תיקון קורות מקומי

צריכים לתקן חלק בשלד הפרגולה? כמה עולה העבודה ומה משפיע על המחיר? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר תיקון קורות מקומי המחירים כוללים מע”מ

המחיר כולל תיקונים מקומיים בקורות הפרגולה והחלפתם.

מחיר ממוצע ₪290

למטר רבוע

טווח תחתון ₪280

למטר רבוע

טווח עליון ₪300

למטר רבוע

כמה עולה תיקון שלד בפרגולה?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה תיקון שלד בפרגולה. שימו לב המחיר מתייחס לתיקון מקומי בשלד של פרגולת האלומיניום, כולל החלפת החלק. כל פעולה נוספת, תוביל להתייקרות העבודה. 

איך מתקנים את שלד הפרגולה?

על בעל המקצוע לאתר תחילה את המקום הפגוע (שיכיל לרוב עובש או קורוזיה). לאחר מכן, ישייף ביסודיות את החלודה או העובש שהצטברו ויצבע את החלק מחדש. במקרים בהם הנזק חדר פנימה, התיקון המקומי לא יספיק ויהיה צורך בהחלפה של החלק הפגוע כולו.

ר.א.כ פרויקטים
5.00
star star star star star
2
חוות דעת
ר.א.כ פרויקטים אלירם כהן

התקנת פרגולה מאלומיניום: כל מה שצריך לדעת

זקוקים להתקנת פרגולה מאלומיניום? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה חשוב לדעת על פרגולה מאלומיניום, איך מתנהלים מול מתקין הפרגולות לפני העבודה וכמה תעלה ההתקנה? כל התשובות לפניכם.

תיקון וחידוש פרגולה מאלומיניום: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לתיקון בפרגולה מאלומיניום? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה חשוב לדעת על פרגולה מאלומיניום, מהו תהליך התיקון וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

התקנת סוכך למרפסת או חצר: כל מה שצריך לדעת

צריכים התקנת סוכך למרפסת או לחצר? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר איך בוחרים סוכך, איך מתנהלים מול מתקין הסוככים וכמה עולה התקנת סוכך. התשובות לפניכם.

התקנת פרגולה מעץ: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרגולה מעץ בחצר או במרפסת? אין בעיה, אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים - מבחירת הפרגולה ועד שתשבו במרפסת החדשה שלכם. איך בוחרים פרגולה מעץ, מה חשוב לבדוק עם המתקין וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא פרגולות מאלומיניום

עיצוב יוקרתי לצד פונקציונלית: המדריך המלא על פרגולה מברזל

פרגולה מברזל היא תוספת יוקרתית ופונקציונלית לכל חצר וגינה. היא מספקת צל והגנה מפני תנאי מזג האוויר. פרגולות מברזל ידועות בחוזקן, בעמידותן ובתחזוקה מועטה מה שהופך אותן לבחירה פופולרית בבתים רבים.

התקנת פרגולה חשמלית מאלומיניום: כל השלבים

היא נחשבת לפרגולה הנחשקת ביותר ומציעה לא מעט יתרונות כמו עיצוב מושלם וחיים נוחים. מה היתרונות של הפרגולה החשמלית מאלומיניום, האם יש לה חסרונות וכמה יעלה לכם להתקין אחת כזו? כל התשובות לפניכם.

הכל על פרגולה מאלומיניום וברזל

בשנים האחרונות ישנה עלייה בביקוש של פרגולות ממתכת: אלומיניום או ברזל. במדריך הבא נסביר מה היתרונות של פרגולות ממתכת על פרגולה מעץ, מה ההבדלים בין פרגולה מאלומיניום לפרגולה מברזל ואיך מתקינים פרגולה מאלומיניום או ברזל?

פרגולות אלומיניום: סוגים ואפשרויות התקנה

פרגולה מאלומיניום תספק לכם צל, תגן עליכם מפני גשמים, ובניגוד לחומרי עץ ומתכת, היא תיתן לכם מענה בטיחותי ושיאפשר לכם גם ליהנות אפשרויות עיצוב רבות. כל מה שצריך לדעת על פרגולות אלומיניום.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל