיתאימו לכם, וסיוע בתהליך הזמנת וקבלת השירות. 
  
 

מדריך המקצוענים מציע בין השאר כלים צרכניים כמו מחירון בעלי מקצוע, טיפים, מאמרים וגם בלוג, שיעזרו לכם לבחור את בעלי המקצוע המתאימים לכם, מכל הבחינות. זהו לא סתם לוח בעלי מקצוע אלא מדריך שעומדת מאחוריו מערכת סינון שפותחה במיוחד כדי להבטיח שתקבלו שירות טוב כמו שרק בעלי מקצוע מומלצים באמת יכולים לתת. בהצלחה.

 

כדי ללמוד עוד על השירותים הייחודיים של המקצוענים אתם מוזמנים לעבור לדף > יש על מי לסמוך !

 

 
שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X