צביעת תקרה

צביעת תקרה אינה נכללת במסגרת עבודת הצביעה ובעלי המקצוע נוהגים לגבות עליה תשלום נוסף. כמה עולה צביעת תקרה ומה משפיע על מחיר העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר צביעת תקרה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לצביעת תקרה בחדר אחד וכולל עבודה וחומרים

מחיר ממוצע ₪550
טווח תחתון ₪500
טווח עליון ₪600

כמה עולה צביעת תקרה?

צביעת תקרה היא עבודה שמתבצעת ברוב המקרים כחלק מצביעה כוללת של הבית. כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה צביעת תקרה לפי חדר של 10 מ"ר. המחיר הזה כולל את כל חומרי העבודה שהצבעי ישתמש בהם וגם תיקוני שפכטל בסיסיים. במידה ויש רטיבות בתקרה והצבעי יצטרך לבצע הרבה תיקונים, המחיר הזה יכול להתייקר גם בשיעור של 40%.

האם יש אחריות על צביעת תקרה?

ממה כמו בצביעה כוללת של הדירה, על צביעת תקרה אתם אמורים לקבל בין 2-3 שנות אחריות. מה שכן, אם יש רטיבות בתקרה, הצבעי לא יוכל לתת לכם אחריות על העבודה.

צבעי אמין ומקצועי שמזהה רטיבות יגיד לכם שאין טעם לצבוע את התקרה וימליץ לכם קודם להזמין בעל מקצוע שיאתר ויתקן אותה. סביר לבניח שמדובר בבעיה באיטום, אך כמובן שצריך לבדוק את זה מקרוב.

צבעי הקשת
4.73
star star star star star
51
חוות דעת
צבעי הקשת אהרון קון
יחזור לזמינות מחר ב00:00
תזכירו לי ב- SMS
יהלום
5.00
star star star star star
1
חוות דעת
יהלום גדעון דרור
יחזור לזמינות בצאת החג
תזכירו לי ב- SMS
אדי מן צביעה והנדימן אדי רום
יחזור לזמינות מחר ב08:00
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
במקרה של רטיבות, דחו את צביעת התקרה עד לאחר טיפול במקור הרטיבות ועד להתייבשות מוחלטת של התקרה.
2
במידה ואתם צובעים את הבית בלבן, תוכלו לבחור לצבוע את התקרה בצבע סיד, שכן הגוון הלבן שלו מרשים, ואין סכנה שהוא יתלכלך בדומה לקירות האחרים שצריכות את ההגנה שמספק הצבע האקרילי.
3
וודאו שהצעת המחיר כוללת את כל המרכיבים - חומרי הגלם, העבודה והאחריות.

שאלות ותשובות בנושא צביעת הבית

האם צביעת הקיר תפתור את בעיית העובש שהצטבר עליו?

בחודש האחרון, החלו להצטבר כתמי עובש על גבי הקיר שבחדר האמבטיה. במידה ואצבע את חדר האמבטיה מחדש, זה יפתור את בעיית העובש?

גולן 17.10.2018

לתשובה המלאה

צביעת דירה: כל מה שצריך לדעת

צריכים לצבוע את הדירה ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? אל תדאגו, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. איך מתנהלים מול הצבעי לפני העבודה ובמהלכה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

צביעה אומנותית: כל מה שצריך לדעת

רוצים לעשות צביעה אומנותית? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. מה זה בכלל צביעה אומנותית, איך מתנהלים מול הצבעי וכמה יעלה לכם צביעה אומנותית? כל התשובות לפניכם.

צביעת חדר אמבטיה: כל מה שחשוב לדעת

צריכים לצבוע את חדר האמבטיה שלכם? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים צבעי, איך מתנהלים מולו ומה המחיר של צביעת חדר אמבטיה? כל התשובות.

צביעת חדר מדרגות: כל מה שצריך לדעת

צריכים לצבוע את חדר המדרגות? אין בעיה, אנחנו נלווה אתכם בכל צעד. איך מתנהלים מול הצבעי לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה צביעת חדר מדרגות? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא צביעת הבית

מתיזים צבע: כל מה שחשוב לדעת על צביעה בהתזה

צריכים לצבוע את הבית? היום נכיר לכם את השיטה שבאמצעותה הצבעי יגיע לגימור המושלם ביותר. במדריך זה נסביר לכם מהי צביעה בהתזה, מהם היתרונות והחסרונות של שיטה זו, מתי כדאי להשתמש בה, ואיך צובעים באמצעות התזה וכמה זה עולה.

לפני שצובעים - מתקנים: הכל על תיקונים שונים לפני צביעת בית

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין צבעי לצביעה של הבית, הציצו רגע על הקירות ובדקו מה המצב שלהם. לפני צביעה של הבית, חשוב מאוד לבצע תיקונים שבזכותם הצבע יחזיק מעמד לאורך שנים. אז מה התיקונים שצריכים לבצע לפני צביעת הבית? יוצאים לדרך.

שנ"צ צבעוני: המדריך המלא לצביעת חדר השינה

חדר השינה הוא מקום מיוחד בבית. זה המקום שבו אנו נחים uמתנתקים מהלחץ היומיומי. צביעת חדר השינה יכולה להיות דרך מצוינת לרענן את המראה שלו, לשדרג את האווירה ולשפר את איכות השינה. אז מה חשוב לדעת לפני שצובעים את חדר השינה? כל התשובות.

צובעים את חדר הילדים: כל מה שחשוב לדעת

צביעת חדר ילדים היא הזדמנות נהדרת ליצור עבורם מקום מיוחד, שמשקף את האישיות שלהם ואת תחומי העניין שלהם. אז אם אתם שוקלים לצבוע את חדר הילדים, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם ליצור את חדר החלומות המושלם עבורם.

מחירון צבעים

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל