איך מיישרים טלוויזיה שנתלתה עקום?

לפני יומיים הזמנתי הנדימן לתליית טלוויזיה ולצערי היא נתלתה קצת עקום. האם ניתן לתקן את זה?

דן 10.04.2021

תשובה

לא ציינת איזו טלוויזיה תלית ובאמצעות איזו זרוע, לכן נוכל להתייחס בכלליות בתשובה שלנו. רוב הטלוויזיות נתלות על גבי זרוע סטנדרטית שצמודה לקיר באמצעות דיבלים. במידה והשיפוע לא תקין והזרוע לא מאפשרת כיוונונים קטנים חייבים לבצע את ההתקנה מחדש.

מורידים את הטלוויזיה, מבריגים החוצה את הדיבלים ושולפים את הזרוע. לאחר מכן, יש לבצע את ההתקנה באמצעות שימוש בפלס על מנת לוודא שהשיפוע נכון. בשלב הראשון, מומלץ מאד שלא להבריג את הדיבלים החדשים עד הסוף, על מנת לבצע כיוונונים נוספים לשיפוע. רק לאחר שהשיפוע תקין, יש להבריג בחוזקה את הדיבלים לקיר.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 10.04.2021

מיכה הנדימן

מיכה סיביליה

100%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

95%

מחיר הוגן

גולד אחזקות

אלון גולדנברג

99%

הגעה בזמן

97%

מקצועיות

94%

מחיר הוגן

100%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

94%

מחיר הוגן

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

תיקון צירים בארונות מטבח: מה אפשר לעשות לבד ומתי להזמין מקצוען?

דלת המטבח שלך מתנדנדת או כבר קרסה? החשוד הראשון הוא ציר הדלת. מה עושים אם הציר יצא מהמקום? מה עושים אם הוא נשבר? איך מתקנים לבד ומתי צריך להזמין הנדימן?

מה שאפשר לעשות עם הנדימן

מכירים את התיקונים המעצבנים האלה שלא מצריכים הזמנת איש מקצוע ספציפי אז אתם פשוט לא מדברים עם אף אחד ונותנים להם להמשיך להתקיים? על הנדימן שמעתם כבר?

המדריך המלא לתיקונים קטנים בבית

לא כל עבודת תיקון קטנה מצריכה שיפוץ גדול. הנדימן מקצועי יוכל לתקן את הקיר מלא הסדקים, את השולחן המרקד, את המגירה התקועה, ולתלות את המדף ששוכב החדר השירות חודשים.

כך תאטמו סדק בכיור

סדק באיטום שבין הכיור לשיש, או סדק בכיור עצמו, עשויים לגרום לנזילת מים, למפגעי מים כלואים ולרטיבות קפילארית. מה לעשות ואיך להימנע מזה? הכל במדריך הבא.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon