האם מומלץ לעשות הדברה בדירה חדשה?

בעוד כחודש אני עובר לבית חדש מקבלן. האם מומלץ לעשות הדברה ואם כן, של אילו מזיקים?

גל 06.03.2021

תשובה

במידה ולא ראית בעיניים שיש מזיקים בדירה, אין צורך לבצע הדברה מונעת. יתרה מכך, מדביר מקצועי שיגיע אליך ולא יזהה מזיקים בשטח, פשוט לא יבצע את ההדברה. אולם חשוב לציין, בדירה חדשה מקבלן יש סיכוי טוב להופעה של עכברים וחולדות, במיוחד בקומות התחתונות, כתוצאה מהחפירה באתר.

בחודשים הראשונים שלך בדירה, אנחנו ממליצים לך להיות ער לסימנים מחשידים להימצאות עכברים וחולדות, כמו גללים על הרצפה או סימנים של כרסום ברהיטים. במידה ויש סימנים כאלה, הזמן מדביר מקצועי שיציב מלכודות ללכידת עכברים וחולדות.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 06.03.2021

בכר דרור

דרור בכר

100%

הגעה בזמן

99%

מקצועיות

99%

מחיר הוגן

מדבירון

ירון שלום

96%

הגעה בזמן

99%

מקצועיות

98%

מחיר הוגן

98%

הגעה בזמן

99%

מקצועיות

94%

מחיר הוגן

מדריכים בנושא הדברה

עטלפים מחוץ לבית: מה אפשר לעשות?

עטלפים הם לא חיות מסוכנות, הסטיגמה סביבם היא מוגזמת, אבל כשהם נמצאים מחוץ לבית שלך בכמויות גדולות זה לא תמיד נעים. אז מה אפשר לעשות אם רוצים להרחיק את העטלפים בצורה חוקית ובטוחה?

27.07.2021 קרא עוד
איך להיפטר מברחשים בבית

`ברחשים` זה שם כולל לחרקים קטנים מעופפים, חלקם מזיקים וחלקם לא. יש לך ברחשים בבית? כדי לדעת איך להיפטר מהם צריך לדעת באיזה סוג חרק מדובר ואיפה הם נמצאים. לפעמים אפשר להיפטר מהם לבד, אבל יש מקרים בהם צריך להזמין מדביר.

21.07.2021 קרא עוד
טרמיטים בבית: מה לעשות?

הטרמיטים הם חרקים שהתפתחו, ככל הנראה, מתיקנים פרימיטיביים. הם חיים בתוך מושבות בקרקע או בתוך עצים, ובדיוק כמו נמלים, הם עובדים בשביל הקבוצה. הבעיה היא, שכדי שהקבוצה שלהם תנצח, מה שעשוי מה מעץ בבית שלך עלול להפסיד. אז איך אפשר לדעת אם בבית שלך יש טרמיטים וכיצד ניתן להיפטר מהם?

18.07.2021 קרא עוד
איך מתמודדים עם טרמיט-העל הפורמוסני?

הטרמיט הפורמוסני הוא הטרמיט המזיק ביותר לרכוש בעולם. הוא אינו מזיק לאדם, אבל היכולת שלו לפגוע ברכוש הוכיחה את עצמה בארה"ב, בסין ובמקומות אחרים. אז איפה נמצא את טרמיט העל בארץ, מה לעשות אם נתקלים בו, והאם ניתן למנוע את חדירת הטרמיט לתוך הבית?

18.07.2021 קרא עוד
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon