החלפת מנגנון הדחה בניאגרה

תפקידו של מנגנון ההדחה הוא לאפשר את פעולת הדחת המים מהניאגרה אל האסלה. במידה והמנגנון שחוק או שבור, סביר להניח שתתרחש נזילה מהניגארה. ברוב המקרים, התיקון יסתיים בהחלפת גומיית אטם של המנגנון ולא במנגנון עצמו, אך במקרים בהם יש הצטברות אבנית גדולה שגורמת לו להתפס למעלה ולא לרדת בחזרה למקומו, אין ברירה אלא להחליף את מנגנון ההדחה כולו.

מחיר החלפת מנגנון הדחה בניאגרה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להחלפת מנגנון הדחה בניאגרה סטנדרטית. החלפת מנגנון בניאגרה סמויה תייקר את עלות העבודה ב- 30%.

מחיר ממוצע ₪400
טווח תחתון ₪350
טווח עליון ₪450

מה משפיע על מחיר החלפת מנגנון הדחה בניאגרה?

שימו לב למחיר שמצוין למעלה, זה המחיר הנפוץ עבור החלפת מנגנון אוניברסלי לאסלה רגילה. לעומת זאת, עלות החלפת מנגנון לניאגרה סמויה תהיה יקרה יותר, מאחר ועלות המנגנון עצמו נעה בין - 150-300 שקלים.

איך האינסטלטור יחליף מנגנון הדחה בניאגרה?

בשלב הראשון האינטסלטור יעצור את זרם המים למיכל ההדחה. לאחר מכן הוא יפרק את המנגנון הישן, ינתק אותו מצינור המים, ימשוך החוצה את הצינור שמוביל מים ממיכל ההדחה אל האסלה וירכיב תחתיו את המנגנון החדש. ישנם מיכלי הדחה אותם האינסטלטור יצטרך להתקין באמצעות ברגים, שכן המיכלים הללו מקובעים במקומם בברגים המוברגים אל דיבלים הנעוצים בקיר, כך שייתכן שהאינסטלטור יצטרך לקדוח חורים בקיר על מנת להתקין את הדיבלים החדשים - במידה ונקודות העיגון של מיכל ההדחה הישן אינן מתאימות לנקודות העיגון של המיכל החדש.

האם יש אחריות על התקנת מנגנון הדחה דחש בניאגרה?

על פי חוק הגנת הצרכן, קיימת אחריות יצרן של שנה, גם על מנגנונים מכאניים, כמו מנגנון הדחה. במידה ורכשתם את מנגנון ההדחה מהאינסטלטור, יחולו עליו החיובים למתן אחריות, ועליו למלא את חובתו בתוך תקופה של שלושה שבועות מיום שנקרא לעשות כן, או מיום שמנגנון ההדחה נמכר לכם על ידו.

טיפ של מקצוענים: יש לכם ניאגרה רגילה ולא סמויה? לפני ביצוע העבודה, תוכלו למלא את הניאגרה במים ולבדוק את תקינות המצוף. אם המצוף עולה שהמיכל מתמלא, סימן שהבעיה היא במצוף ולא במנגנון כולו, אם המצוף לא זז אז התקלה היא אכן במנגנון ההדחה.

אינסטלטורים
בתל אביב שנה עיר

המגשימים ר.ש בע"מ
4.80
star star star star star
71
חוות דעת
המגשימים ר.ש בע"מ רמי שמואל
אחים זילברמן
4.83
star star star star star
147
חוות דעת
אחים זילברמן פסח זילברמן
ויצמן אינסטלציה ואיתור נזילות אלעד ויצמן

טיפים

1
דרשו מהאינסטלטור להוכיח לכם שהמנגנון מקולקל ושהוא לא יכול להסתפק בהחלפת גומיית אטם.
2
ציינו בפניו איזו ניאגרה יש לכם (פלסטיק, מונובלוק או סמויה), על מנת שיצטייד במנגנון המתאים.
3
מומלץ להתקין מנגנון הדחה דו כמותי לחסכון במים.

שאלות ותשובות בנושא אינסטלציה

איך מאתרים נזילה מהניאגרה?

חשבון המים שלי התנפח מאד לאחרונה והבנתי שאחד הגורמים המרכזיים לזה הוא נזילה סמויה מהניאגרה. איך אפשר לדעת אם יש נזילה מהניאגרה?

מורן 05.09.2018

לתשובה המלאה

arrow

מדריכים בנושא אינסטלציה

תיקון צנרת ללא הרס: כל מה שצריך לדעת

שבר בצינור הגורם לנזילות, או חדירה של שורשים הן תופעות שכיחות שפוגעות בצנרת. רוב האנשים חושבים שתיקון צנרת מערב המון בלאגן, רעש, לכלוך ואבק, אבל במה באמת כרוך תיקון של צנרת ואיך אפשר לתקן אותה ללא הרס?

איך לבחור אינסטלטור לפי סוג העבודה?

האם כל האינסטלטורים יכולים לבצע את כל עבודות האינסטלציה? איזה מכשור חשוב לוודא שיש לאינסטלטור לפני שאתם מזמינים לתקן נזילה ואיזה ניסיון חשוב שתשאלו אם יש לו בנוגע להתקנת אסלות? הכל, במדריך הבא.

שרברב זאת בעצמך: בעיות אינסטלציה שתוכלו לפתור בעצמכם

אם להודות על האמת, את מרבית בעיות האינסטלציה לא תוכלו לפתור בעצמכם. אולם ישנן כמה דרכים פשוטות ויעילות לביצוע טיפולי "עזרה ראשונה", שיוכלו לצמצם נזקים ואי נעימות.

החלפת מסנן מים תת כיורי בדירה: איך עושים את זה?

אחזקה שוטפת של מסנן מים תת כיורי בדירה תבטיח זרימה של מים טובים ואיכותיים עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם. מה הדרך הנכונה להחליף את מסנן המים, מתי יהיה נכון להיעזר באיש מקצוע עבור ביצוע העבודה ומדוע מסנן מים תת כיורי עדיף על האופציות האחרות שמציע השוק.

למחירון המלא

arrow

איך נקבעים המחירים במחירון

כבר מעל 15 שנים שמחירון המקצוענים קובע את מחירי השוק. בניית המחירון מתבצעת ב 3 שלבים:
שלב 1
שלב 1
איסוף המחירים של מאות אלפי העבודות שבוצעו בפועל
שלב 2
שלב 2
הצלבת נתוני המחירים עם בעלי המקצוע ומומחי התוכן שלנו
שלב 3
שלב 3
שיקלול סטטיסטי של כלל הנתונים וממוצעי המחירים ויצירת המחירון המומלץ
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon