תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה

צריכים לתקן פיצוץ בצנרת לא גלויה? בניגוד לתיקון פיצוץ בצנרת גלויה שנמצאת מחוץ לקיר, הצנרת הסמויה נמצאת בתוך הקיר או מתחת למרצפות, כך שהתיקון הוא מורכב יותר. מה משפיע על מחיר העבודה, איך היא מתבצעת ועוד כמה טיפים של מקצוענים.

מחיר תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לתיקון פיצוץ מקומי או החלפת מקטע עד 3 מטר אורך ואינו כולל איתור באמצעות מצלמה תרמית.

מחיר ממוצע ₪1,350
טווח תחתון ₪1,200
טווח עליון ₪1,500

מה משפיע על מחיר תיקון פיצוץ בצנרת סמויה?

שימו לב למחיר שמצוין למעלה, זה המחיר הנפוץ עבור החלפת מקטע באורך של עד 3 מטר בצנרת סמויה, והוא אינו כולל איתור באמצעות מצלמה תרמית, או כל פעולה נוספת שעשויה לייקר את המחיר בהתאם. עלות העבודה עשויה להשתנות בהתאם לסוג הצנרת (ברזל או פלסטיק) ומצבה.

איך האינסטלטור יתקן פיצוץ בצנרת לא גלויה?

ראשית, יש להזמין בעל מקצוע שיאתר את מקור הפיצוץ באמצעות מצלמה תרמית. לאחר איתור מקור הפיצוץ, האינסטלטור ישבור את הקיר או המרצפות בסמוך למקור הפיצוץ, ויבצע תיקון מקומי באמצעות התקנת מחבר או רוכב.

האם להחליף רק את החלק הפגום או את הצנרת כולה?

תיקון חלקי לא בהכרח יפתור את הבעיה, ויכול להיות שבסופו של דבר רק ייקר את התיקון בהמשך. אם מדובר בבית ישן, שבו הצנרת עשויה ברזל, והיא ישנה ורקובה, כדאי לנצל את ההזדמנות ולהחליף את הצנרת כולה לצנרת פלסטיק חדשה.

טיפ של מקצוענים:  אם אתם חושבים שמקור הפיצוץ הוא בצנרת הביוב, אין טעם להזמין איתור במצלמה תרמית, מאחר והמצלמה לא מסוגלת לאתר את מקור הנזילה בקו ביוב אלא רק בקווי המים הרגילים.

אינסטלטורים
בתל אביב שנה עיר

איינשפרוך פתרונות אינסטלציה בן איינשפרוך
המגשימים ר.ש בע"מ
4.83
star star star star star
89
חוות דעת
המגשימים ר.ש בע"מ רמי שמואל
4 אינסטלטורים
4.82
star star star star star
380
חוות דעת
4 אינסטלטורים שמואל שרון

טיפים

טיפים נוספים arrow
1
במקרה של הצפה בבית: סגרו את ברז המים הראשי - הורידו את מפסק החשמל הראשי - הזמינו אינסטלטור - פנו את המים - הצילו את התכולה.
2
תיקון הפיצוץ כולל את שבירת הקיר וסגירתו ולא מקובל לגבות תוספת מחיר על כך.
3
במידה והצנרת ישנה, מומלץ לוותר על התיקון המקומי ולהחליפה בצנרת SP או PEX חדשה.
4
לפני שסוגרים את הקיר, מומלץ להשאיר את המקום פתוח למשך שבועיים על מנת שהרטיבות תתייבש לחלוטין.
5
במידה וחשבון המים שלכם התייקר לאחרונה, מומלץ לבדוק שאין כתמי רטיבות שמעידים על נזילה סמויה.
6
לא כל האינסטלטורים מבצעים איתור במצלמה תרמית. אם אתם יודעים שהפיצוץ הוא בצנרת לא גלויה, נסו להזמין אינסטלטור שמסוגל לאתר את מקור הפיצוץ ולבצע את התיקון בעצמו, כך שתחסכו את התשלום לשני בעלי מקצוע שונים.

שאלות ותשובות בנושא אינסטלציה

האם כדאי לתקן צנרת מים ישנה?

לטענת בעל המקצוע, יש לי נזילה שמקורה באחד מצינורות המים שבתוך הקיר. אני גר בבניין ישן, האם כדאי לבצע תיקון מקומי או להחליף את הצנרת?

סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

סתימה באסלה: כל מה שחשוב לדעת

אין ספק שסתימה באסלה היא לא תקלה נעימה, בלשון המעטה. קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לפתוח את הסתימה בעצמכם ולהתנהל נכון מול האינסטלטור שתזמינו.

נזילה מהאסלה: כל השלבים בדרך לפתרון

נזילה מהאסלה יכולה להיות תקלה מורכבת שתצריך פירוק והרכבה מחדש של האסלה. אנחנו ננסה לעזור לכם לתקן את הנזילה בעצמכם ואם לא תצליחו, נלווה אתכם בהתנהלות מול האינסטלטור.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא אינסטלציה

התקנת מסנן מים בדירה: מדריך מלא

הוא מאריך את חיי מכשירי החשמל בבית ומעניק לנו מי שתייה איכותיים ובריאים יותר: אלו סוגי מסנן מים קיימים, מתי מומלץ להתקין ומה משפיע על מחיר ההתקנה. כל מה שרציתם לדעת על מסנן מים דירתי

מה אינסטלטור לא אמור לעשות?

הזמנתם אינסטלטור שפתח את הסתימה אבל הסתימה חזרה? תיקן נזילה אבל לא סגר את הקיר? במדריך הבא נסביר אילו עבודות אינסטלטור לא אמור לבצע עבורכם, ולמה.

מזמינים אינסטלטור? כך תמנעו מהפתעות לא נעימות במחיר

צריכים להזמין אינסטלטור? לפני שאתם ממהרים להתקשר אליולהזמין אותו, קבלו כמה טיפים שיסייעו לכם להתנהל מולו כמה שיותר נכון. אז מה חשוב לעשות לפני העבודה, במהלכה ואחריה? כל התשובות.

משפצים? הצנרת שאסור לשכוח בגינה

רבים נוטים להשאיר את הגינה לסוף, אך בסוף מגלים שעשו טעות. אם לא תדאגו להנחת תשתית לצנרת עתידית, זה יעלה לכם הרבה מאוד כסף. מה חשוב לעשות כבר בשלב השיפוץ או הבנייה? לפניכם התשובות

למחירון המלא

arrow

איך נקבעים המחירים במחירון

כבר מעל 15 שנים שמחירון המקצוענים קובע את מחירי השוק. בניית המחירון מתבצעת ב 3 שלבים:
שלב 1
שלב 1
איסוף המחירים של מאות אלפי העבודות שבוצעו בפועל
שלב 2
שלב 2
הצלבת נתוני המחירים עם בעלי המקצוע ומומחי התוכן שלנו
שלב 3
שלב 3
שיקלול סטטיסטי של כלל הנתונים וממוצעי המחירים ויצירת המחירון המומלץ
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon