האם מומלץ לעשות הדברה בדירה חדשה?

בעוד כחודש אני עובר לבית חדש מקבלן. האם מומלץ לעשות הדברה ואם כן, של אילו מזיקים?

גל 06.03.2021
eyal

תשובה

במידה ולא ראית בעיניים שיש מזיקים בדירה, אין צורך לבצע הדברה מונעת. יתרה מכך, מדביר מקצועי שיגיע אליך ולא יזהה מזיקים בשטח, פשוט לא יבצע את ההדברה. אולם חשוב לציין, בדירה חדשה מקבלן יש סיכוי טוב להופעה של עכברים וחולדות, במיוחד בקומות התחתונות, כתוצאה מהחפירה באתר.

בחודשים הראשונים שלך בדירה, אנחנו ממליצים לך להיות ער לסימנים מחשידים להימצאות עכברים וחולדות, כמו גללים על הרצפה או סימנים של כרסום ברהיטים. במידה ויש סימנים כאלה, הזמן מדביר מקצועי שיציב מלכודות ללכידת עכברים וחולדות.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 06.03.2021
99%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

99%

מחיר הוגן

בנדה הדברות

מור בן דוד

100%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

בכר דרור

דרור בכר

100%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

99%

מחיר הוגן

מדריכים בנושא הדברה

כל מה שצריך לדעת על רישיון מדביר

מדביר שמגיע אליכם הביתה חייב להחזיק ברישיון הדברה, אבל איזה סוג רישיון עליו לשאת כדי לבצע את העבודה? במדריך הבא נסביר מה ההבדל בין הרשאה להרשאה ובאילו תנאים מדביר אמור לעמוד על מנת לבצע ולו את ההדברה הפשוטה ביותר.

15.03.2021 קרא עוד
הדברת צרעות: כל מה שחשוב לדעת

חוששים שיש לכם קן צרעות בבית? במדריך הבא נסביר באילו מקרים תצטרכו להדביר צרעות, איך תדעו שיש לכם קן צרעות בבית, איך מדביר מקצועי ידביר אותן וגם, כמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

01.03.2021 קרא עוד
הדברה בבית עם חיות מחמד: כל מה שחשוב לדעת

יש לכם חיית מחמד וצריכים לעשות הדברה בבית? במדריך הבא נסביר איך מתכוננים להדברה בבית עם חיות, תוך כמה זמן תוכלו לחזור הביתה לאחר ההדברה, איך תזהו סימני הרעלה בבעל חיים ואיך בוחרים מדביר מוסמך ומקצועי.

10.02.2021 קרא עוד
המדריך לאחריות על עבודות הדברה

הסטטיסטיקה אומרת שכל אחד מקוראי שורות אלה יצטרך להזמין מדביר לפחות פעם אחת בקיץ. אז אם מדובר בעבודה כה נפוצה, לא כדאי שתדעו כמה אחריות מגיעה לכם? כל התשובות בפנים.

24.11.2020 קרא עוד
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon