הדברת טרמיטים: כל מה שצריך לדעת

מה חשוב לבדוק עם המדביר בטלפון?
איך מתנהלים מול המדביר?
כמה עולה הדברת טרמיטים?
שאלות ותשובות על הדברת טרמיטים

מה חשוב לבדוק עם המדביר בטלפון?

ודאו שהמדביר מורשה ומתמחה בטרמיטים

לפני שמזמינים מדביר מקצועי, בדקו שהוא מתמחה בהדברת טרמיטים ומשתמש בחומרים ייעודים. במקביל, ודאו שהוא מורשה ומחזיק בתעודה שמופיעים בה הפרטים הבאים:

1. שם המדביר בצירוף תמונה

2. מספר רישיון

3. מספר תעודת זהות

4. תוקף

בדקו מראש את המחיר

השוו את המחיר שאתם מקבלים מהמדביר עם המחירון שלנו שמופיע בהמשך. כמו כן, ודאו שהמחיר כולל את המע"מ. 

ודאו שיש אחריות על ההדברה

האחריות על הדברת טרמיטים היא לתקופה ארוכה ברוב המקרים - 3 עד 5 שנים, ומסתמכת על ההנחה כי הדברת המלכה תוביל לחיסול הקן כולו. 

בדקו לכמה זמן צריך לצאת מהבית

בזמן ההדברה מומלץ לצאת מהבית לשעה או שעתיים. במקרה שיש פעוטות שזוחלים על הרצפה, יש להמתין ארבע שעות עד שחוזרים לבית. אם יש בעלי חיים, עדיף להוציא אותם לשש שעות לפחות.

סובלים ממכת טרמיטים? הזמינו מדביר מקצועי בפיקוח המקצוענים. 

איך מתנהלים מול המדביר?

הכינו את הבית להדברה

לפני ההדברה, חשוב לפנות מזון מהארונות ולהזיז את הרהיטים מהקירות למרכז החדרים. בנוסף, להיפטר מכל רהיטי העץ שנחשפו לטרמיטים. 

מה חשוב לדעת על הדברת טרמיטים?

הדברת טרמיטים נחשבת למורכבת ויקרה, כאשר השיטה היעילה ביותר היא קידוח ברצפות, בקירות ובמשקופים והחדרת חומרי ההדברה פנימה. לאחר מכן אוטמים את החורים.

השיטה השנייה, שנחשבת לנקודתית יותר ויעילה פחות, היא פיזור פיתיונות ג'ל במקומות אסטרטגיים. המטרה היא שהטרמיטים ייקחו את הפיתיון לקן והמלכה תחוסל. טיפול זה דורש מספר ביקורים של המדביר. 

כמה עולה הדברת טרמיטים?

מחיר הדברת טרמיטים
1,500 - 1,000 ₪ לחדר
המחיר מתייחס לחדר אחד ואינו כולל הדברת חצר, עליה גובים תוספת של 15%. עלות הדברת משקוף בודד נעה בין 400-500 ש"ח. לחדר

מורכבות העבודה

במקרה שההדברה כוללת את אזור החצר, מחיר העבודה יקפוץ במאות שקלים. דבר נוסף שעשוי להקפיץ את המחיר הוא ריבוי אזורים נגועים במספר חדרים. 

שאלות ותשובות על הדברת טרמיטים

מחיר הדברת טרמיטים נע בין 1,000-1,500, מחושב לפי חדר ואינו כולל הדברת חצר. בנוסף, מחיר הדברת משקוף בודד נעה בין 400-500 שקלים. מה שעשוי לייקר את מחיר העבודה במאות שקלים הוא הדברה בחצר וריבוי אזורים נגועים בבית או בדירה.

האחריות על הדברת טרמיטים היא לרוב 3 עד 5 שנים. מדובר באחריות ארוכה בתחום הדברת המזיקים כי ההנחה היא שהשמדת המלכה תחסל את הקן כולו, ובעיית הטרמיטים תטופל במלואה. במקרה שמשתמשים בהדברה נקודתית כמו פיזור פיתיונות ג'ל, האחריות תהיה לתקופה קצרה יותר. 

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon