החלפת פרזול לארונות המטבח

החלפת פרזול בארונות המטבח יכולה להעניק לו מראה חדש, עדכני ובטיחותי יותר. הפרזול מתייחס למסילות, לצירים ולידיות. ניתן להחליף מסילות וצירים קיימים לחדשים עקב בלאי וניתן לשדרג את הפרזול הקיים למתקדם יותר כמו טריקה שקטה או ארון קרוסלה. 

מחיר החלפת פרזול לארונות המטבח המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להחלפת מסילות סטנדרטיות ללא טריקה שקטה.

מחיר ממוצע ₪300
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪350

כמה עולה להחליף פרזול בארונות המטבח?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה החלפת מסילה במגירות סטנדרטיות ללא טריקה שקטה. המחיר מתעדכן בהתאם לסוג המסילה, סוג הציר ותוספת של החלפת ידיות במידת הצורך. 

מה משפיע על מחיר העבודה?

מחיר העבודה משתנה בהתאם לסוג המסילה והצירים. במידה ותבוצע החלפה של מסילה רגילה במגירות למסילה בעלת טריקה שקטה, עלות העבודה תתייקר ב-15%. במידה ובמסגרת ההחלפה יוחלפו גם ידיות בארונות, המחיר יתעדכן בהתאם לסוג הידית. 

אריק הנגר שלי
4.89
star star star star star
339
חוות דעת
אריק הנגר שלי אריק בן אברהם
דיגמי ציון
4.95
star star star star star
38
חוות דעת
דיגמי ציון ציון דיגמי
שלומי אנג`ל אומנות בעץ ומתכת שלומי אנג'ל

טיפים

1
בעבודות של החלפת פרזול ניתן לקחת בחשבון את הצירים, המסילות והידיות.
2
החלפת הידיות לאינטגרליות לא מחושבת בעבודת פרזול. ולכן, עבור עבודה כזאת המחיר יתומחר אחרת.
3
בעת החלפת הפרזול, חשבו על הצרכים שלכם ונסו להתאים אליכם את המראה החדש. החל ממגירות שנפתחות עד הסוף ועד ארון בעל קרוסלה לסירים.

בניית מטבח חדש: כל מה שצריך לדעת

רוצים לעצב מטבח חדש? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל השלבים. איך מתכננים מטבח חדש, איך מתנהלים מול איש מטבחים מקצועי וכמה עולה עיצוב מטבח חדש? כל התשובות לפניכם.

חידוש ותיקון המטבח: כל מה שחשוב לדעת

רוצים לחדש את המטבח? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל השלבים. אילו תיקונים ניתן לעשות, איך מחדשים את המטבח, איך מתנהלים מול איש המטבחים וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

שיפוץ כולל של הבית: כל השלבים והמידע 

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ כללי של הבית? כל מה שחשוב לדעת.

שיפוץ חלקי בבית: כל השלבים והמידע בדרך לשיפוץ

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ חלקי בבית? כל מה שחשוב לדעת.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא מטבחים

בקו ישר: כל מה שצריך לדעת על התקנת מטבח אינטגרלי

אם אתם אנשים שסדר וארגון הם נר לרגליהם, אנו בטוחים שהמטבח האינטגרלי הוא הבחירה המנצחת עבורכם. במטבח זה, כל האבזור והבנייה הופכים לקו אחד, חלק ואחיד. כל מה שחשוב לדעת על מטבח אינטגרלי במדריך הבא.

בניית מטבח חוץ: כל מה שצריך לדעת

מטבחי החוץ הפכו לפופולריים במיוחד בשנים האחרונות והתקנתם בגינות השונות מקנה מראה יוקרתי, כזה שמזמין את כולם להתארח. התקנה של מטבח חוץ היא פרויקט רחב שדורש הכנה ותכנון מתאימים. כל מה שצריך לדעת על מטבחי החוץ, במדריך הבא.

כל מה שחשוב לדעת על תכנון מטבח חדש

תכנון המטבח הוא צעד חשוב שצריך להתכונן אליו בצורה מסודרת וטובה. אילו אלמנטים חשוב לקחת בחשבון, איך הופכים את המטבח לפרקטי וכמה זה יעלה? כל התשובות במדריך הבא.

עיצוב גדול למטבח קטן: איך מתכננים מטבח קטן?

מעצבים את המטבח החדש שלכם ומתבאסים שהוא קטן? אז זה נכון שבדרך כלל הגודל כן קובע, אך מסתבר שעם תכנון נכון תוכלו להגשים את החלום. איך מתכננים מטבח קטן? כל הטיפים.

מחירון מטבחים

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל