הנדימן או בעל מקצוע מומחה?

כמעט לכולם זה קורה בבית. הידית באמבטיה קצת רופפת, הבורג בארון כלים במטבח השתחרר, ואם אפשר היה להרכיב עוד חוט כביסה במקום ההוא שנקרע בסופה שעברה, זה היה מעולה. תקלות קטנות בבית יכולות להשפיע רבות על איכות החיים ובמקרים חריגים אף אי תיקון יכול להיות מסוכן. יש מי שמתמחה בדיוק בתיקונים האלו

עוד במדריך
האם כשאי להזמין הנדימן או שיפוצניק? האם הנדימנים מומחים בתיקונים? מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הנדימן? צלמו להנדימן תמונה של העבודה

הנדימן או תיקונצ`יק הוא האיש שאתם מחפשים אם צריך להרכיב את הארון, לתלות מדף, לתקן טיח בקיר או להחליף מרצפת שבורה.

מתי כדאי להזמין הנדימן ומתי בעל מקצוע מומחה, איך מתמחרים עבודה של הנדימן וכיצד לוודא שאתם מזמינים את האיש המתאים לכם?

האם כשאי להזמין הנדימן או שיפוצניק?

בעבודות שיפוץ גדולות ואפילו בינוניות כדאי כמובן להזמין בעל מקצוע מומחה. אם מדובר בלהכין ארון התקשרו עם נגר, לנישת גבס מפוארת בסלון כדאי להזמין איש גבס ולריצוף מחדש שיפוצניק. אבל מה לעשות אם מדובר רק בתיקון קל לרהיט או בהחלפת שלוש מרצפות? אולי מצער לדעת אבל בעלי המקצוע המומחים בתחום יסרבו להגיע לרוב לתיקון עבודה כה קטנה. מה גם שיתכן שהם ינסו לשכנע את להחליף או לשדרג וההנדימן מטרתו היא לתקן את הקיים.

האם הנדימנים מומחים בתיקונים?

אולי נשמע מעט מוזר אבל גם להנדימנים יש התמחויות משל עצמם. ישנם כאלה שהם חשמלאים מוסמכים עם ידיים טובות אז עובדים גם כתיקונצ`יקים ויש כאלה שיותר טובים בנגרות. יש את המומחים לאינסטלציה ויש מי שקרוב יותר לתחום המסגרות.

כשאתם קוראים להנדימן יש לברר עוד בשיחת הטלפון האם הוא יכול לתקן ולטפל במגוון הבעיות שהתעוררו בבית. כמו כן כדאי לפרט מהן הבעיות על מנת שיוכל להביא עימו את כל המכשירים והחומרים הדרושים.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הנדימן?

לפני שאתם מזמינים הנדימן אנחנו ממליצים לכם לבדוק איך הוא מתמחר את העבודה שלו. יש כאלה שמתמחרים לפי עבודה, יש כאלה שלפי שעה, אתם לא צריכים להיות מופתעים ולדעת מראש איך הוא מתמחר.

לפני שאתם מזמינים הנדימן כדאי כבר לרכז את מגוון הבעיות הלא פתורות וה`מציקות` בבית ולטפל בהן באותה קריאה. כך אתם תחסכו לא מעט כסף וזה משתלם הרבה יותר מאשר להזמין אותו בנפרד לכל עבודה ועבודה.

צלמו להנדימן תמונה של העבודה

רוצים ללכת על בטוח? לפני שאתם מזמינים את ההנדימן צלמו לו תמונה של העבודה, בין אם מדובר בתליית טלוויזיה, החלפת אריח סדוק או כל עבודה אחרת. כך הוא יוכל לדעת מראש לקראת מה הוא בא ולתמחר לכם את העבודה מבלי שהמחיר יעלה כשהוא כבר אצלכם בבית והכוח נמצא בידיים שלו ולא אצלכם.

בכל מקרה, אנחנו לא רוצים שתהיו מופתעים בשום מצב וכשאתם מזמינים כבר את ההנדימן אתם צריכים מראש כמה תשלמו לו. אנחנו לא אוהבים שינויי מחיר בדירה, בטח ובטח כשאין לזה שום הצדקה מצד בעל המקצוע.

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

תליית תמונה: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית תמונה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית תמונה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית מדף: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית מדף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית מדף? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית וילון: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תליית וילון? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית וילון? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow