החלפת צוקל

התקנת צוקל (פאנל) מתחת לארונות המטבח הוא חלק מהרכבת מטבח שלם וחדש. אך, במידה והוספתם ארון מטבח נוסף או שתרצו להחליף את הפאנל התחתון לאחר חידוש חזית הארונות ניתן יהיה לעשות זאת ע"י איש מטבחים. 

מחיר החלפת צוקל המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לצוקל מחומר PVC למטבח סטנדרטי באורך של 4 מטרים.

מחיר ממוצע ₪800
טווח תחתון ₪700
טווח עליון ₪900

כמה עולה להחליף צוקל?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה החלפת צוקל בתחתית ארונות המטבח, כאשר המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג החומר ממנו עשוי הצוקל.

מה משפיע על מחיר העבודה?

מחיר העבודה יחסית קבוע כאשר מדובר על צוקל מ-PVC ועיקר התשלום הוא על החיתוך של הצוקל, צביעתו והרכבתו במטבח. אך, במידה וההתקנה תכיל צוקל עשוי עץ או בעל עיצוב מיוחד, המחיר יושפע בהתאם. 

שלומי אנג`ל אומנות בעץ ומתכת שלומי אנג'ל
אריק הנגר שלי
4.90
star star star star star
348
חוות דעת
אריק הנגר שלי אריק בן אברהם
דיגמי ציון
4.95
star star star star star
44
חוות דעת
דיגמי ציון ציון דיגמי

טיפים

1
הצוקל הסטנדרטי הוא צוקל מ-PVC שמותקן לרוב המטבחים. אך, במידה והחומר לא מתאים לכם ותרצו חומר יוקרתי יותר, ניתן לעשות זאת.
2
החלפה של צוקל היא לא עבודה שכיחה, אך במידה ושיניתם את חזית הארונות, תוכלו בהחלט להחליף גם את הצוקל לצורך עיצוב משלים.
3
את הצוקל מתקינים כבר בשלב בניית המטבח ולכן, ההחלפה תהיה יקרה יחסית.

בניית מטבח חדש: כל מה שצריך לדעת

רוצים לעצב מטבח חדש? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל השלבים. איך מתכננים מטבח חדש, איך מתנהלים מול איש מטבחים מקצועי וכמה עולה עיצוב מטבח חדש? כל התשובות לפניכם.

חידוש ותיקון המטבח: כל מה שחשוב לדעת

רוצים לחדש את המטבח? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל השלבים. אילו תיקונים ניתן לעשות, איך מחדשים את המטבח, איך מתנהלים מול איש המטבחים וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

שיפוץ כולל של הבית: כל השלבים והמידע 

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ כללי של הבית? כל מה שחשוב לדעת.

שיפוץ חלקי בבית: כל השלבים והמידע בדרך לשיפוץ

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ חלקי בבית? כל מה שחשוב לדעת.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא מטבחים

בקו ישר: כל מה שצריך לדעת על התקנת מטבח אינטגרלי

אם אתם אנשים שסדר וארגון הם נר לרגליהם, אנו בטוחים שהמטבח האינטגרלי הוא הבחירה המנצחת עבורכם. במטבח זה, כל האבזור והבנייה הופכים לקו אחד, חלק ואחיד. כל מה שחשוב לדעת על מטבח אינטגרלי במדריך הבא.

בניית מטבח חוץ: כל מה שצריך לדעת

מטבחי החוץ הפכו לפופולריים במיוחד בשנים האחרונות והתקנתם בגינות השונות מקנה מראה יוקרתי, כזה שמזמין את כולם להתארח. התקנה של מטבח חוץ היא פרויקט רחב שדורש הכנה ותכנון מתאימים. כל מה שצריך לדעת על מטבחי החוץ, במדריך הבא.

כל מה שחשוב לדעת על תכנון מטבח חדש

תכנון המטבח הוא צעד חשוב שצריך להתכונן אליו בצורה מסודרת וטובה. אילו אלמנטים חשוב לקחת בחשבון, איך הופכים את המטבח לפרקטי וכמה זה יעלה? כל התשובות במדריך הבא.

עיצוב גדול למטבח קטן: איך מתכננים מטבח קטן?

מעצבים את המטבח החדש שלכם ומתבאסים שהוא קטן? אז זה נכון שבדרך כלל הגודל כן קובע, אך מסתבר שעם תכנון נכון תוכלו להגשים את החלום. איך מתכננים מטבח קטן? כל הטיפים.

מחירון מטבחים

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל