החלפת מנגנון הדחה בניאגרה

תפקידו של מנגנון ההדחה הוא לאפשר את פעולת הדחת המים מהניאגרה אל האסלה. במידה והמנגנון שחוק או שבור, סביר להניח שתתרחש נזילה מהניגארה. ברוב המקרים, התיקון יסתיים בהחלפת גומיית אטם של המנגנון ולא במנגנון עצמו, אך במקרים בהם יש הצטברות אבנית גדולה שגורמת לו להתפס למעלה ולא לרדת בחזרה למקומו, אין ברירה אלא להחליף את מנגנון ההדחה כולו.

מחיר החלפת מנגנון הדחה בניאגרה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להחלפת מנגנון הדחה בניאגרה סטנדרטית. החלפת מנגנון בניאגרה סמויה תייקר את עלות העבודה ב- 30%.

מחיר ממוצע ₪400
טווח תחתון ₪350
טווח עליון ₪450

מה משפיע על מחיר החלפת מנגנון הדחה בניאגרה?

שימו לב למחיר שמצוין למעלה, זה המחיר הנפוץ עבור החלפת מנגנון אוניברסלי לאסלה רגילה. לעומת זאת, עלות החלפת מנגנון לניאגרה סמויה תהיה יקרה יותר, מאחר ועלות המנגנון עצמו נעה בין - 150-300 שקלים.

איך האינסטלטור יחליף מנגנון הדחה בניאגרה?

בשלב הראשון האינטסלטור יעצור את זרם המים למיכל ההדחה. לאחר מכן הוא יפרק את המנגנון הישן, ינתק אותו מצינור המים, ימשוך החוצה את הצינור שמוביל מים ממיכל ההדחה אל האסלה וירכיב תחתיו את המנגנון החדש. ישנם מיכלי הדחה אותם האינסטלטור יצטרך להתקין באמצעות ברגים, שכן המיכלים הללו מקובעים במקומם בברגים המוברגים אל דיבלים הנעוצים בקיר, כך שייתכן שהאינסטלטור יצטרך לקדוח חורים בקיר על מנת להתקין את הדיבלים החדשים - במידה ונקודות העיגון של מיכל ההדחה הישן אינן מתאימות לנקודות העיגון של המיכל החדש.

האם יש אחריות על התקנת מנגנון הדחה דחש בניאגרה?

על פי חוק הגנת הצרכן, קיימת אחריות יצרן של שנה, גם על מנגנונים מכאניים, כמו מנגנון הדחה. במידה ורכשתם את מנגנון ההדחה מהאינסטלטור, יחולו עליו החיובים למתן אחריות, ועליו למלא את חובתו בתוך תקופה של שלושה שבועות מיום שנקרא לעשות כן, או מיום שמנגנון ההדחה נמכר לכם על ידו.

טיפ של מקצוענים: יש לכם ניאגרה רגילה ולא סמויה? לפני ביצוע העבודה, תוכלו למלא את הניאגרה במים ולבדוק את תקינות המצוף. אם המצוף עולה שהמיכל מתמלא, סימן שהבעיה היא במצוף ולא במנגנון כולו, אם המצוף לא זז אז התקלה היא אכן במנגנון ההדחה.

אינסטלטורים
בתל אביב שנה עיר

4 אינסטלטורים
4.82
star star star star star
390
חוות דעת
4 אינסטלטורים שמואל שרון
איינשפרוך פתרונות אינסטלציה בן איינשפרוך
Non-stop אינסטלציה
4.92
star star star star star
696
חוות דעת
Non-stop אינסטלציה עמית שטרוסברג

טיפים

1
דרשו מהאינסטלטור להוכיח לכם שהמנגנון מקולקל ושהוא לא יכול להסתפק בהחלפת גומיית אטם.
2
ציינו בפניו איזו ניאגרה יש לכם (פלסטיק, מונובלוק או סמויה), על מנת שיצטייד במנגנון המתאים.
3
מומלץ להתקין מנגנון הדחה דו כמותי לחסכון במים.

שאלות ותשובות בנושא אינסטלציה

איך מאתרים נזילה מהניאגרה?

חשבון המים שלי התנפח מאד לאחרונה והבנתי שאחד הגורמים המרכזיים לזה הוא נזילה סמויה מהניאגרה. איך אפשר לדעת אם יש נזילה מהניאגרה?

מורן 05.09.2018

לתשובה המלאה

arrow
סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

סתימה באסלה: כל מה שחשוב לדעת

אין ספק שסתימה באסלה היא לא תקלה נעימה, בלשון המעטה. קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לפתוח את הסתימה בעצמכם ולהתנהל נכון מול האינסטלטור שתזמינו.

נזילה מהאסלה: כל השלבים בדרך לפתרון

נזילה מהאסלה יכולה להיות תקלה מורכבת שתצריך פירוק והרכבה מחדש של האסלה. אנחנו ננסה לעזור לכם לתקן את הנזילה בעצמכם ואם לא תצליחו, נלווה אתכם בהתנהלות מול האינסטלטור.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא אינסטלציה

מזמינים אינסטלטור? כך תמנעו מהפתעות לא נעימות במחיר

צריכים להזמין אינסטלטור? לפני שאתם ממהרים להתקשר אליולהזמין אותו, קבלו כמה טיפים שיסייעו לכם להתנהל מולו כמה שיותר נכון. אז מה חשוב לעשות לפני העבודה, במהלכה ואחריה? כל התשובות.

התקנת טוחן אשפה: כל מה שחשוב לדעת

חוסך ביקורים לפח השכונתי, תורם לסביבה וקל לתפעול: כל מה שצריך לדעת על התקנת טוחן אשפה. במדריך הבא נפרט מה התפקיד של טוחן האשפה, איך בוחרים טוחן אשפה, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אינסטלטור מקצועי להתקנה, כמה עולה התקנת טוחן אשפה ואיך שומרים עליו?

מושגים בסיסיים באינסטלציה: כך לא יעבדו עליכם

רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור לתיקון בעיה, חשוב שתכירו את מילון המשוגים הבסיסי של האינסטלטורים, כדי שלא יעבדו עליכם וכדי שתדעו מה אתם יכולים לתקן בעצמכם.

איך מאתרים ומתקנים נזילה מהניאגרה?

נזילה מהניאגרה יכולה לעלות לכם המון כסף. היא שקטה, קבועה וקשה מאד לאתר אותה. מה הגורמים לנזילה מהניאגרה, איך מאתרים אותה וכמה עולה התיקון? כל התשובות בפנים.

למחירון המלא

arrow

איך נקבעים המחירים במחירון

כבר מעל 15 שנים שמחירון המקצוענים קובע את מחירי השוק. בניית המחירון מתבצעת ב 3 שלבים:
שלב 1
שלב 1
איסוף המחירים של מאות אלפי העבודות שבוצעו בפועל
שלב 2
שלב 2
הצלבת נתוני המחירים עם בעלי המקצוע ומומחי התוכן שלנו
שלב 3
שלב 3
שיקלול סטטיסטי של כלל הנתונים וממוצעי המחירים ויצירת המחירון המומלץ
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon