איך בוחרים מכונת כביסה?

אני מעוניינת לרכוש מכונת כביסה חדשה ומתלבטת בין שלל הדגמים הקיימים הבשוק. מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מכונת כביסה?

שקמה 27.05.2017

תשובה

ראשית, אנו ממליצים לכם לבחור במותג אמין. משמע, כזה שמספק אחריות מלאה, שיש לו חלפים זמינים בארץ וכמובן שעלות התיקון של מכונת הכביסה סביר.

בנוסף, יש להתאים את קיבולת מכונת הכביסה לכמות הנפשות בבית. עד 3 נפשות – קיבול של 5-6 ק"ג. עד 5 נפשות – קיבולת של 7 ק"ג. 5 נפשות ומעלה – קיבולת של 8 ק"ג.

כמו כן, הקפידי לבחור מכונת כביסה שמציעה מגוון מהירויות סחיטה ומאפשרת להתאים אותה לסוגי הבגד.

מכונות הכביסה מגיעות עם אחריות של שנה. את האחריות ניתן להרחיב בתוספת תשלום, אך יש לוודא שזה אכן משתלם. ברוב המקרים, האחריות המורחבת לא מכסה את הרכיבים שבאמת מתקלקלים הכי הרבה.

like עזר (0) dislike לא עזר (1)
מומחי המקצוענים 27.05.2017
100%

הגעה בזמן

99%

מקצועיות

98%

מחיר הוגן

--.- בתהליך דירוג
- -

הגעה בזמן

- -

מקצועיות

- -

מחיר הוגן

100%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

97%

מחיר הוגן

מדריכים בנושא תיקון מכונת כביסה

איך לשמור על מכונת הכביסה?

תקלות שמצריכות הזמנת טכנאי הן חלק מהחיים, אבל אם חיי מכונת הכביסה שלכם חשובים לכם, הקפדה על ניקוי מכונת הכביסה ותחזוקה מונעת יסייעו לצמצם את הסיכוי לתקלה מלכתחילה

הכל על טיפול במכונות כביסה

מתי חייבים לקרוא לטכנאי מכונות כביסה, ואילו תקלות ניתן לפתור לבד? מה הן התקלות הנפוצות, כמה יעלה לתקן אותן ואיך ניתן לשמור על מכונת הכביסה באופן שימנע תקלות? הכל על תיקון מכונות כביסה.

מכונת הכביסה מקצרת? כך תפעלו

אין טיימניג טוב לתקלה במכונת הכביסה, אך אם היא כבר מתרחשת, אז לפחות שיהיה לנו את הידע המינימלי לתפעל אותה. מה עושים כשמכונת הכביסה מקצרת והאם צריך להזמין חשמלאי או טכנאי? כל התשובות בפנים

הצדיקים ניצחו: "פשוט בכיתי רבע שעה"

היום של תומר בסון נפתח בהזמנה שגרתית לתקן מכונת כביסה. הוא הסתיים במדליה ותואר, שבעצם תמיד הרגיש שמגיעים לו. פגישה עם צדיק, מקצוען וג`נטלמן אמיתי.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon