צילום קו ביוב באמצעות מצלמה

צריכים לאתר את מקור הנזילה או הסתימה בקו הביוב של הבניין? באמצעות צילום קו הביוב תוכלו לאתר את המיקום המדויק של הסתימה בצנרת הביוב. איך תתבצע העבודה, מה משפיע על המחיר, מי צריך לשלם, וטיפים נוספים של מקצוענים.

מחיר צילום קו ביוב באמצעות מצלמה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לצילום צנרת באורך של עד 30 מטר

מחיר ממוצע ₪1,350
טווח תחתון ₪1,200
טווח עליון ₪1,500

מה משפיע על מחיר צילום קו ביוב?

שימו לב למחיר שמצוין למעלה, המחיר מתייחס לצילום צנרת באורך של עד 30 מטר. המחיר מתייחס לצילום קווי הביוב ולאיתור התקלה, אך לא לתיקון התקלה.

איך בעל המקצוע יבצע צילום קו ביוב?

בעל המקצוע יחדיר ראש המצלמה לעומק הצנרת, ויקבל תמונה מדויקת של מקור הסתימה על גבי המוניטור, בלי לשבור קירות ובלי לחפור באדמה. כך, בעל המקצוע חוסך זמן באיתור הסתימה ומבצע תיקון נקודתי, מבלי לנחש או לגרום לנזק מיותר לצנרת. בסיום העבודה בעל המקצוע יפיק עבורכם דו"ח מקיף - שמרו אותו על מנת שתוכלו להעביר לועד הבית, לחברת הניהול או לעירייה לצורך תיקון התקלה עצמה.

מי צריך לשלם על צילום קו הביוב?

יש לכם ביטוח נזקי צנרת, כחלק מביטוח הדירה שלכם? ייתכן שמגיע לכם כיסוי מחברת הביטוח עבור העבודה. במקרה כזה, וודאו מול חברת הביטוח שלכם את זכאותכם לפיצוי, העבירו אליה צילומים של הנזק ואת תיאור התיקון הנדרש על פי הדו"ח שבעל המקצוע יפיק עבורכם, את העלות צילום קו הביוב ואת הצעת המחיר לתיקון - במידה וקיבלתם כזו, כולל תיאור של מקור הנזק, ופרטיו המלאים של בעל המקצוע.

טיפ של מקצוענים: המצלמה של בעל המקצוע היא גם מצלמת ווידאו? בקשו ממנו את הסרטון של קו הביוב שלכם לצורך לקבל החזרים עתידיים מהביטוח שלכם.


 

אינסטלטורים
בתל אביב שנה עיר

4 אינסטלטורים
4.82
star star star star star
391
חוות דעת
4 אינסטלטורים שמואל שרון
ארז אינסטלציה
4.87
star star star star star
646
חוות דעת
ארז אינסטלציה ארז קרויזמן
day & night אינסטלציה
4.97
star star star star star
221
חוות דעת
day & night אינסטלציה שלומי שטרוסברג

טיפים

1
עלות איתור הסתימה אינה כוללת את התיקון, ודאו עם בעל המקצוע ששימוש במצלמה הוא מוצאו האחרון.
2
במידה וצילום הקו מתבצע לטובת הכרעה באשר לאשמים בגורם הסתימה או עבור ועד הבית, דרשו מבעל המקצוע להפיק לכם דו"ח צילום.
3
לפני שאתם מזמינים צילום קו ביוב, ודאו שבתום הבדיקה בעל המקצוע מספק דו"ח ובדקו האם הוא גובה על כך תשלום נוסף.
סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

סתימה באסלה: כל מה שחשוב לדעת

אין ספק שסתימה באסלה היא לא תקלה נעימה, בלשון המעטה. קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לפתוח את הסתימה בעצמכם ולהתנהל נכון מול האינסטלטור שתזמינו.

נזילה מהאסלה: כל השלבים בדרך לפתרון

נזילה מהאסלה יכולה להיות תקלה מורכבת שתצריך פירוק והרכבה מחדש של האסלה. אנחנו ננסה לעזור לכם לתקן את הנזילה בעצמכם ואם לא תצליחו, נלווה אתכם בהתנהלות מול האינסטלטור.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא אינסטלציה

מה התלונות הנפוצות על אינסטלטורים ואיך תימנעו מהן? בדקנו

אינסטלטור שדורש מחיר מופקע, אינסטלטור שמבריז או לא מספק חשבונית, אלה הן רק חלק מהתלונות הנפוצות של לקוחות על אינסטלטורים. מה התלונות הנפוצות על אינסטלטור ואיך תתמודדו איתן? המקצוענים כאן כדי לתת לכם שקט נפשי

מזמינים אינסטלטור? כך תמנעו מהפתעות לא נעימות במחיר

צריכים להזמין אינסטלטור? לפני שאתם ממהרים להתקשר אליולהזמין אותו, קבלו כמה טיפים שיסייעו לכם להתנהל מולו כמה שיותר נכון. אז מה חשוב לעשות לפני העבודה, במהלכה ואחריה? כל התשובות.

התקנת טוחן אשפה: כל מה שחשוב לדעת

חוסך ביקורים לפח השכונתי, תורם לסביבה וקל לתפעול: כל מה שצריך לדעת על התקנת טוחן אשפה. במדריך הבא נפרט מה התפקיד של טוחן האשפה, איך בוחרים טוחן אשפה, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אינסטלטור מקצועי להתקנה, כמה עולה התקנת טוחן אשפה ואיך שומרים עליו?

מושגים בסיסיים באינסטלציה: כך לא יעבדו עליכם

רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור לתיקון בעיה, חשוב שתכירו את מילון המשוגים הבסיסי של האינסטלטורים, כדי שלא יעבדו עליכם וכדי שתדעו מה אתם יכולים לתקן בעצמכם.

למחירון המלא

arrow

איך נקבעים המחירים במחירון

כבר מעל 15 שנים שמחירון המקצוענים קובע את מחירי השוק. בניית המחירון מתבצעת ב 3 שלבים:
שלב 1
שלב 1
איסוף המחירים של מאות אלפי העבודות שבוצעו בפועל
שלב 2
שלב 2
הצלבת נתוני המחירים עם בעלי המקצוע ומומחי התוכן שלנו
שלב 3
שלב 3
שיקלול סטטיסטי של כלל הנתונים וממוצעי המחירים ויצירת המחירון המומלץ
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon