תיקון פיצוץ בצנרת גלויה

צריכים לתקן פיצוץ בצנרת גלויה? בניגוד לתיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה שנמצאת בתוך הקיר או מתחת למרצפות, תיקון פיצוץ בצנרת גלויה הוא עסק פחות מורכב. מה משפיע על מחיר העבודה, איך היא מתבצעת ועוד כמה טיפים של מקצוענים.

מחיר תיקון פיצוץ בצנרת גלויה המחירים כוללים מע”מ

המחיר אינו כולל החלפת צנרת

מחיר ממוצע ₪600
טווח תחתון ₪500
טווח עליון ₪700

מה משפיע על מחיר תיקון פיצוץ בצנרת גלויה?

שימו לב למחיר שמצוין למעלה, זה המחיר הנפוץ עבור תיקון תיקון פיצוץ בצנרת גלויה בלבד. במקרים בהם מדובר בתיקון פיצוץ בצנרת סמויה, או במקרים בהם יש צורך להשתמש באמצעי איתור מיוחדים כמו מצלמה תרמית - העלות תתייקר בהתאם.

איך האינסטלטור יתקן פיצוץ בצנרת גלויה?

פיצוץ בצנרת נובע בחור או סדק קטן באחד הצינורות. אם מקור הפיצוץ הוא בחלק חשוף של הצינור, שאינו מכוסה מאחורי קיר, האינסטלטור יחליף את האזור הפגום בקטע צינור חדש. במידה והצנרת בבית שלכם היא צנרת פלסטיק, ייתכן והוא יוכל לעשות את זה מבלי לשבור את הקיר. במהלך העבודה, האינסטלטור יאתר את מקור הפיצוץ ויתקין מחבר (במידה ומדובר בצנרת פלסטיק) או רוכב (במידה ומדובר בצנרת ברזל).

האם להחליף רק את החלק הפגום או את הצנרת כולה?

תיקון חלקי לא בהכרח יפתור את הבעיה, ויכול להיות שבסופו של דבר רק ייקר את התיקון בהמשך. אם מדובר בבית ישן, שבו הצנרת עשויה ברזל, והיא ישנה ורקובה, כדאי לנצל את ההזדמנות ולהחליף את הצנרת כולה לצנרת פלסטיק חדשה.

טיפ של מקצוענים: הפיצוץ בצנרת גרם להצפה בדירה, ויש לכם ביטוח דירה או ביטוח דירה למשכנתא? התקשרו לחברת הביטוח שלכם בהקדם האפשרי ופעלו על פי הנחיות החברה בהתאם לתנאי הפוליסה, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם במקרה הצורך.

אינסטלטורים
בתל אביב שנה עיר

4 אינסטלטורים
4.81
star star star star star
348
חוות דעת
4 אינסטלטורים שמואל שרון
דרך ארץ אינסטלציה
4.90
star star star star star
349
חוות דעת
דרך ארץ אינסטלציה אורן רוקח
ארז אינסטלציה
4.86
star star star star star
611
חוות דעת
ארז אינסטלציה ארז קרויזמן

טיפים

1
במקרה של הצפה בבית: סגרו את ברז המים הראשי - הורידו את מפסק החשמל הראשי - הזמינו אינסטלטור - פנו את המים - הצילו את התכולה.

שאלות ותשובות בנושא אינסטלציה

איך מתקנים נזילה בשעון המים?

אני גר בבניין משותף ולאחרונה החלה נזילה באחד מצינורות המים שיוצאים משעון המים לדירה שלי. איך מתקנים את הנזילה?

דורון 02.12.2017

לתשובה המלאה

arrow

מדריכים בנושא אינסטלציה

תיקון צנרת ללא הרס: כל מה שצריך לדעת

שבר בצינור הגורם לנזילות, או חדירה של שורשים הן תופעות שכיחות שפוגעות בצנרת. רוב האנשים חושבים שתיקון צנרת מערב המון בלאגן, רעש, לכלוך ואבק, אבל במה באמת כרוך תיקון של צנרת ואיך אפשר לתקן אותה ללא הרס?

איך לבחור אינסטלטור לפי סוג העבודה?

האם כל האינסטלטורים יכולים לבצע את כל עבודות האינסטלציה? איזה מכשור חשוב לוודא שיש לאינסטלטור לפני שאתם מזמינים לתקן נזילה ואיזה ניסיון חשוב שתשאלו אם יש לו בנוגע להתקנת אסלות? הכל, במדריך הבא.

שרברב זאת בעצמך: בעיות אינסטלציה שתוכלו לפתור בעצמכם

אם להודות על האמת, את מרבית בעיות האינסטלציה לא תוכלו לפתור בעצמכם. אולם ישנן כמה דרכים פשוטות ויעילות לביצוע טיפולי "עזרה ראשונה", שיוכלו לצמצם נזקים ואי נעימות.

החלפת מסנן מים תת כיורי בדירה: איך עושים את זה?

אחזקה שוטפת של מסנן מים תת כיורי בדירה תבטיח זרימה של מים טובים ואיכותיים עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם. מה הדרך הנכונה להחליף את מסנן המים, מתי יהיה נכון להיעזר באיש מקצוע עבור ביצוע העבודה ומדוע מסנן מים תת כיורי עדיף על האופציות האחרות שמציע השוק.

למחירון המלא

arrow

איך נקבעים המחירים במחירון

כבר מעל 15 שנים שמחירון המקצוענים קובע את מחירי השוק. בניית המחירון מתבצעת ב 3 שלבים:
שלב 1
שלב 1
איסוף המחירים של מאות אלפי העבודות שבוצעו בפועל
שלב 2
שלב 2
הצלבת נתוני המחירים עם בעלי המקצוע ומומחי התוכן שלנו
שלב 3
שלב 3
שיקלול סטטיסטי של כלל הנתונים וממוצעי המחירים ויצירת המחירון המומלץ
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon