בניית פרגולה מעץ טבעי (גושני)

צריכים לבנות פרגולה מעץ טבעי (גושני)? כמה עולה העבודה ומה משפיע על המחיר? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר בניית פרגולה מעץ טבעי (גושני) המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לבניית פרגולה על עמודים בגודל 15X15 וכולל את השלד בלבד

מחיר ממוצע ₪700

למטר רבוע

טווח תחתון ₪600

למטר רבוע

טווח עליון ₪800

למטר רבוע

כמה עולה בניית פרגולה מעץ טבעי (גושני)?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה בניית פרגולה מעץ טבעי. שימו לב שהמחיר מתייחס לבניית פרגולה על עמודים בגודל 15X15 וכולל את השלד בלבד. כל חריגה מסדר גודל זה תייקר את עלות העבודה.

מה היתרון של פרגולה מעץ טבעי?

אם אתם מחפשים פרגולה חזקה ויציבה שלא נוטה לאבד מבחוזק שלה עם הזמן, פרגולה מעץ גושני היא הפרגולה עבורכם. תוכלו להזמין פרגולה מעץ אלון, אשוח, אורן ודאגלס פייר. לא משנה באיזה עץ תבחרו, משובר בפרגולה בעלת אורך החיים הרב ביותר ביחס למתחרות.

הזמינו פרגולה מעץ שעבר חיטוי

דרשו מבעל המקצוע לספק לכם פרגולה שבנויה מעץ מחוטא, שמטרתו למנוע ממזיקים לחדור לעץ ולהרוס אותו. מדובר בעץ בעל גוון ירקרק שלא כל בעלי המקצוע מספקים, כך שמומלץ לוודא זאת מראש.

טיפ של מקצוענים: העבודה לא כוללת את צביעת העץ, אבל אם אתם רוצים לשמור עליו מפני מזיקים שעלולים לפגוע בו אחרי פעולת החיטוי שהוא עבר לפני שהוא הגיע אליכם, חשוב לצבוע אותו כמה שיותר סמוך לבניית הפרגולה.

אלרם עבודות עץ ורעפים מוחמד וואתד
כל בו לגג
4.93
star star star star star
46
חוות דעת
כל בו לגג פרוק ותד
wood solutions & design
4.91
star star star star star
65
חוות דעת
wood solutions & design רומן אברמוב

שאלות ותשובות בנושא פרגולות

האם מותר לקרות פרגולה?

יש לי פרגולה גדולה במרפסת. האם אני צריך אישור מהעירייה כדי לבנות קירוי לחלק ממנה בפרספקס?

נוריאל 18.11.2017

לתשובה המלאה

התקנת פרגולה מעץ: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרגולה מעץ בחצר או במרפסת? אין בעיה, אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים - מבחירת הפרגולה ועד שתשבו במרפסת החדשה שלכם. איך בוחרים פרגולה מעץ, מה חשוב לבדוק עם המתקין וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

חידוש או תיקון פרגולה: כל מה שצריך לדעת

צריכים חידוש או תיקון פרגולה? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. מתי צריך לעשות חידוש או תיקון פרגולה ומה הוא כולל, איך מתנהלים מול מתקין הפרגולות וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

התקנת פרקט: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרקט מעץ או פרקט למינציה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים. איך בוחרים פרקט, מה חשוב לבדוק עם מתקין הפרקטים וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

התקנת חלון אלומיניום: כל המידע והשלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת חלון אלומיניום? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים קבלו אלומיניום, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא פרגולות

תיקון פרגולה: המדריך המלא

אם לא הקפדתם על תחזוקה, סביר להניח שתזדקקו לתיקונים משמעותיים יותר לפרגולה שלכם. הבעיות הנפוצות: ריקבון של העץ, חורים בגג ופגיעה ביציבות של רגלי הפרגולה. מהי התחזוקה שתמנע בלאי מואץ? מהם התיקונים הנפוצים? כל התשובות במדריך זה.

מדריך לחידוש או תיקון פרגולה מעץ

הפרגולה שלכם עברה את השיא וזקוקה לשדרוג? במדריך הבא נסביר מתי צריך לעשות חידוש או תיקון פרגולה, מה כולל חידוש פרגולה מעץ, מה כולל תיקון פרגולה מעץ, איך מתנהלים מול מתקין פרגולות מקצועי ומה משפיע על מחיר העבודה?

התקנת פרגולה: המדריך המלא

הקיץ הישראלי והשמש הלוהטת שולחים אותנו לחפש מעט צל ומפלט מקרני השמש.הקיץ הישראלי מעניק לנו ימים ארוכים שטופי שמש. וכדי להתמודד איתו, אנו מחפשים מקומות מוצלים שיתנו לנו מעט מנוחה מהשמש. התקנה של פרגולה בשטח הבית יכולה להיות הפתרון האולטימטיבי לימים החמים וליצירת מקום נעים לשהות בו. כל מה שחשוב לדעת, במדריך הבא.

כל השלבים לבניית פרגולה

כדי לבנות פרגולה בחצר או על הגג צריכים להיערך לשלבי בנייה מסודרים ולהסדיר מסמכים ואישורים. האישור שמתקבל, הוא מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה. רפורמת הפרגולות, תהפוך את הליך קבלת האישור לקל ופשוט הרבה יותר. כל מה שחשוב לדעת על בניית פרגולה.

מחירון פרגולות

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

מתי צריך היתר בנייה לפרגולה?
בניית פרגולה שגודלה מעל 50 מ"ר או יותר מ-25 אחוזים משטח החצר מצריכה היתר בנייה. לקבלת ההיתר, יש לשלוח בקשה לרשות המקומית בצירוף אישור קונסטרוקטור. לפי החוק, הרשות המקומית מחויבת להחזיר תשובה לבקשת היתר הבנייה תוך 45 ימים. אם היא לא עומדת בתנאי זה, ההיתר ניתן באופן אוטומטי ואפשר להתחיל בהתקנה.
האם יש אחריות על התקנת פרגולה מעץ?
על התקנת פרגולה מעץ נהוג לקבל שנה אחת של אחריות שמכסה את חיבור הקורות לקרקע, חיבור הקורות אחת לשנייה וחיבור הקירוי לפרגולה. האחריות אינה מכסה נזקים שנגרמים לעץ מנזקי מזג האוויר, מזיקים ושימוש לא נכון.