החלפת שנאי

האינטרקום הוא כלי חשוב והכרחי בבניין מגורים ובבתים פרטיים כאחד. הוא מהווה מקור לבקרה על היוצאים והנכנסים ונותן תחושה של ביטחון למתגוררים בדירה. התקנת האינטרקום כוללת מספר חלקים ושלבים כאשר סך החלקים גורמים לו לעבוד בצורה תקינה. 

מחיר החלפת שנאי המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להחלפת שנאי לא כולל השנאי עצמו. מחיר השנאי ייקבע בהתאם לפאנל הקיים בכניסה.

מחיר ממוצע ₪275
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪300

האם יש אחריות על התקנת אינטרקום?

על התקנת מערכת אינטרקום כולה, מקובל לתת כ-12 חודשי אחריות. אך, ישנן חברות שיכולות לתת אחריות גם לתקופה של עד 3 שנים. ולכן, לפני שאתם סוגרים עם בעל המקצוע חשוב לוודא מראש את תקופת האחריות ומה היא כוללת. 

כמה עולה החלפת שנאי באינטרקום?

כאן במחירון המומלץ שלנו תוכלו לראות כמה עולה החלפת שנאי של אינטרקום. המחיר כולל את הבדיקה וההחלפה אך, לא כולל את השנאי עצמו. מחיר השנאי ייקבע בהתאם לפאנל חיצוני הקיים. ככל שהאינטרקום יהיה מתקדם יותר, כך גם חלקיו יהיו יקרים יותר. 

טיפ של מקצוענים: מומלץ שלא לרכוש מוצרים מתוצרת סין. מוצרים אלה, מתקלקלים אחרי זמן קצר ולכן, יהיו זולים יותר. 

 

אלקטרוטון
4.95
star star star star star
119
חוות דעת
אלקטרוטון רפאל מנדה
יחזור לזמינות ביום רביעי בשעה 08:00
תזכירו לי ב- SMS
נץ תקשורת
4.95
star star star star star
161
חוות דעת
נץ תקשורת צבי מימוני
יחזור לזמינות בצאת החג
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
לפני שאתם מזמינים טכנאי לבדיקת האינטרקום והשנאי שלו, בדקו שהאינטרקום מחובר היטב לחשמל ושהוא מקבל זרם תקין.
2
החלפת השנאי תהיה תלויה בדגם האינטרקום והפאנל שמותקן בכניסה. מחיר העבודה הסופי ייקבע על פי סוג השנאי.
3
האינטרקום מקנה ביטחון ובקרה על הבניין והבית ולכן, במידה וזיהיתם תקלה, אל תדחו את התיקון שלה והזמינו טכנאי שיתקן את התקלה בהקדם.

התקנת אינטרקום בבניין: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם התקנת אינטרקום בבניין המגורים המשותף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין, מה מומלץ לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של התקנת אינטרקום בבניין? ריכזנו לכם את כל המידע.

התקנת אינטרקום ביתי: כל המידע והשלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת אינטרקום פרטי? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין, מה מומלץ לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של התקנת אינטרקום פרטי? ריכזנו לכם את כל המידע.

האינטרקום לא מגיב: כל השלבים בדרך לפתרון

האינטרקום לא מגיב? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת על אינטרקום שלא מגיב, איך מתנהלים מול טכנאי האינטרקום וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם.

תקלה בשפופרת של האינטרקום: כל השלבים עד לפתרון

יש לכם תקלה בשפופרת של האינטרקום? אנחנו נדאג ללוות אתכם בכל השלבים בביצוע העבודה. איך מתנהלים מול הטכנאי לפני העבודה וכמה עולה תיקון שפופרת באינטרקום? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא אינטרקום

בקרה משרדית: כל מה שחשוב לדעת על התקנת אינטרקום במשרד

התקנת אינטרקום בכניסה לבנייני מגורים ובנייני עסקים הפכה לחלק בלתי נפרד מהתכנון הראשוני והיא מספקת את ההגנה והביטחון לבניין כולו. בשונה מפעם, שמשרדי העובדים היו חשופים כיום, חלה חובה לשמור על האבטחה של כולם.

כניסה חכמה: הדרכים החדשות שיכניסו אתכם בקלות לבניין ולדירה

האמצעים הטכנולוגיים השונים תפסו את מקומם גם בעולם האבטחה והם מאפשרים דרכי מיגון ובקרה מתקדמים ומשוכללים לבית ולעבודה. באמצעותם, ניתן להגביל את הכניסה לחדרים בודדים או מתחמים שלמים ולשמור על ביטחון מלא.

להיכנס הביתה בלי מפתח: כל המידע על התקנת קודן לדלת הכניסה

אם אתם מחפשים שימוש יעיל, בטיחותי וכזה שישאיר את צרור המפתחות הכבד בבית, התקנת קודן בדלת הכניסה היא הפתרון שלכם. הקודן שולט על הנעילה והפתיחה של הדלת ומאפשר לכם בקרה מלאה על סביבת המשרד או המגורים.

התקנת אינטרקום בבניין: כל המידע

התקנת אינטרקום בבניין היא עבודה חשובה שתפקידה לקשר בין הדיירים השונים לבין הבאים לבניין בצורה נכונה ובטיחותית. התקנה נכונה של האינטרקום תהיה חיונית לפעילות התקינה של הבניין ושל הדיירים השונים. כל מה שחשוב לדעת, במדריך הבא.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל