איך מיישרים טלוויזיה שנתלתה עקום?

לפני יומיים הזמנתי הנדימן לתליית טלוויזיה ולצערי היא נתלתה קצת עקום. האם ניתן לתקן את זה?

דן 10.04.2021
eyal

תשובה

לא ציינת איזו טלוויזיה תלית ובאמצעות איזו זרוע, לכן נוכל להתייחס בכלליות בתשובה שלנו. רוב הטלוויזיות נתלות על גבי זרוע סטנדרטית שצמודה לקיר באמצעות דיבלים. במידה והשיפוע לא תקין והזרוע לא מאפשרת כיוונונים קטנים חייבים לבצע את ההתקנה מחדש.

מורידים את הטלוויזיה, מבריגים החוצה את הדיבלים ושולפים את הזרוע. לאחר מכן, יש לבצע את ההתקנה באמצעות שימוש בפלס על מנת לוודא שהשיפוע נכון. בשלב הראשון, מומלץ מאד שלא להבריג את הדיבלים החדשים עד הסוף, על מנת לבצע כיוונונים נוספים לשיפוע. רק לאחר שהשיפוע תקין, יש להבריג בחוזקה את הדיבלים לקיר.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 10.04.2021
99%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

99%

מחיר הוגן

גולד אחזקות

אלון גולדנברג

100%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

99%

מחיר הוגן

מיכה הנדימן

מיכה סיביליה

100%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

95%

מחיר הוגן

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

המדריך המלא לתיקונים קטנים בבית

לא כל עבודת תיקון קטנה מצריכה שיפוץ גדול. הנדימן מקצועי יוכל לתקן את הקיר מלא הסדקים, את השולחן המרקד, את המגירה התקועה, ולתלות את המדף ששוכב החדר השירות חודשים.

02.05.2019 קרא עוד
כך תאטמו סדק בכיור

סדק באיטום שבין הכיור לשיש, או סדק בכיור עצמו, עשויים לגרום לנזילת מים, למפגעי מים כלואים ולרטיבות קפילארית. מה לעשות ואיך להימנע מזה? הכל במדריך הבא.

11.04.2019 קרא עוד
רוצים לבצע תיקון קטן? כך תימנעו נזק גדול

יכול להיות שהיה רגע שבו החלטתם לשפץ לבד את הדירה… הרבה רגעים אנחנו חווים בחיים, אבל על חלק מהם אנחנו עלולים לשלם ממש ביוקר

08.04.2019 קרא עוד
מה הנדימן באמת עושה?

המראה החדשה שרכשתם מעלה אבק? ומה עם השידה שהבטחתם לעצמכם שהשנה את פשוט חייבים להרכיב אותה? ההנדימן הוא קצת מכל דבר, ואלה בדיוק מסוג העבודות שהוא מחכה שתגידו לו לבצע. מה הנדימן עושה? כל התשובות בפנים.

08.04.2019 קרא עוד
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon