תקלות ועבודות נפוצות באינסטלציה

12 תקלות ועבודות נפוצות באינסטלציה
התקנת נקודת מים חדשה: כל מה שחשוב לדעת

אם אתם צריכים נקודת מים חדשה למדיח, מכונת כביסה או תמי 4, אתם במקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמתקינים נקודת מים חדשה ואיך מתנהלים מול האינסטלטור? כל התשובות.

08.05.2022 קרא עוד
סתימה באסלה: כל מה שחשוב לדעת

אין ספק שסתימה באסלה היא לא תקלה נעימה, בלשון המעטה. קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לפתוח את הסתימה בעצמכם ולהתנהל נכון מול האינסטלטור שתזמינו.

08.05.2022 קרא עוד
סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

08.05.2022 קרא עוד
סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

08.05.2022 קרא עוד
נזילה בברז: כל מה שאתם צריכים לדעת

נזילה בברז יכולה לגרום לחשבון המים שלכם להתנפח וכדאי לתקן אותה כמה שיותר מהר. איך מתקנים את הנזילה לבד, איך מתנהלים מול האינסטלטור וכמה עולה התיקון? כל התשובות.

08.05.2022 קרא עוד
נזילה בניאגרה: כל השלבים בדרך לפתרון

הניאגרה שלכם נוזלת? זה אולי הגורם לחשבון המים המנופח שלכם. אנחנו נסייע לכם לנסות לתקן את הנזילה בעצמכם. לא תצליחו? אל דאגה, אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך ונסייע לכם להתנהל נכון מול האינסטלטור.

08.05.2022 קרא עוד
נזילה מהאסלה: כל השלבים בדרך לפתרון

נזילה מהאסלה יכולה להיות תקלה מורכבת שתצריך פירוק והרכבה מחדש של האסלה. אנחנו ננסה לעזור לכם לתקן את הנזילה בעצמכם ואם לא תצליחו, נלווה אתכם בהתנהלות מול האינסטלטור.

08.05.2022 קרא עוד
החלפת ניאגרה: כל מה שאתם צריכים לדעת

אם הניאגרה שלכם כבר עשתה את שלה והגיע זמן להחליף אותה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נעזור לכם להתנהל נכון מול האינסטלטור ונעשה לכם סדר בכל הקשור למחירים.

08.05.2022 קרא עוד
החלפת אמבטיה: כל מה שאתם צריכים לדעת

האמבטיה הישנה כבר עשתה את שלה? אנחנו נלווה אתכם כל הדרך עד להחלפה שלה. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

08.05.2022 קרא עוד
החלפת אסלה: כל המידע במקום אחד

צריכים להחליף את האסלה? כאן תקבלו את כל המידע שאתם צריכים. כמה עולה להחליף אסלה, איך בוחרים את האסלה המתאימה ואיך מתנהלים מול האינסטלטור.

08.05.2022 קרא עוד
החלפת כיור: כל מה שאתם צריכים לדעת

החלפת כיור היא עבודה מורכבת שצריכה להתבצע בהתאם למידות מדויקות. כמה עולה להחליף כיור ואיך מתנהלים נכון מול האינסטלטור? כל התשובות לפניכם.

08.05.2022 קרא עוד
החלפת ברז: כל המידע במקום אחד

צריכים להחליף את הברז? כאן תקבלו את כל המידע במקום אחד. כמה עולה להחליף ברז, מה עשוי לשנות את המחיר של העבודה ואיך מתנהלים מול האינסטלטור? כל התשובות.

08.05.2022 קרא עוד
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon