ריפוד ספה מבד

צריכים ריפוד ספה מבד? כמה עולה העבודה ומה משפיע על המחיר? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר ריפוד ספה מבד המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לריפוד ספה דו מושבית ועשוי להשתנות בהתאם לסוג הבד ודגם הספה

מחיר ממוצע ₪3,000
טווח תחתון ₪2,000
טווח עליון ₪4,000

כמה עולה ריפוד ספה מבד?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה ריפוד ספה מבד. שימו לב, המחיר מתייחס לריפוד ספה דו-מושבית ועשוי להשתנות בהתאם לסוג הבד ודגם הספה.

מה כולל ריפוד ספה מבד?

לא כל קרע בספה האהובה שלכם מחייב את החלפתה. רפד מקצועי יוכל לקחת את ספת הבד שלכם, ובמידה ועדיין יש לה שלד טוב הוא יוכל בהחלט להחזיר אותה למצב מעולה, כך שהחתולים ברחוב יאלצו לחפש להם בית חם אחר לעת עתה.

טיפ של מקצוענים: דרשו אחריות לשנה על העבודה ועל חומר הגלם עצמו.

אליקו דיזיין ראשון לציון אלי חיות
יחזור לזמינות מחר ב08:00
תזכירו לי ב- SMS
מרפדיית סרוויס
5.00
star star star star star
87
חוות דעת
מרפדיית סרוויס אלכס קולגן
יחזור לזמינות מחר ב08:00
תזכירו לי ב- SMS
מרפדיית ארואטי יהודה יהודה ארואטי
יחזור לזמינות בצאת השבת
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
טיפ ראשון ופשוט, אך יעיל ונכון תמיד - ככל שבד יותר עבה הוא יותר איכותי.
2
בחרו בבד עם שתי שכבות, שכן הוא עמיד יותר וחזק יותר מבד בעל שכבה אחת.

החלפת ריפוד לרהיטים: כל מה שצריך לדעת

רוצים להחליף ריפוד לרהיטים? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. אלו סוגי ריפוד קיימים, איך מתנהלים מול הרפד לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה החלפת ריפוד לרהיטים? כל התשובות בפנים.

תיקוני ריפוד לרהיטים: כל מה שצריך לדעת

צריכים תיקוני ריפוד לרהיטים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל השלבים. מתי צריך תיקוני ריפוד לרהיטים, איך מתנהלים מול רפד מקצועי לפני וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

תיקון שטיח סינתטי: כל השלבים עד לפתרון

צריכים תיקון שטיח סינתטי? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לדעת על תיקון שטיח סינתטי, איך מתנהלים מול מתקן שטיחים וכמה עולה העבודה? כל התשובות בפנים.

תיקון שטיח עבודת יד: כל השלבים בדרך לפתרון

צריכים תיקון שטיח עבודת יד? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד לפתרון הבעיה. מה חשוב לדעת על תיקון שטיח עבודת יד, איך מתנהלים מול מתקן השטיחים וכמה התיקון עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא רפדים

חדש ישן: כל הטיפים לחידוש הספה הישנה

ריפוד חדש לספות מהווה פתרון מעולה לספות הישנות שלנו. לא תמיד הרצון לחדש צריך לעלות לנו הרבה כסף ולכלול רכישה של ריהוט חדש ובדיוק בשביל זה, ריכזנו לכם את כל הטיפים לקבלת ספה ישנה חדשה. 

איך מתמודדים עם כתמים על הריפוד?

איך ניתן להגן על ריפודי הספות עוד לפני שנוצר הכתם, מה ניתן לעשות כשיש כתם על הריפוד וממה חשוב דווקא להימנע? כל התשובות במדריך הבא.

איך מרפדים ספה שנקרעה?

הספה האהובה כבר לא נראית מזמינה כמו שנראתה ביום בו רכשתם אותה. עם זאת, אל תמהרו להשליך אותה לפח - רפד מקצועי יוכל לחדש את הספה כך שתיראה כמו חדשה. במדריך הבא נסביר איך מרפדים ספות מבד, דמוי עור ועור, מתי אפשר להסתפק בתיקון מקומי של הספה ואיך מתנהלים מול הרפד?

ניקוי ספות: כל מה שחשוב לדעת

אם הסלון שלכם הוא מרכז הבית, מרכז הסלון הוא הספות שבו. רק תחשבו כמה אתם והילדים עושים בהן שימוש. אז אם כבר "ניקיון פסח", תשקיעו גם בניקוי הספות, אתם לא תאמינו כמה זה יפתיע אתכם.

מחירון רפדים

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

האם יש אחריות על החלפת ריפוד ספה מבד?
ברוב המקרים, על החלפת ריפוד ספה מבד נהוג לקבל בין שנה לשלוש שנות אחריות. זה מכסה בעיות וכשלים הקשורים להתקנה רשלנית כמו היחלשות התפרים או לחומרי הגלם. האחריות אינה מכסה בלאי טבעי של הבד או נזק שנגרם משריטות ונשיכות של חיות מחמד או שפיכת משקאות. 
כמה זמן לוקח להחליף ריפוד לספה מבד?
זמן החלפת הריפוד בסדנה משתנה ותלויה בגודל הרהיט, במורכבות העבודה ובעומס של הרפד. באופן כללי, החלפת ריפוד של ספה גדולה לוקחת בין שבוע לשבועיים. אופציה נוספת היא לבצע את ההחלפה בבית הלקוח אחרי שנלקחו מידות, זאת בתנאי שהספה לא זקוקה לתיקונים מיוחדים של הריפוד, השלד וידיות הרגליים והידיים.