פוליש ווקס

צריכים שירותי פוליש ווקס? מה משפיע על מחיר העבודה, איך היא מתבצעת ועוד כמה טיפים של מקצוענים.

מחיר פוליש ווקס המחירים כוללים מע”מ

המחיר אינו כולל ניקיון כללי של הדירה

מחיר ממוצע ₪9

למטר רבוע

טווח תחתון ₪8

למטר רבוע

טווח עליון ₪10

למטר רבוע

כמה עולה פוליש ווקס?

שימו לב למחיר שמצוין למעלה, זה המחיר הנפוץ עבור פוליש ווקס. המחיר הוא למטר רבוע, והוא אינו כולל ניקיון כללי של הדירה.

איך מתבצעת העבודה?

את הפוליש מיישמים באמצעות מריחה של שכבת חומר מיוחד המכיל שעווה, שתפקידו להעניק לרצפה מראה חלק ומבריק. חסרונו בא לידי ביטוי בעובדה שהוא לא מתאים למרצפות אטומות לגמרי, כמו קרמיקה למשל, מכיוון שהוא לא נתפס כראוי. בנוסף, הוא אינו מקנה הגנה מפני שריטות הנגרמות כתוצאה מהזזת חפצים בחדר.

אל תיישמו ווקס על רצפת קרמיקה

וקס הוא חומר המתאים רק למרצפות לא אטומות, כמו מרצפות טרצו ישנות או גרניט פורצלן. יש לכם קרמיקה? דעו שהיא אטומה לגמרי והווקס פשוט לא ייתפס עליה.

טיפ של מקצוענים: פוליש וקס זול יותר ביחס לסוגי פוליש אחרים, אך הוא פחות עמיד ואינו מגן מפני שריטות הנובעות כתוצאה מגרירת חפצים בחדר.

הלהיט בניקיון
ללא עוזרות בית
4.69
star star star star star
13
חוות דעת
הלהיט בניקיון מאור יחזקאל
קבוצת יהלום שירות ניקיון ריחני
ללא ניקיון משרדים
4.80
star star star star star
51
חוות דעת
קבוצת יהלום שירות ניקיון ריחני אופיר דלאל
SONO CLEAN שירותי פוליש ונקיון
ללא עוזרות בית
4.70
star star star star star
20
חוות דעת
SONO CLEAN שירותי פוליש ונקיון סוני עטיה

טיפים

1
אין טעם במריחת וקס על אריחי קרמיקה, מכיוון שהם אטומים לגמרי והוא לא נתפס כמו שצריך.
2
עיקר מחיר העבודה מיועד לתשלום עבור הפועלים, לתחזוקת מכונת הפוליש, ועם זאת גם לרווח מסוים. לכן, אל תתפתו לקבל הצעת מחיר זולה במיוחד.

בואו ותראו איך זה נראה

ניקיון אחרי שיפוץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקיון אחרי שיפוץ? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה יעלה הניקיון? כל התשובות לפניכם.

ניקיון דירה לפני אכלוס: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם ניקיון הבית לפני האכלוס? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים חברת ניקון, איך תתנהלו מולם וכמה עולה ניקיון לפני אכלוס? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון אחרי שריפה: כל מה שצריך לדעת על שיקום הבית

צריכים עזרה עם ניקיון הבית אחרי שריפה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים חברת ניקון, איך תתנהלו מולם וכמה עולה ניקיון אחרי שריפה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון משרדים: כל מה שחשוב לדעת

צריכים להזמין חברת ניקיון למשרד? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים בתהליך. איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה ניקיון משרדים? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא שירותי ניקיון

במקום ללטש: כך תחדשו את משטחי הבטון שלכם באמצעות ניקוי

כדי להימנע מליטוש, כדאי להקפיד על ניקוי יסודי ועל מריחת סילר (חומר איטום) למשטחי הבטון. כך, לא רק תחסכו כסף, אלא גם תמנעו הסרת שכבות שלו. מה כדאי לדעת על התחזוקה הנדרשת? כל התשובות לפניכם

ניקיון לפני או אחרי הדברה?

אתם הולכים לבצע בקרוב הדברה כנגד מזיקים באמצעות ריסוס בביתכם, ותוהים האם עדיף וכדאי מבחינה תברואית ובטיחותית לנקות היטב את הבית לפני ההדברה או שמא עדיף לדחות את הניקיון לאחריה. מדריך זה יציג בפניכם את שתי הגישות המרכזיות בנושא ויפרט היבטים שונים שכדאי שתביאו בחשבון בבואכם לקבל החלטה מושכלת המתאימה לצרכים שלכם.

איך להיערך לניקיון הדירה הישנה והחדשה לפני ואחרי המעבר

מעבר דירה הוא אחד האירועים המשפחתיים המשמעותיים והתובעניים ביותר שקיימים. המעבר דורש תכנון, תיאום וארגון קפדני במהלך חודשים ארוכים על מנת להבטיח כי ביום הגדול של ההעברה עצמה לא יהיו תקלות מיותרות והכל יעבור בשלום.

כל המידע על ניקיון בלחץ מים גבוה

ניקיון עמוק עם לחץ מים גבוה משמש פתרון יעיל למשטחי אבן שונים, חצרות ומבנים ציבוריים. אז לפני שאתם ממהרים לחדש את חזית הבית או הריצוף בחצר - נסו את שיטת הניקיון שתחסוך לכם זמן וכסף. כל המידע במדריך הבא

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה פוליש ווקס?
עלות פוליש ווקס היא כ-9 ש"ח בממוצע עבור מטר רבוע. המחיר מתייחס לעבודת הפוליש בלבד ולא כוללת בתוכה את ניקיון הרצפה. במקרים בהם יש צורך לנקות בצורה יסודית את הרצפה ולאחר מכן, לחדש אותה בעזרת פוליש המחיר יעיל 2 עבודות שונות. 
למי מתאים פוליש ווקס? 
עבודת פוליש ווקס לא מתאימה לכל סוגי האבנים מהן עשויות הרצפות השונות. פוליש ווקס ניתן לעשות במרצפות שאינן אטומות כמו מרצפות מסוג טרצו או גרניט פורצלן. במידה ויש לכם ריצוף עשוי קרמיקה, עבודת פוליש ווקס לא תהיה יעילה עליו.