לכידת עכברים בבית פרטי

צריכים שירות לכידת עכברים בבית צמוד קרקע? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר לכידת עכברים בבית פרטי המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לניטור וטיפול בבית צמוד קרקע וכולל 2-3 ביקורים

מחיר ממוצע ₪900
טווח תחתון ₪800
טווח עליון ₪1,000

כמה עולה לכידת עכברים בבית צמוד קרקע?

כאן למעלה תוכלו לראות את המחיר המקובל עבור לכידת עכברים וחולדות בבית צמוד קרקע. המחיר מתייחס לניטור וטיפול בבית צמוד קרקע וכולל 2-3 ביקורים.

איך מתבצעת העבודה?

מדביר מוסמך ישתמש בתיבות האכלה המכילות רעל. את הרעל המדביר יטמין רק באמצעות תיבות האכלה מאובטחות, שמונעות גישה של ילדים או בעלי חיים אחרים. העכבר אמור להיכנס לתוך התיבה ולאכול הפיתיון הרעיל שמחליש את המערכת החיסונית שלו וגורם למותו.

 

מדבירון
4.82
star star star star star
539
חוות דעת
מדבירון ירון שלום
נץ הדברות
ללא הרחקת יונים
4.93
star star star star star
103
חוות דעת
נץ הדברות ארז מצרי
אומנות ההדברה והניקוי
ללא הרחקת יונים
4.88
star star star star star
25
חוות דעת
אומנות ההדברה והניקוי הדר מצקין

לכידת עכברים: כל מה שחשוב לדעת

יש לכם עכבר בבית? אל דאגה, אנחנו נלווה אתכם שלב אחר שלב עד ללכידה שלו. מה עושים רגע לפני שמזמינים לוכד עכברים וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות.

לכידת חולדות: כל השלבים בדרך לפתרון

יש לכם חולדה בבית או בחצר? אין ספק שמדובר בתופעה מטרידה, אנחנו נלווה אתכם כל הדרך עד ללכידה שלה. מה חשוב לשאול את המדביר לפני שמזמינים אותו וכמה עולה לכידת חולדה? כל התשובות לפניכם.

הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג'וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג'וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג'וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

האם יש אחריות על לכידת עכברים?
ברוב המקרים, לוכדי העכברים ייתנו אחריות של עד שישה חודשים בבית או בדירה, חשוב לוודא זאת מראש ולקבלה בכתב. לעומת זאת, במקרה שיש סבירות גבוהה שהעכברים ישובו, כמו בבית פרטי ליד שדה פתוח, יש סיכוי נמוך לכך שהלוכד ייתן אחריות. אם העכבר שב לבית שבוע או שבועיים מסיום העבודה, מצופה שהלוכד יחזור ללא תוספת תשלום. 
כמה זמן לוקח ללכוד עכבר?
בראייה כללית, ככל שהבית או החצר יהיו נקיים ומסודרים יתר, כך פעולת הלכידה תהיה יעילה ומהירה יותר. לכידת עכבר בחצר של בית פרטי כולל הנחת תיבות האכלה שמכילות רעל, אותן המדביר יאסוף בסיום העבודה. זה אמור לקחת בין שבוע וחצי לשבועיים. לכידת עכבר בדירה אמורה לקחת פחות זמן, כאשר המכרסם צפוי להילכד בכלוב ביומיים הראשונים